ANDĚLÍN – péče o děti

Z

Kategorie

h

Popis

Plánujete-li svatbu a Vaše rodina či přátelé mají děti, je dobré zvážit, jak se o ně postarat a jak je do zábavy zapojit, aby si Vaši oslavu mohly užít také. Naším cílem není vytvořit Vám ze svatebního dne Dětskou show s klaunem, ale nachystat na místě, které je primárně prostorem pro zábavu dospělých, prostor, kde se budou i děti cítit vítané. Zázemí našeho dětského koutku můžeme připravit ve vnitřních prostorách, ale i venku. Dětem nachystáme spoustu aktivit, do nichž se mohou zapojit samy, nebo s námi, prostor pro odpočinek a čtení knížek, hry, kterými se zabaví mezi sebou a další hračky, stavebnice, … je toho moc :)!

Součástí našich aktivit je vždy výtvarná dílna s různými kreativními tipy napříč věkovým spektrem dětí, které na svatbě očekáváme.

Rádi přivítáme v našem dětském koutku děti česky i cizojazyčně mluvící, od miminek až po teenagery. Náš servis je realizačně i finančně flexibilní. Neváhejte nás proto kontaktovat pro individuální nabídku péče právě na Vás. Můžeme Vás ujistit, že budou spokojené nejen děti, ale i jejich rodiče, kteří se díky našim aktivitám budou moci věnovat Vám a oslavit s Vámi Váš velký den!

Kontakt

Musílkova 167/13
150 00 Praha 5

andelin@andelin.eu
603 330 598

www.andelin.eu

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Okrouhlo-Zahořany 1, Jílové u Prahy 25401
Jílové u Prahy 25401
Masarykovo náměstí 172, Valašské Klobouky 766 01