Hotel Rusava

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Výhodné ubytování a dva sály o kapacitě 100 a 80 míst uspokojí i početnější skupiny svatebčanů. Novomanželé jistě uvítají svatební apartmá, které jako pozornost nabízíme za zvýhodněnou cenu, u větších svateb zdarma. Také bohatá nabídka sportovního a relaxačního vyžití – krytý bazén s dětským brouzdalištěm, wellness a fitness centrum, víceúčelové hřiště, dětské hřiště i herna, bowling, může vám a vašim hostům zpestřit a zpříjemnit pobyt.

Jeden ze sálů s kapacitou 80 míst často využíván pro svatební hostiny. Lze vyjít na balkón a terasu, odkud si můžete vychutnat výhled na Hostýnské vrchy a čerstvý vzduch.

Druhý ze sálů je prostornější, pojme až 100 hostů, a pro svou útulnější atmosféru je častěji využíván pro rodinná setkání. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů.

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem Hotelu Rusava. Stylově vybavený interiér, s výčepním pultem zastřešeným doškovou střechou, má kapacitu 50 míst a pochutnat si zde můžete na tradičních českých jídlech jak ze stálého jídelního lístku, tak i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek a připraveny jsou i dětské stoličky a příbory.

Maximální počet lůžek: 90

Kontakt

Rusava 334
76841 Kroměříž

recepce@hotelrusava.cz
+420 777 794 700

www.hotelrusava.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Letovisko-Studánka 505, Rychnov nad Kněžnou 516 01
Svatovítské náměstí 13, Osečná 46352
Tomsova 11/13 Praha 10 10800