Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel…

…je situován v zámeckém parku v překrásném prostředí údolí říčky Teplé, v ekologicky čistém prostředí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Blízkost hlavní trasy spojující nejvýznamnější lázeňská města a golfová centra regionu a případné romantické vlakové spojení, které vás pohodlně dopraví jak do historického centra Karlových Varů tak i do Mariánských Lázní, jen podtrhuje ideální polohu hotelu.

Svým romantickým zákoutím je zámek místem doslova stvořeným pro pořádání pohádkových svateb. O Váš dokonalý den se postará zkušený a vždy usměvavý team. Zámecká svatební nabídka zahrnuje civilní nebo cirkevní obřad, rozmanité gastronomické služby v zámecké restauraci s letní terasou, bohatý program, skvělou party a ubytování v dechberoucím svatebním apartmá s manželskou postelí s nebesy.

Kromě samotného svatebního dne pořádáme zásnuby, dámské a pánské rozlučky se svobodou, svatební cesty či oslavy výročí.

Vaši hosté budou nadšeni ubytováním v pokojích Château Cihelny, kde se nechají hýčkat v našem wellness centru s bazénem, vířivkou, finskou, solní a parní saunou a velkou nabídkou masáží. Dále lze využít ubytování v přilehlém Hotelu U Zámečku či Penzionu U Golfu. Pro soukromí je jako stvořené ubytování ve čtyřech pokojích luxusní Villa Golf pro maximálně 8 osob.

Maximální počet svatebčanů: 80
Maximální počet lůžek: 76

Kontakt

Cihelny 5,
36464 Karlovy Vary

reception@chateaucihelny.cz
+420 353 972 411, +420 739 281 296

www.chateaucihelny.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Rýzmburk 5 Žernov - Rýzmburk 55203
Piesok 4015/B7 Modra 90001
Rejčkov 20, Ledeč nad Sázavou 58401