Hotel zámek BERCHTOLD

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

OBŘAD – catering-ubytování-dekorace – ORGANIZACE CELÉHO SVATEBNÍHO DNE

Obřad v krásném prostředí zámeckého parku, nebo ve zdobeném sloupovém červeném sále s výhledem do parku? Hostina ve velkém stylu u dlouhého stolu, maličký raut na terase u parku nebo třeba formou grilovačky? Pořád přemýšlíte nad tím, jak váš velký den uskutečnit? A nevíte ani kde?

Zámek BERCHTOLD se stal vyhledávaným a oblíbeným místem nejen rodin s dětmi, ale i snoubenců, kteří si právě zde řeknou své ano (ocenění Svatební místo roku 2013 v kategorii Hrad). Pro jejich pohodlí a pohodlí svatebčanů jsou zde připraveny dva prostorné společenské sály i hotelové pokoje, z nichž dva jsou zařízené v zámeckém stylu a jsou tedy vhodným místem pro svatební noc. K dispozici je i restaurace s venkovním posezením, jejíž kuchyně je vyhlášená po celém okolí

Ochotný a spolehlivý personál má se svatbami  a celodenní organizací již značné zkušenosti, a tak dokáže splnit téměř každé přání novomanželů i svatebčanů. Součástí svatby tak může být bohatá svatební hostina, novomanželská projížďka veteránem či vypouštění bílých holubic. Samozřejmostí je i obstarání služeb svatebního fotografa, vizážistky či kadeřnice.

Maximální počet lůžek: 85

Kontakt

Hlavní 6
25163 Strančice

langova@zamekberchtold.cz
+420 604 279 696

www.zamekberchtold.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Nové Hamry 18 Nejdek 36221
Cínovec 275 Dubí 41501
Karlov pod Pradědem č. 182 Malá Morávka 793 36