Jaškovská Krčma

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Jaškovská Krčma a malebné okolí přehrady Těrlicko je místo jako stvořené pro Vaši svatbu a svatební hostinu. Dobře si uvědomujeme, jak je pro Vás tento den důležitý. Bude nám velkým potěšením přivítat Vás v naší krčmě a zajistit Vám kompletní servis od Vaší první návštěvy až po ukončení svatebního dne. Neváhejte se na nás obrátit i v případě nezávazné poptávky.

OBŘADY POD ŠIRÝM NEBEM

Dopřejte si netradiční zážitek z Vašeho svatebního dne. Připravíme Vám okouzlující prostředí v areálu Jaškovské krčmy pro obřad pod širým nebem na zelené louce s doplňkovými dekoracemi, bohatou výzdobou, posezením a pro případ nepřízně počasí uspořádáme salonek na krčmě do podoby oddávací místnosti a kapky deště necháme padat, ať přinášejí štěstí na Vaší společné cestě životem.

Máme eminentní zájem pomoci Vám při přípravě i provedení slavnostních okamžiků pro Vás i Vaše blízké. Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti, um a vstřícnost našich zaměstnanců. Věříme, že budete spokojeni a rádi vzpomenete na chvíle, prožité v areálu hotelu a restaurace Jaškovská krčma.

SVATEBNÍ TABULE

Restaurační areál umožňuje vysoký počet kombinací uspořádání Vaší oslavy. Při uzavření areálu v letních měsících pohostíme až 200 osob, největší salónek „Hraběcí sněm“ pojme 80 hostů. Záleží pouze na Vašem přání a počtu pozvaných hostů. Květiny, ostatní výzdobu a menu vybereme společně a pro Vás připravíme se vší náležitostí.

SVATEBNÍ MENU

Jenom podle Vašich chutí pro Vás sestavíme svatební menu o tolika chodech, kolik jste jich schopni sníst.

VÝZDOBA

V ceně pronájmu sálů je vždy kompletní výzdoba stolů, která je složena z ubrusu, organzy dle přání novomanželů, ubrousky, květinová výzdoba. Květinovou výzdobu zajišťujeme ve spolupráci s Galerie Petra, se kterou je možno se domluvit na výzdobě mimo naše standardy, kontakt na vyžádání. Na přání jsme schopni potáhnout židle bílými saténovými potahy, viz nabídka:

  • kompletní potah na židli (80,-/židle)
  • pruh saténové látky přehozen přes opěradlo židle a stáhnut (30,-/židle)

Maximální počet svatebčanů: 200

Kontakt

Horní Těrlicko 242
73542 Těrlicko

info@jaskovskakrcma.cz
+420 596 423 226

www.jaskovskakrcma.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Malé náměstí 117, Hradec Králové 50003
U Abácie 491 , Valašské Meziříčí 757 01
Maxičky 30 Děčín 40502