Na Staré poště

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Historická vila postavená na břehu unikátního vodního příkopu obklopující staré město se nachází v krásné lokalitě s jedinečnou atmosférou a malebnou přírodou. Je to místo prodchnuté historií a pozitivní energií.

Budovu z 18. století nechal vystavět rytíř Václav Červinka a v minulosti byla opravdu využívána jako poštovní úřad. Cesta do této oázy klidu trvá necelou hodinu času z centra Prahy. Najdete nás v srdci města Nymburka v půvabném prostředí rozkvetlé zahrady, díky kterému se vaše vybrané zážitky, ať už svatba, oslava, firemní večírek či odpočinkový víkend, stanou doopravdy nezapomenutelnými.

Řekněte si své ANO v romantickém prostředí Staré pošty, pro svatby jako stvořené. V nerušeném prostoru prožijete jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Navrhneme a vytvoříme pro vás svatbu na klíč, přesně tak, jak jste si ji vysnili. Veškeré svatby řešíme individuálně tak, aby byla každá svatba jedinečná. Svěřte se do našich rukou, protože my víme, jak zrealizovat vaši vysněnou svatbu!

Zadní zahrada Staré pošty ukrývá rodinný penzion se třemi plně vybavenými pokoji. Součástí penzionu je i novomanželské apartmá. V případě potřeby doporučíme ubytování v okolních hotelích. Na Staré poště je ideálním místem nejen pro svatby a relaxaci, ale můžete u nás uspořádat i rodinné oslavy, reuniony, křtiny, firemní večírky, školení, degustace nebo workshopy. Věřte, že vám uspořádáme jedinečný zážitek, na který jen tak nezapomenete! Zavítejte k nám do Nymburka:)

Maximální počet svatebčanů: 80
Maximální počet lůžek: 8

Kontakt

Tyršova 226
28802 Nymburk

starapostasvatby@gmail.com
+420606440078

www.svatbynastareposte.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Šindlovy Dvory 6, Litvínovice 370 01
nám. Bratří Čapků 1265/8 , České Budějovice 37007