Hotel – Statek Všetice

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Vyslovte nejdůležitější slovo svého života na molu u rybníka s výhledem na okolní zalesněné kopce, nebo se vezměte bosky na louce obklopeni vzrostlými stromy. Romantice pod širým nebem se u nás meze nekladou. Nebo byste raději zimní intimní svatbu za zvuku praskajícího dříví v krbu? Osobní nebo okázalá svatba, uvnitř nebo pod širým nebem, areál celého našeho statku je vám exkluzivně k dispozici pro to, aby se vaše sny a představy staly skutečností.

I toho nejnáročnějšího svatebního hosta bývá někdy oříšek. Protože, jak to tak bývá, sto lidí znamená sto chutí. Náš tým profesionálních kuchařů umí sestavit vyvážené tříchodové slavnostní menu, drobnější občerstvení pro chvíle, kdy se čeká na další část svatebního programu, i rozmanitý večerní raut, který potěší oko i chuťové pohárky každého hosta. Dbáme na kvalitní suroviny, těší nás připravovat pokrmy české kuchyně, ale inspiraci si bereme i z kulinářských tradic italského a francouzského venkova.

Tam, kde se ještě před chvílí hodovalo, umíme během chvilky vykouzlit taneční parket, na kterém to můžete pořádně roztočit. Tančete pod hvězdami, uspořádejte rockový koncert, pozvěte moravskou cimbálovku nebo oblíbeného DJ, který zná ty správné diskotékové hity. S dodavateli té zaručeně povedené party vám rádi poradíme, ale stydlivého bratrance nebo dojatou babičku už na parket budete muset dostat sami.

Maximální počet lůžek: 97

Kontakt

Všetice 6
257 44 Netvořice

svatby@vsetice.cz
+420 739 284 363

www.hotel-vsetice.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Nebušická 93 Praha - Nebušice 16400
Plzeňská 229, Praha 5 15000