Jitkovský Mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatba na Jitkovském mlýně..

O pohádkové svatbě sní každá nevěsta. Prožijte Váš nejkrásnější den u nás na Jitkovském mlýně. Řekněte si své „ANO“ v srdci přírody. Mlýn stojí na samotě u krásného rybníka v podhůří Žďárských vrchů na Vysočině. Při příjezdu na mlýn Vás i svatebčany okouzlí jedinečné prostředí s krásným rybníkem. Zažijete svatbu snů v maximálním soukromí, nerušeně, pouze s Vašimi blízkými a rodinou.

K dispozici vám bude celý areál mlýna. Originální stylové prostory podtrhnou výjimečnost tohoto dne Vašeho života. Zažijete zde nenávratné okamžiky. Svatební obřad je možné zrealizovat dle vašich představ, kdekoliv v prostorách mlýna. Většina snoubenců si vybírá svatební obřad pod dubem, což se i pro Vás, může stát nezapomenutelným zážitkem.

Ubytování nabízíme v romantických nadstandartních apartmánech provence stylu. Mlýn disponuje čtyřmi apartmány mezonetového typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek (+přistýlky). Každý apartmán má svůj osobitý design. Apartmány v resortu jsou vybaveny kuchyňskou linkou, samostatnou koupelnou s WC, ložnicí a wifi po celém areálu.

Ostatní svatební hosté mohou být ubytováni v přilehlých zařízeních, kam je dle potřeby dopraví rozvozové auto. Nebo nabízíme prostory pro stany. Máme zkušenosti se svatbami přes 100 lidí, prostory mlýna jsou pro takto velké svatby určeny.

Doprovodné služby mlýna:

 • Svatební hostinu a raut vám zajistí profesionální cateringová společnost, se kterou spolupracujeme. Konkrétní občerstvení si s cateringovou společností zajistíte Vy sami, individuálně, dle počtu svatebních hostů a toho, co má každý rád.

 • Pokud si svůj svatební den představujete jako pohádku, s kouzelnou atmosférou, romantickou náladou a uprostřed malebné přírody, jsme si jistí, že právě Jitkovský mlýn je tím pravým místem pro Vaši svatbu.

 • Pro rezervaci termínů svateb a bližší informace nás kontaktujte na tel.:

  +420 606 227 439 Lenka Šťastná
  +420 721 384 375 Hana Vančurová

  Kontaktovat nás můžete také na e-mail:

  Jitkovský mlýn se stává stále žádanějším a atraktivnějším místem pro svatební den.
  V současné době již přijímáme rezervace termínů pro svatby na rok 2021/2022.

  DOSTUPNÉ A OBSAZENÉ TERMÍNY SVATEB

Maximální počet svatebčanů: 150
Maximální počet lůžek: 20

Kontakt

Jitkov 32
58301 Jitkov - Chotěboř

info@jitkovskymlyn.cz
+420 606 227 439

www.jitkovskymlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Nová Pec 7 , Nová Pec 384 51
Mojné, Černice 3 382 32
svatba-na-statku
Dušníky nad Vltavou č.p. 10 Všestudy 27744