Hoffmanův dvůr

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Areál Hoffmanova dvora se nachází v nádherné a klidné, chráněnou přírodou obklopené, někdejší vesničce Vinoř, která je v současnosti severovýchodní pražskou městskou částí. Při vstupu do velmi vkusně zadaptovaného dvora dýchne na každého atmosféra místa, kudy šla historie, sahající až k Valdštejnům, přes rod Czerninů až k Josefu Hoffmanovi, který dvůr v roce 1879 koupil a po němž nese jméno dosud.
Hoffmanův dvůr s plochou 0,6 ha má všestranné celoroční využití, pojme až 1.500 hostů, disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst a je snadno dostupný pražskou MHD.

Bývalá konírna, prostorná stodola, kterou lze v případě nepříznivého počasí přetvořit na místo pro svatební obřad, rozlehlý dvůr, obrovská zahrada s dominantním obřadním stoletým dubem, přístřešek, kde se griluje, vinný sklípek a velké parkoviště – vše je vzájemně propojeno – to vše je v uzavřeném prostoru, vhodném pro pořádání nejrůznějších soukromých, ale i veřejných akcí.
Zajistíme pro Vás veškeré služby, od nabídky cateringu , kterou upravíme dle Vašeho přání – můžete tak mít odpolední raut včetně večerního grilování, kompletní obědové menu nebo jen polévku. Složení nabídky přizpůsobíme stravovacím potřebám vegetariánů i veganů nebo rozličným národním kuchyním. Můžeme se postarat o dekorace, živou hudbu nebo DJe, ozvučení, projekci, stany, banketové stoly, paravány, sweet bar a svatební dort, zábavu pro děti, svatební zvyky, fotografa a natáčení videa. Na přání zajistíme svatební koordinaci. Wifi je k dispozici zdarma.
Areál si lze pronajmout i bez služeb.
Novinkou na Hoffmanově dvoře je od letoška možnost pronájmu zázemí pro nevěstu a místa na přespání pro 4 – 6 osob.
Ubytovací zařízení pro zhruba 50 hostů je pak vzdáleno cca 500 m od areálu.
Pronájmem Hoffmanova dvora na jeden den jej máte k dispozici od 08:00 h ráno do 02:00 h následujícího dne (lze domluvit i prodloužení doby pronájmu etc.).

Svatební obřad přímo na Hoffmanově dvoře může zajistit matrika v Praze 9 – Kbelích, ale může jej vést i jiný oddávající, to už záleží na přání snoubenců. Nebo se pár může nechat oddat jinde a na Hoffmanově dvoře pak svůj vstup do společného života oslavit se svými blízkými a hosty.

Hoffmanův dvůr si lze prohlédnout osobně po předem domluveném termínu návštěvy.

Maximální počet svatebčanů: 200
Maximální počet lůžek: 7

Kontakt

Vinořské náměstí 34
190 17 Praha Vinoř

tana@hoffmanuv-dvur.cz
602337257

www.hoffmanuv-dvur.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Bělý 4 Machov 54931
Frýdlantská 131 Chrastava 46331
Hory 105 Karlovy Vary 36001