Campos catering

Z

Kategorie

h

Popis

Vaše svatba bez starostí

Každá akce může být výjimečná a originální. Proto Vám nabízíme kompletní zajištění akce s nízkými náklady, ale zato skvělou kvalitou, včetně výzdoby, mobiliáře, servisu s občerstvením a obsluhou i programem dle Vašeho přání. Sestavíme pro Vás individuální menu na míru, jeho prezentaci a servis pro Vaše hosty.

Jak probíhá příprava?

Campos Catering je nově vytvořená firma, která vychází z 25leté zkušenosti s provozováním gastronomie.
Připravíme pro vás malé i velké občerstvení nebo hostinu dle Vašeho přání. Ať už se jedná o firemní raut, oslavu či svatbu, zajistíme komplexní cateringové služby pro Jihomoravský kraj.

       1. REZERVACE

Prvním krokem je rezervace termínu. Poté probíhá seznámení s tím, jakou akci pořádáte, kde se bude odehrávat, počet osob a také sdělení všech Vašich přání. Spojte se s námi telefonicky, e-mailem nebo přijďte osobně a zbytek už nechte na nás.

       2. PŘÍPRAVA

Následuje příprava menu s kvalitními surovinami od našich dodavatelů. Realizace probíhá z větší části v naší kuchyni a menší přípravy se uskutečňují v zázemí na místě cateringu, včetně výzdoby a dalších příprav cateringového vybavení.

       3. OBSLUHA

V rámci našich služeb je zajištěna i obsluha od našich zkušených číšníků a servírek, které zajistí přípravy mobiliářů, instalaci cateringu a především podávání jídel a pití, případně jejich doplnění po celou dobu akce.

       4. ÚKLID

Samozřejmostí je i závěrečný úklid prostoru, odvezení použitého inventáře a nádobí po skončení akce. Dohlédneme na to, aby místo cateringu bylo v takovém stavu, ve kterém jsme ho přebírali.

! Napište nám (nezávazně). Dohromady spolu něco vymyslíme. Pokud máš rychlý dotaz, nejlepší způsob bude ozvat se nám na náš Instagram. Reagujeme rychle.

Kontakt

Slovanská 81/5
682 01 Vyškov

event.manager@camposcatering.cz
608119961

http://www.camposcatering.cz/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Slovanská 81/5, Vyškov 682 01
Mezi vodami 1955/19 Praha 4 14300
Pivovarská 88, Vimperk 38501