Hotel Lázně Kostelec u Zlína

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Zcela samostatnou kapitolou mezi významnými okamžiky v životě každého z nás je svatební den. Proto v Lázních Kostelech u Zlína věnujeme těmto okamžikům velkou péči a pozornost a pro klienty připravujeme jejich den s maximální pečlivostí. Čtvrt století zkušeností dokážeme zúročit při realizaci jakékoliv svatební hostiny. Nebojte se Vaši akci svěřit do našich rukou. K dispozici máme ideální prostory, tým zkušených pracovníků a špičkové kuchaře, kteří umí připravit exotické speciality, zahraniční kuchyni, ale také českou klasiku. Dbáme na čerstvé suroviny, jedinečné receptury i okouzlující food styling. 

Velmi rádi Vaši akci zajistíme od A do Z. Samozřejmostí je vynikající jídlo a pití, drinky, výzdoba a hudba, ale svou svatbu můžete okořenit také zábavným programem nebo ohňostrojem – zařídíme zkrátka všechno, na co si vzpomenete. Vyčerpanou energii z oslavy můžete navíc doplnit přespáním v některém z našich hotelových pokojů, takže ani nemusíte řešit odvoz hostů do jejich domovů.

Připravíme nádhernou svatební tabuli, vyzdobíme celou místnost i speciální svatební pokoj nebo apartmán. Můžeme zajistit jak klasické, tak i moderní slavnostní menu. Vaši slavnostní hostinu můžete prožít se svými blízkými v pohodě, příjemné atmosféře a klidu a starosti přenechat na nás.

Zajistíme svatby malé i velké. Máme prostory s kapacitou 20, 35, 70 i 150 osob. Každý klient má jinou představu o svém svatebním dnu, a proto se vždy jedná o originální pojetí. Improvizace nám také není cizí a dokážeme dát klientově představě fyzickou podobu.

Pro nejmenší hosty jsme si připravili také prostorný a bohatě vybavený dětský koutek propojený s hotelovou restaurační kavárnou, v letních měsících zároveň mohou využít venkovní houpačky a zázemí pro děti. Rodiče si tak mohou užít svatební veselí a zároveň mohou zůstat v kontaktu se svými dětmi.

Proč využít našich služeb?

 • strategická poloha areálu – jsme jen kousek od Zlína, ale zároveň se nacházíme v srdci přírody

 • komplexní nabídka služeb: pronájem prostor, catering, ubytování, hudba, animační program, možnost degustace vín nebo rumů, fotokoutek, koupaliště a whirlpool, možnost využít lázeňské procedury, saunu nebo golfové lekce, parkoviště zdarma

 • s profesionálními kuchaři sestavíme nabídku rautu podle Vašich představ (více info ZDE)

 • jsme schopni pro Vás zajistit animační program na klíč (včetně fotokoutku, řízené degustace vín nebo rumů, ohňostroje či lekce golfu)

 • poskytujeme ubytování v modernizovaném *** hotelu (více info ZDE)

 • pro novomanžele máme k dispozici luxusní prostorné apartmá s balkonem (více info ZDE)

 • zajistíme Vám taneční večer v hotelové restauraci ve kterýkoliv den

 • využít můžete také venkovní terasu s výhledem do okolí a možností grilování

 • pro děti je k dispozici prostorný a bohatě vybavený dětský koutek (více info ZDE)

 • Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma v celém hotelu

 • parkoviště přímo u hotelu zdarma

Maximální počet svatebčanů: 150
Maximální počet lůžek: 180

Kontakt

Lázně 493
76314 Zlín

provoz@hotel-kostelec.cz
577 152 154

www.hotel-kostelec.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Nemojany 38, Nemojany 683 03
Dlouhá Lhota 1, Příbram 263 01
Žižkovo náměstí 20, Tábor 39001