Hotel K-Triumf

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatební obřad snů? U nás v K-Triumfu!

Jen Vy dva a Váš velký den. Nekonečné výhledy do přírody, krásné prostory, perfektní gastronomie, luxusní apartmá pro novomanžele. Ať je svatba v K-Triumfu Váš životní triumf!

Proč právě u nás?

On poklekl, ona řekla ano a svatební přípravy se roztáčejí na plné obrátky. Hledáte ideální místo, kde svůj velký den uskutečnit? Už nemusíte, K-Triumf resort nabízí vše, na co si i ta nejnáročnější nevěsta vzpomene. Absolutní soukromí, nádherné výhledy do přírody, komfortní ubytování, skvělou kuchyni i luxusní wellness.

Ať už sníte o veselce ve velkém stylu nebo ji naopak chcete pojmout jen jako příjemné posezení s rodinou a nejbližšími přáteli, v K-Triumf resortu proměníme Váš sen ve skutečnost. Svatbu vám připravíme doslova na klíč v jakémkoli stylu včetně obřadu. Dle přání zajistíme pronájem sálukoordinátorkuvýzdobu i kompletní menu svatební hostiny. Snoubencům nabízíme i možnost grilování, k dispozici jsou taktéž vinné salonky pro skutečně intimní oslavu, nechybí venkovní bazén a wellness. Jako bonus mohou novomanželé strávit noc v našem luxusním svatebním apartmá zcela zdarma.

 

Hotelový resort disponuje celkem 125 lůžky, takže po dlouhých oslavách pohodlně uložíte ke spánku i široké příbuzenstvo včetně známých a přátel, v sále je potom k dispozici 300 míst na sezení. Velmi oblíbené jsou svatební obřady venku s výhledem na naši nádhernou oboru s daňky. Pro tyto účely máme k dispozici rozlehlou terasu, kam usadíme až 180 hostů. Právě nádherná příroda zcela nedotčená okolní zástavbou je hlavním lákadlem našeho resortu.

Ať je svatba v K-Triumfu Váš životní triumf!

Svatebčané u nás mají absolutní soukromí, kolem dokola jsou jen lesy, louky a naše obora. Chováme vlastní zvěřinu, skot Charolais a Přeštická prasátka. K resortu také patří stáje s koňmi – zkrátka oáza.

Ať tedy chystáte svatbu pro dva nebo dvě stě lidí, neopomeňte se při výběru toho pravého místa zajet podívat i k nám do Velichovek. Můžeme slíbit, že jedinečná atmosféra resortu K-triumf Vás uhrane.

Maximální počet svatebčanů: 300
Maximální počet lůžek: 125

Kontakt

Hustířanská 211
55211 Velichovky

info@k-triumf.cz
+420 602 448 522

www.k-triumf.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Bártlova 35/10 Praha 9 Horní Počernice 19300
Nové Město 26, Moldava 417 81
Jánský vršek 323, Praha 1 118 00