Hotel Rusava

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Výhodné ubytování a dva sály o kapacitě 100 a 80 míst uspokojí i početnější skupiny svatebčanů. Novomanželé jistě uvítají svatební apartmá, které jako pozornost nabízíme za zvýhodněnou cenu, u větších svateb zdarma. Také bohatá nabídka sportovního a relaxačního vyžití – krytý bazén s dětským brouzdalištěm, wellness a fitness centrum, víceúčelové hřiště, dětské hřiště i herna, bowling, může vám a vašim hostům zpestřit a zpříjemnit pobyt.

Jeden ze sálů s kapacitou 80 míst často využíván pro svatební hostiny. Lze vyjít na balkón a terasu, odkud si můžete vychutnat výhled na Hostýnské vrchy a čerstvý vzduch.

Druhý ze sálů je prostornější, pojme až 100 hostů, a pro svou útulnější atmosféru je častěji využíván pro rodinná setkání. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů.

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem Hotelu Rusava. Stylově vybavený interiér, s výčepním pultem zastřešeným doškovou střechou, má kapacitu 50 míst a pochutnat si zde můžete na tradičních českých jídlech jak ze stálého jídelního lístku, tak i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek a připraveny jsou i dětské stoličky a příbory.

Maximální počet lůžek: 90

Kontakt

Rusava 334
76841 Kroměříž

recepce@hotelrusava.cz
+420 777 794 700

www.hotelrusava.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Liběchov 121, Liběchov 27721
Rejčkov 20, Ledeč nad Sázavou 58401
Zahumenní 306 Stará Ves nad Ondřejnicí 73923