Hotel Resort Relax

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatba patří k nejdůležitějším událostem v životě většiny lidí a je tedy velmi důležité si vybrat správné místo pro tento vzácný okamžik. Prostory našeho resortu s unikátním výhledem na jezero poskytují svatebčanům doslova snové podmínky. A to je hlavní důvod, proč se čím dál více párů rozhoduje uspořádat svatbu právě u nás.

Máme s organizací svateb bohaté zkušenosti a také jsme si velmi dobře vědomi toho, jak důležité pro Vás svatební momenty jsou, a proto přistupujeme k organizaci svateb profesionálně a s maximální pečlivostí.

Zajístíme pro Vás romantický obřad na břehu jezera, vynikající cateringové služby, hostinu, výzdobu, fotografie nebo třeba také projížďku vlastní motorovou jachtou pro ty nejkrásnější zážitky. Zkrátka vše na co si pomyslíte. Rádi vám doporučíme svatební agentury, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. Společně doladíme každý detail tak, aby se tento den stal skutečně nezapomenutelnou vzpomínkou.

Dovolte nám stát se součástí vašeho velkého dne a oslovte nás. My pro Vás připravíme nezávaznou nabídku, která Vás příjemně překvapí cenou. Věříme, že své rozhodnutí budete rádi a těšíme se na Vás.

Maximální počet lůžek: 80

Kontakt

Dolní Vltavice 44
382 26 Horní Planá-Dolní Vltavice

recepce@hotelresortrelax.cz
+420 601 367 508

www.hotelresortrelax.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Hluboká u Borovan 26, Borovany 37312
Bohuslavice 51 , Bohuslavice 588 56
Hořejší Vrchlabí 186, Vrchlabí 543 02