Hotel zámek BERCHTOLD

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

OBŘAD – catering-ubytování-dekorace – ORGANIZACE CELÉHO SVATEBNÍHO DNE

Obřad v krásném prostředí zámeckého parku, nebo ve zdobeném sloupovém červeném sále s výhledem do parku? Hostina ve velkém stylu u dlouhého stolu, maličký raut na terase u parku nebo třeba formou grilovačky? Pořád přemýšlíte nad tím, jak váš velký den uskutečnit? A nevíte ani kde?

Zámek BERCHTOLD se stal vyhledávaným a oblíbeným místem nejen rodin s dětmi, ale i snoubenců, kteří si právě zde řeknou své ano (ocenění Svatební místo roku 2013 v kategorii Hrad). Pro jejich pohodlí a pohodlí svatebčanů jsou zde připraveny dva prostorné společenské sály i hotelové pokoje, z nichž dva jsou zařízené v zámeckém stylu a jsou tedy vhodným místem pro svatební noc. K dispozici je i restaurace s venkovním posezením, jejíž kuchyně je vyhlášená po celém okolí

Ochotný a spolehlivý personál má se svatbami  a celodenní organizací již značné zkušenosti, a tak dokáže splnit téměř každé přání novomanželů i svatebčanů. Součástí svatby tak může být bohatá svatební hostina, novomanželská projížďka veteránem či vypouštění bílých holubic. Samozřejmostí je i obstarání služeb svatebního fotografa, vizážistky či kadeřnice.

Maximální počet lůžek: 85

Kontakt

Hlavní 6
25163 Strančice

langova@zamekberchtold.cz
+420 604 279 696

www.zamekberchtold.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Květinářská 755, Praha 8 18200
Hořejší Vrchlabí 186, Vrchlabí 543 02
Zborovská 600, Kolín 280 02