Dvůr Hoffmeister

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Nebojte se nám svěřit vaši svatbu. Jedinečné prostředí snoubíme s kvalitní kuchyní a dokonalým servisem. Postaráme se o vás.

 • Romantické prostředí
  Romantika, klid, příroda, rodinné prostředí, koně – to jsou slova, která Dvůr Hoffmeister stručně charakterizují. A podle nás i ideální podmínky pro dokonalou svatbu.
 • Vše na jednom místě
  Díky komplexnosti našeho areálu umíme uspořádat svatbu se vším všudy. Nemusíte přejíždět kvůli obřadu, můžete u nás přespat, v klidu zaparkovat a tak dále.
 • Kulinářský zážitek
  Přijeďte ochutnat dobroty z našeho menu a přesvědčte se, že děláme kvalitní kuchyni. Dejte nám důvěru při realizaci svatebního menu a nebudete litovat.
 • Různé koncepty svateb
  Malá komorní svatba se slavnostní tabulí v užším okruhu nebo raut s grilováním až pro 100 hostů. Obřad na zahradě, hostina ve stodole – fantazii se meze nekladou.
 • Dostupnost z Prahy a okolí
  Dobré spojení z Prahy a okolí, pro případné zahraniční návštěvy i letiště téměř za rohem. Pro vzdálenější hosty možnost ubytování. S logistikou hostů jsme schopni pomoci a poradit.
 • Individuální přístup
  Svatby dokážeme sami koordinovat, případně jsme k ruce svatební koordinátorce nebo tomu, kdo má svatbu na starost. Vše je o domluvě a té jsme otevřeni.

Častá otázka, na kterou nedokáže nikdo přesně odpovědět, protože vždy se jedná o individuální akci a záleží na vašich požadavcích a možnostech.

Co se týče rautu, cena za osobu se pohybuje od 950 Kč dle rozsahu rautu či menu a vybraných chodů. Pronájem závisí na zvolených možnostech a příslušenství.

Maximální počet svatebčanů: 100

Kontakt

Číčovice 45
252 68 Číčovice

info@dvur-hoffmeister.cz
+420 604 142 438

www.dvur-hoffmeister.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Hukvaldy 73946
nám. Bratří Čapků 1265/8 , České Budějovice 37007
Nežárecká 117 Jindřichův Hradec IV 27701