Lucie Siskosová, organizace svateb a společenských akcí

Z

Kategorie

h

Popis

Nabízím organizační podporu na Vaší svatbě. V praxi to znamená, že umím zajistit vše – od průzkumu trhu a výběru dodavatelů, přes jejich koordinaci až po zabezpečení hladkého průběhu celého dne akce a s ním spojeného následného vypořádání a úklidu, ale také i jednotlivé segmenty tohoto celku – vždy záleží na Vašem přání.

Poskytuji dva základní typy spolupráce:

OD ZAČÁTKU DO KONCE – zahrnuje veškeré konzultace, zajištění a zprostředkování služeb dle  domluvy a samotnou organizaci hlavního dne a 12 -24h předem a po akci (cca 30-50h práce)

+- Váš DEN – budu Vám k dispozici na domluvené hodiny v den akce, a zajistím její průběh v předem stanoveném rozsahu dle předchozí  nezbytné konzultace (jedné nebo více), kde si řekneme, jakou máte představu a předáme si potřebné informace (cca 8-25h práce)

Preferuji první způsob spolupráce, jelikož tak můžu mít vše od začátku pod kontrolou, poznám klienty a jejich přání, a tím můžeme eliminovat spoustu potenciálních potíží.  Neznamená to rozhodně, že Vám budu do všeho mluvit, jen zabezpečím, aby se na nic důležitého nezapomnělo a vše běželo jak má.

Cena služby je stanovena hodinovou taxou ve výši 490Kč, kdy má klient přístup do mých záznamů on-line a rozsah hodin je předem orientačně domluven.

Pro bližší kalkulaci Vaší akce či konzultaci mě prosím kontaktuje, můžeme se sejít na nezávazné první schůzce, kde zjistíme, zda bychom chtěli spolupracovat.

Kontakt


Praha

luciesiskosovacz@gmail.com
721 376 559

https://luciesiskosova.cz/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Urbánkova 3363/53, Praha 4 Modřany 143 00
Lidická 36 Stredokluky 25268
Palackého, Čáslav 28601