Catering jako prase

/
Z

Kategorie

h

Popis

CATERING NA MÍRU PRO CELOU SVATBU

Zajistíme kompletní menu o vícero chodech od předkrmu přes hlavní chod a zákusky, jednohubky, chlebíčky, dortíčky, koláčky atd. Zajistíme nápoje, koktejly s profesionálním barmanem, kávu, kompletní servis s baristou, speciální pokrmy a nápoje. Zajistíme případně i zahradní grill či párty stany včetně posezení. Catering zajistíme v pronajatém sále či klidně uprostřed lesa 🙂

SVATEBNÍ DORTY VŠECH VELIKOSTÍ

Necháme pro vás navrhnout, upéct a dopravit svatební dorty všech možných tvarů a velikostí, se speciálními motivy, postavičkami, různých druhů příchutí, náplní, zdobení. Upečeme pro vás dort, po kterém se budete ještě dlouho olizovat!

ZAJISTÍME MODERÁTORY, SPEAKERY A OSOBNOSTI

Chcete svoji svatbu mít dobře organizovanou nebo ji zpestřit nějakou známou osobností? Rádi pro vás zajistíme profesionální speakery, moderátory, zpěváky, umělce, DJe, a další doprovodný program.

ZAJISTÍME ŠIKOVNÉHO PROFESIONÁLA

Fotografů je všude spousta, ale sehnat opravdu dobrého fotografa může být docela oříšek. Nechte nás za vás tento oříšek rozlousknout! Zajistíme profesionální fotografy, kameramany, profesionální zpracování a střih svatebního videa.

Kontakt

Šedova 657/10
19800 Praha 9

info@cateringjakoprase.cz
+420 606 089 312

www.cateringjakoprase.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Manifesto Market Florenc - Na Florenci Praha 11000
Ratíškovská 439, Milotice 696 05
NA STRŽI 1683/40 PRAHA 4 – PANKRÁC 14000