Bublík proseccovan

/
Z

Kategorie

h

Popis

Instagram : bublik_proseccovan

Představujeme Vám Bublíka – náš nový a svými třemi výčepy unikátní Proseccovan, který přináší do Čech to nejlepší z Itálie! Jestli hledáte originální a jedinečný způsob jak oživit svatby, firemní akce nebo soukromé oslavy máme pro Vás to správné řešení.

Bublík byl zrozen v Itálii a s pečlivostí přestavěn v Čechách na Proseccovan v jemných tónech smetanové s cappuccinovou metalízou. Náš výběr zahrnuje lahodné a osvěžující bílé Frizzante, růžové Frizzante, sudový Aperol a další alkoholické a nealkoholické nápoje na Vaše přání.

Nabízíme Vám dva atraktivní balíčky. Prvním je půldenní pronájem Proseccovanu, který je vhodný pro menší události nebo jako doplněk k většímu programu. Druhým je celodenní pronájem, který Vám poskytne neomezenou zábavu a osvěžení po celý den a noc !

Jsme otevření Vašim individuálním požadavkům. Rádi s vámi budeme spolupracovat na přípravě sestavení nabídky dle Vašich přání.

Naše obsluha je nejen profesionální, ale také přátelská a usměvavá. Můžete si užít svou událost pouze s přistavením samotného Proseccovanu nebo se rozhodnout pro aktivní a veselou obsluhu, která Vám bude servírovat osvěžující nápoje.

Bublík je tu pro Vaše nezapomenutelné chvíle plné radosti oslav a výjimečnosti. Přijďte si užít atmosféru a lahodné pohárky Prosecca s námi!

Kontaktujte nás a rezervujte si svůj termín v kalendáři než bude obsazený! Bublík je jednoznačně tím nejlepším způsobem jak potěšit a okouzlit své hosty.

Kontakt

Těšínská cesta 2766
41501 Teplice

bublik-proseccovan@seznam.cz
773965665

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Na Kopečku 595 Poděbrady 290 01
Václavské nám. 785/28, Nové Město 11000
Radniční 231/4 787 01 Šumperk