Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Perfektní příprava svatby je naší prací i potěšením. Hotelové zázemí nám umožňuje elegantně a cenově výhodně vyřešit veškeré záležitosti týkající se efektivního provedení svatebního dne, od samotného obřadu, přes cateringové služby až po zábavu pro všechny svatební hosty. Máme výborný přehled o možnostech lokálních dodavatelů, takže ať už společně naplánujeme jakékoliv téma vaší svatby, nebude problém jej zrealizovat bez drahých přesunů techniky, vybavení či dekorací přes půl republiky.

Rádi navrhneme také veškeré svatební speciality, od tradičních rituálů, až třeba po stylový příjezd naleštěných veteránů s nejužší rodinou a hosty. Budete chtít místo kapelníka a DJe v jednom živou hudbu tradiční anebo známého zpěváka? Máme zkušenosti s mnoha kulturními akcemi a kontakty na ty správné lidi v managementech kapel, takže to určitě nebude problém.

Ze všeho nejdůležitější je pro nás však koordinace celé svatby z pohledu časového harmonogramu a organizace všeho, co je potřeba. To proto, aby se vaši hosté po celou dobu cítili skvěle a program procházel bez jediného zádrhelu.

V tom je naše skutečná profesionalita.

Kontakt

Ostravice 190
739 14 Ostravice

recepce@hotelfreud.cz
+420 558 682 226

www.hotelfreud.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Karlovo náměstí 20, Roudnice nad Labem 41301
Svachova Lhotka 1, Mirkovice 382 32
Libušina 1212/18, Karlovy Vary 36001