Catering s příběhem

Z

Kategorie

h

Popis

Plánujete svatbu? 

Víte, kde, kdy a jak a potřebujete zajistit důstojné občerstvení, které nadchne babičku, tetu ze Lhoty i švagra motorkáře? Připravíme pro vás poctivou českou kuchyni, na jejíž vůni a chuť budete navždy vzpomínat u každé svatební fotografie. Připravíme takové vegan menu, že i strýček z vesnice přestane vykrmovat pašíka. Vykouzlíme pro vás zahradní slavnost, že nevěstě bude naše světýlky ozářené a květy nazdobené jednohubky závidět i sama královna víl. A co kdybychom konečně prolomili ledy vztahů mezi oběma rodinami v parádním iglů, kde se bude z horkých talířů efektně kouřit? Líbí se vám naše nápady? Catering s příběhem pro vás vymyslí i tu vaši svatební pohádku.

Zakládáme si na osobním přístupu a nasloucháme vašim požadavkům. Svoji práci si nezjednodušujeme snadnými triky. Kalkulace, kterou vám nabídneme, je pečlivě promyšlená, nestřílíme od boku. Respektujeme vaše požadavky a nemáme potřebu vás „tlačit“ do jednodušších variant. Výběr je jen na vás. Zázraky sice neumíme, ale kde je vůle, je i cesta.

Starostlivě vybíráme i personál, který o vás bude během svatební hostiny pečovat. Víme, že necitlivý a znuděný přístup umí zanechat nepříjemné vzpomínky. Proto spolupracujeme s osvědčeným týmem profesionálů, který se s grácií postará o hladký průběh celé akce. Ani tak nenecháváme nic náhodě a jeden z majitelů Cateringu s příběhem vždy celou akci osobně zaštiťuje.

Kontakt

Do Oříšků 103
25262 Horoměřice

info@cspribehem.cz
+420 724757475

www.cateringspribehem.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Mlýnská 326/13, Brno 60200
Petrská 23 Praha 1 11000
NA STRŽI 1683/40 PRAHA 4 – PANKRÁC 14000