Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Bavit se dá i venku. Pro ty, co chtějí svůj důležitý den skutečně zažít a ne přežít .
 
Je to o akcích či svatbách ve skutečně bývalém originálním humně – žádná funglovka.
Zkrátka prostor humna hanácké usedlosti, kde byl ještě před pár lety sklad zeleniny a ovoce a to dává prostoru nenapodobitelný punc originality a klidné atmosféry.
 
Humno se nachází na Moravě v hanácké sedlácké obci Rataje u Olomouce, která je vesnickou památkovou rezervací. V bezprostřední blízkosti je veřejná zeleň a rybník s vodníky.
 
Humno je vybavené vysokými dřevěnými palisádami, barovým a sociálním zázemím, krbem a rádi Vám poskytneme naše humno ve Vámi vybraném stylu a pomůžeme s výzdobou ve vesnickém duchu originálními prvky ze sedláckého gruntu.
Počasí v humně nemusíte řešit, máme kapacitu pro více jak 100 lidí, prostor je chráněný před větrem a deštěm a v létě je u nás přirozené chladné klima.
 
Nezapomínáme na Vaše nejmenší nejmilejší děti. Pro ně máme připravenou trampolínu, stolní tenis, crocket a případně další hry či zajistíme dětský koutek s profi hlídací tetičkou, která si pro děti připraví zábavný program.
 
Ověřeno! I když máte stresy z příprav Vaší akce či svatby, věřte, že v tomto prostředí z Vás opadne všechen stres a můžete tak svůj den oslavit jak se patří v jedinečné atmosféře bývalého humna venkovské usedlosti.
 
Apropo… umíme se postarat a poradit Vám co se týče cateringu, výzdoby, fotografa atd.

Budova HUMNO 11 disponuje sociálním zázemím, barovým koutem s nerezovým dřezem, chladícími boxy, myčkou, plynovým sporákem na propan butanovou láhev a nerezovými pracovními plochami bez výčepu (možnost zajištění mobilního výčepního zařízení), dále se zde nachází krbový kout, posezení z palet, pivní sety (14 ks), dřevěné stoly hranaté (90×90 cm – 18ks, 80×120 cm a 80×150 cm – 14 ks) a židle v počtu 250 ks (stoly a židle možno zapůjčit, židle jsou určené i pro venkovní užití). Kapacita prostoru je až 250 osob.

Maximální počet svatebčanů: 250

Kontakt

Rataje 60
783 46 Těšetice

info@humno11.cz

www.jatar.cz/humno-11/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Horní Těrlicko 242 Těrlicko 73542
Josefův Důl 310 Josefův Důl 468 44
Bílá Třemešná č.p. 260 Bílá Třemešná u Dvora Králové nad Labem 54472