Modrý mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatební místo s rodinným přístupem – oáza soukromí jen pro vás

Jsme jen půl hodiny severně od Prahy a během sedmi let jsme zrealizovali téměř 150 svateb. Zkušenosti s pořádáním uzavřených akcí ale máme přes pětadvacet let. V areálu mlýna provozujeme půjčovnu rekvizit a dekorací, kam jezdí i filmoví „rekvíci“. Umíme na klíč malé i velké svatby, umíme vám ale i nechat volnou ruku, abyste si u nás „umleli“ svatbu podle svého gusta, s vlastním jídlem i pitím. Naše květinová parková zahrada je obdivuhodná a autentický interiér fascinuje nejednu návštěvu. K nám se musíte přijet podívat a zažít ten „wow“ moment 😉.

***

Proč mít svatbu u nás?

Místo, ze kterého je cítit, s jakou láskou je o něj pečováno, kolik času a energie je do něj už investováno, kolik genia loci se v něm nachází. Prožili jsme zde náš nejkrásnější den a všichni svatebčané si jej užili s námi.“ Anna a Dalibor, 8. 7. 2017  (Svatba Anna a Dalibor, 8. 7. 2017 – Modrý mlýn (modrymlyn.cz))

Modrý mlýn je místo s neskutečným kouzlem, tak krásné, různorodé a přitom tak harmonické…, k tomu všemu mu vládnou dva mimořádně báječní lidé – manželé Mejsnarovi, kteří nám byli přátelskými průvodci od prvního krůčku až po závěrečné podání ruky na rozloučenou. Bylo nám tu příjemně, o svatebním víkendu jsme se tu cítili jako doma, vše do sebe dokonale zapadlo.
Nemohu vyzdvihnout krásu zahrady – i zámecké parky ji mohou závidět
.“ Markéta a Petr, 9. 9. 2017 (Svatba Markéta a Petr, 9. 9. 2017 – Modrý mlýn (modrymlyn.cz))

Nádherný prostor pro velkou zahradní párty.“ Tereza a Oliver, 8. 8. 2020 (Svatba Tereza a Oliver, 8. 8. 2020 – Modrý mlýn (modrymlyn.cz))

Tohle místo má duši a srdce. Spoustu našich přátel hodnotili naši svatbu na Modrém mlýně jako nejlepší svatbu, na které kdy byli a mlýn jako dokonalé místo! Všichni po víkendu odjížděli s óbr úsměvy na tvářích.“ Marcela a Marek, 12. 6. 2021 (Svatba Marcela a Marek, 12. 6. 2021 – Modrý mlýn (modrymlyn.cz))

Nádherné prostředí, skvělá atmosféra, profesionální přístup, kdy každý problém vlastně najednou problémem nebyl. Je vidět, že to děláte od srdíčka a že to máte všechno v malíčku.“ Šárka a Filip, 21. 5. 2022 (Svatba Šárka a Filip, 21. 5. 2022 – Modrý mlýn (modrymlyn.cz))

Kapacita. Areál je ideální pro svatby o 80–120 hostech, ale je útulný a členitý i pro komorní akce do 50 – těm umíme zvýhodnit všední dny. Maximální doporučená kapacita areálu je kolem 200 hostů.

Prostory. Svatební tabuli lze postavit jak uvnitř, tak na zahradě. Přízemí mlýnice pojme až 90 míst k sezení, druhé patro slouží jako deštivá varianta obřadu, ale dá se využít i na svatební tabuli, jako kavárna, šatna nebo odpočinková místnost. Stodola slouží pro fotokoutek nebo plochu pro volnou zábavu (k dispozici je zde fotbálek). A zahrada? Ta je opravdu hodně velká a pojme jak obřad, tak venkovní tabuli, odpolední zábavu a ještě si tu večer můžete postavit stany.

Vybavení. Jsme vybaveni tak, že žádný další mobiliář ani dekorace nepotřebujete. Máme vlastní stoly z masivního voskovaného dřeva, ze kterých jde postavit tabule i stoly pro catering. A k nim židle typu thonet. Dále nábytek k obřadu a několik druhů svatebních oblouků a dekorací. Jako bistrostolky můžete využít dřevěné sudy. Proti dešti a chladu máme k dispozici tři nůžkové stany, a také deky a podsedáky. To vše v ceně pronájmu

Můžete mít vlastní jídlo i pití. Pro přípravu pohoštění můžete využít zázemí (dřezy, prostory na uskladnění potravin/pití, lednice, mrazáky) i naše nádobí, sklo a gastro vybavení pro až 200 osob, stejně jako dva venkovní grily (na steaky a větší na kýtu).

Svatba v originálním stylu. Z naší půjčovny rekvizit, nábytku a dekorací Vám rádi zapůjčíme atypické dekorace, třeba ve stylu první republiky nebo v námořnickém stylu. Často také dekorujeme kuřácký klub jako irský pub nebo havanský cigar bar.

Umíme svatby na klíč. Můžeme vám zajistit catering, květiny, fotografa, kapelu, DJ apod. Často se jedná o místní firmy, které máme vyzkoušené.

Myslíme na zábavu vašich hostů. K dispozici jsou ruské kuželky, pétanque, zahradní šachy, kroket, fotbálek ve stodole, zahradní verze Člověče, nezlob se.

Maximální počet svatebčanů: 200
Maximální počet lůžek: 10

Kontakt

Lejkov 372
27732 Byšice

info@modrymlyn.cz
608 932 300

www.modrymlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Harrachov 555, Harrachov 512 46
Piaristické náměstí 3 , České Budějovice 370 01
Květinářská 755, Praha 8 18200