Aranžérie – Květinová dílna

/
Z

Kategorie

h

Popis

Plánování svatby podle nás není dostihový závod. Dopřejte si klid na jedny z nejkrásnějších povinností v životě. V Aranžérii víme, jak jsou důležité. Proto se vám budeme osobně věnovat, vypracujeme pro vás kreativní řešení, návrh alternativ a cenovou kalkulaci.

Naše květinové dekorace jsou originální a jedinečné a navíc mají přidanou hodnotu – dáváme práci především květinářkám, které trpí některou z forem epilepsie.

Víme, že na detailech záleží a na přípravu svateb se vždy velmi těšíme!

Nabízíme: svatební kytice, kytice pro maminky a svědkyně, korsáže, květinové šperky, květiny do vlasů, výzdobu oddávacího místa a restaurace, kompletní květinový sevis místa oslavy, zapůjčení a ozdobení slavobrány, květinové dekorace svatebních dortů.
Zajistíme vše, co se týká květin, a to podle Vašich představ.

Také Vám můžeme zajistit ručně vyrobené jmenovky na stůl nebo svatební oznámení, dekorace stolů z organzové látky, výzdoba auta a odvoz květin na místo konání svatby.

Kromě svatebního sevisu Aranžérie nabízí komplentí květinové služby – dárkové květiny, tématické dekorace, výzdoba interiéru, sezonní dekorace a pravidelně pořádáme workshopy.

 

Kontakt

Liškova 959 / 3
14200 Praha 4

info@aranzerie.cz
737 044 332

www.aranzerie.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

V Horkách 21, Praha 4 14000
Hovězí 71, Hovězí 75601
Hlavní 54, Hluk 68725