Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Pokud uvažujete o svatbě v okolí Prahy, formou „vše na jednom místě“, pak je pro Vás Dolce Villa Hotel ideální volbou. Dolce Villa Hotel je situován v Nebušicích na Praze 6, v údolí přírodního parku Divoká Šárka. Personál hotelu je vybaven znalostí anglického jazyka, proto bez problémů zvládáme i mezinárodní svatby.

Jako místo pro svatbu a svatební obřad můžete využít zahrádku restaurace, která je z části krytá dřevěnou pergolou, pro případ špatného počasí. Hotel je dále rozdělen do dvou pater, přičemž každé patro má své prostory, kde lze uspořádat svatební hostinu, raut i zábavu. Rádi Vám připravíme také méně formální svatební hostinu formou grilování na zahrádce nebo originální burger párty. Pokud byste chtěli večerní raut spojit se svatební zábavou, pak můžete využít naše bowlingové dráhy a zapojit svatebčany třeba do bowlingového turnaje.

Ani po skončení svatebního veselí se nemusíte nikam přesouvat. Novomanžele rádi ubytujeme v jednom z apartmá (nad 30 dospělých hostů na svatbě je svatební pokoj zdarma) a ubytování za zvýhodněné ceny nabídneme i svatebním hostům. Hotel disponuje 65 lůžky ve 27 pokojích.

Maximální počet lůžek: 65

Kontakt

Nebušická 93
164 00 Praha 6 – Nebušice

reservation@dolcevilla.cz
+420 220 199 510

www.svatbavdolcevilla.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Orlovská 1 Rychvald 735 32
Býkovice 30 Býkovice 679 71
Klimentov 132, Mariánské Lázně 35301