Koutkárna dětský koutek na svatby

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Nekupujte už hračky! Koutkárna vám vše půjčí a nebo rovnou postaví celý dětský koutek🤸‍♀️
Chcete se konečně bavit (bez výčitek) ?! 🤩🥂 Vašim dětem zajistíme koutek, ze kterého nebudou chtít odejít! Jsme půjčovna dětských pomůcek a hraček. Koutkárna přijede na svatby 👰‍ oslavy 🎈 firemní akce 👨‍💼 a nebo rovnou k vám domů🏠. Dětský koutek přivezeme a nachystáme nebo pošleme zásilku. 📦

Vybírat si u nás můžete z pěti kategorií. 
🔴Miminko obsahuje hračky a pomůcky pro děti od narození.
🟠Trpaslík je pro děti zhruba od 2 let.
🟡Průzkumník je vhodný pro větší děti zhruba od 4let.
🟢Horolezec obsahuje aktivní prvky vhodné do exteriéru pro všechny věkové kategorie. Aby si děti mohly i za nepříznivého počasí stále hrát, dodáváme také stany různých velikostí dle počtu dětí.
Můžete si zvolit více balíčků pro různě staré děti.
🔵Nevybrali jste si z našich vzorových koutků?
Sestavte si svůj koutek na míru. Dodáme vám koutek k vám domů, do restaurací, či kaváren.

Věříme, že vám kvalitní dětský koutek přiláká novou sortu zákazníků. Minimálně rodiny s dětmi. Z naši zkušenosti je o dětský koutek na svatby momentálně velký zájem. Hodí se také na oslavy, kam jsou pozvané rodiny s dětmi.  

Proč si zrovna vybrat nás? Dáváme našemu projektu čas a snahu. Našim cílem je vybírat hlavně ty hračky, se kterými není nuda a zábavnou formou dítě rozvijí. Naše portfolio je pestré, proto dokážeme navrhnout koutek různé velikosti. Chceme hlavně ulevit těm, kteří potřebují zabavit děti. Nejsme dodavatelé koutku, ve kterém je 40 plastových hraček a z toho 35 nefunkčních, nebo rozbitých. Dbáme na to, aby se hračky pravidelně kontrolovaly a pokud by byla potřeba, tak i opravily.

Naším cílem je dodávat pouze ty, se kterými není nuda a zábavnou formou dítě rozvíjí. Máme sérii hraček, které podporují představivost, kreativitu, jemnou motoriku, koordinaci a mobilitu dítěte. Každý balíček je sestaven tak, aby vždy něco z toho nabídl . Naše portfolio je pestré, a proto věříme, že si každý najde to své. Naším záměrem je hlavně ulevit těm, kteří potřebují zabavit děti.

Kontakt

U slunečních lázní 1157
460 14 Liberec

info@koutkarna.cz
602473895

www.koutkarna.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Praha, celá ČR
Olomoucká 67, Velký Týnec -Vsisko 783 72