Statek Kordovsko

Statek Kordovsko

Statek Kordovsko je to pravé místo pro vaši svatbu nebo oslavu. 
Kapacita stodoly je až 100 hostů.

K dispozici jsou 3 oddělené pokoje s celkovou kapacitou 7 osob. Prostory zahrad lze využít jako stanovou louku.

Prožijte svůj velký den na místě plném pohody, klidu a obklopeni krásnou přírodou. Statek Kordovsko se nachází v samotném srdci Vysočiny v blízkosti Sedlické přehrady. Toto malebné místo oplývá zelení a přímo pod statkem se tiše vine řeka Želivka.

Penzion Kovacs

Penzion Kovacs

V srdci Jižní Moravy, ve vyhlášené vinařské obci Novosedly je místo jako stvořené pro pořádání vaší svatby. 

Postaráme se kompletně o vaši pohádkovou svatbu. Součástí areálu je ubytování pro 50 osob, rozsáhlé venkovní prostory, terasa s promítacím plátnem, výčep, degustační sklep, prostor pro venkovní hry, zastřešený bazén, místo pro grilování i táborák, prostor pro stanování. Samozřejmostí je velké parkoviště a celý areál je uzavřený, takže se nemusíte bát o bezpečnost vašich dětí nebo domácích mazlíčků. Zajistíme pro vás obřadní místo přímo v areálu, kompletní catering, degustaci vína, dekorace a další služby.  Areál je možné pronajmout bez využití ostatních služeb, pokud ovšem nemáte čas vše sami zařizovat, přichystáme vaši svatbu na klíč. 

Podlešanský mlýn

Podlešanský mlýn

Podlešanský mlýn se nachází na samotě v malebném prostředí dolního Posázaví u obce Lešany v okrese Benešov, cca 30 km jižně od Prahy.

Nabízíme vám pronájem bývalé mlýnské usedlosti s rozsáhlými pozemky a přírodním biotopem, kde se váš svatební den promění v nezapomenutelný zážitek. Ať už toužíte po intimní ceremonii nebo po velkolepé oslavě pod hvězdnou oblohou, Podlešanský mlýn vám poskytne dokonalé prostředí, kde nebudete nikoho rušit.

K dispozici Vám bude svatební stan, včetně nábytku kde se odehrává svatební hostina. Kapacita svateb 50 osob (max. 60 dle domluvy). Obřad je možný uspořádat na louce u domu či u jezírka. Kapacita ubytování je 15 osob. Součástí mlýna je romantické wellness a vířivka na terase. K dispozici budete mít dále – gril, ohniště, kamenný sklípek. Součástí areálu je velká travnatá plocha (pro různé hry, chill zóna, atd.). Velkou výhodou, že mlýn je na samotě a nejste limitováni večerkou v 22:00 🙂. Prostě na samotě u lesa…

Svatební fotografka Tereza Holíková | fotky.od.rezi | Plzeň

Svatební fotografka Tereza Holíková | fotky.od.rezi | Plzeň

Milé nevěsty a ženichové, zbývá mi pár volných termínů, takže pokud ještě hledáte svatebního fotografa, neváhejte mi napsat! Budu se na vás těšit! 🤍

Věnuji se dokumentu a reportáži a nejbližší mi jsou svatby. Cílím na to, aby moje fotografie zachytily nejen děj, ale i emoce a atmosféru celého dne. Během focení nikam nikoho neženu a nestavím do póz, ale spíš přirozeně vedu.

chata Švýcarský dvůr

chata Švýcarský dvůr

Chata Švýcarský dvůr je zrekonstruovaná horská chata v malebných Janských Lázních, s historií sahající až do roku 1886. Nachází se v klidné lokalitě Duncan, pouhých 600 metrů od centra města. Umístění na úpatí Černé hory poskytuje úchvatný výhled na Černou a Světlou horu, což dodává chatě jedinečný půvab. Chata poskytuje komfortní ubytování a prostředí pro vaši svatbu v krásné přírodě.  Chata je ideální volbou pro větší skupiny osob. Díky své prostornosti a vybavení poskytuje pohodlné a příjemné ubytování pro každého. Součástí chaty je rozlehlá zahrada .

Míša Rozkošová

Míša Rozkošová

Fotografie jedinečných okamžiků.
Vyfotím Váš svatební den od A do Z, od samotných příprav až po večerní taneční krůčky. V průběhu dne jsou to skupinové, rodinné fotografie, oběd, svatební hostina, krájení dortu, zábava, večerní tanec. Zachytím Vaše nezapomenutelné svatební momenty plné lásky, radosti a úsměvů na tvářích.

Harmony resort Javorník

Harmony resort Javorník

Prožijte svůj Velký den v našem poklidném rezortu necelých 30 km od Prahy.

Nabízíme nejen prostory pro obřady v zahradě, ale i elegantní sál s přírodním zdivem, prostě vše potřebné pro svatbu vašich snů. V okolí penzionu najdete bezpočet míst vhodných pro vaše novomanželské fotografie. Celou atmosféru pak doprovodíme prvotřídními službami, vynikajícím jídlem a naši pozornost zaostříme na každý sebemenší detail, tak abyste se u nás cítili přinejmenším jedinečně.

Ať už máte vlastního koordinátora svatby nebo potřebujete s organizací svatby pomoci, jsme vám vždy nablízku, abyste si svůj Velký den prožili bez zbytečného stresu z nekonečných příprav. Učiňte svou svatbu nezapomenutelnou v Harmony resortu Javorník!

Pronájem areálu & ubytování

Náš zahradní areál je dokonalým místem pro vaši svatbu. Svažitý terén je elegantně rozdělen zídkou, poskytujícími intimitu a klid. Okouzlující javory a další vzrostlé stromy vytvářejí romantickou atmosféru. V našem prostoru najdete dřevěný altán, jezírko a vnitřní prostory salónku nebo restaurace.

Navíc nabízíme exkluzivní ubytování přímo v areálu: 10 luxusních pokojů s 28 lůžky, včetně přistýlek. Svatební apartmá je součástí nabídky a zahrnuté v ceně pronájmu. Vytvořte si svůj vysněný Velký den s námi!

Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo kontaktujte našeho koordinátora akcí.

Květiny Maruška

Květiny Maruška

Řekněte nám svoje touhy a přání a my uděláme všechny proto, aby se vaše sny vyplnili.

Pomůžeme vám při rozhodování, ale vždy se budeme řídit tím, co je pro vás důležité.Doporučime vám co je aktuálně nejvíce trendy, ale váš názor pro nás bude tím nejdůležitějším.Vše připravíme, přivezeme, nainstalujeme a druhý den uklidime a odvezeme.

Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

The Pop Up!

The Pop Up!

The Pop Up! je ZÁBAVNÝ program minimálně na 2 hodiny.

Možnost přijít odpoledne na ZÁBAVNOU prohlídku, či si prostory pronajmout na ranní BRUNCH či večerní PARTY s karaoke a koktejly.

Prostor se skládá z 9 zábavných propojených místností s INTERAKTIVNÍMI INSTALACEMI. Instalace vždy obsahuje úkol, či ZÁBAVNOU AKTIVITU vytvořenou tak, aby dospělí zažili něco jedinečného a nezapomenutelného. 

V rámci pronájmu je možné si zapůjčit promítací plátno, KARAOKE sestavu, FOTOGRAFA, nechat si namíchat KOKTEJLY nebo si objednat speciální VÝZDOBU v tématu Vaší rozlučky.

Více informací najdete na naší webové stránce www.thepopup.cz

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo se chcete s námi na pronájmu domluvit, napište nám na info@thepopup.cz

Budeme se na Vás těšit.Svatby na zámku Račice

Svatby na zámku Račice

Zvučný zvuk zvonů, romantické klenoty minulosti a šumění starobylých lesů vám přináší nezapomenutelné místo pro vaši svatbu – Zámek Račice. Kde se historie snoubí s moderní elegancí, a kde každý moment září zvláštním kouzlem. U nás není jen o svatebním obřadu, ale také o slavnostní hostině a nezapomenutelném venkovním posezení.

Přiveďte svou lásku ke královskému projevu a oslavte ji ve velkolepé síle našeho zámku. A co víc, můžeme zajistit nejen prostor pro hostinu, ale také překrásné venkovní posezení s dostatkem stolů a židlí, abyste mohli prožít svůj velký den pod širým nebem. Naše místo není jen o událostech, je to o vytváření nezapomenutelných zážitků.

Přijměte pozvání do Zámku Račice a dejte své svatební příběhu ten správný lesk. Zde se splní všechny vaše sny o svatebním dni a více. Staňte se součástí naší bohaté historie a vytvořte vlastní kapitolu, která zůstane navždy vyryta do paměti vašich srdcí.

Vinařství Mühlberger

Vinařství Mühlberger

Vinařství Mühlberger

Jsme malé progresivní vinařství vyrábějící vína tradičním způsobem obohaceným o moderní technologie (řízené kvašení, špičkový cross-flow atd.). Soustředíme se spíše na suchá, lehká a mladistvá vína vhodná právě na svatby. Mimo suchých vín, obsahuje naše nabídka vína i sladká a polosladká. Vína etiketujeme luxusními etiketami.

Koláčkovna

Koláčkovna

Svatební koláčky jsou neodmyslitelnou součástí každé svatební hostiny a my vám přinášíme ty nejlepší kousky, které vaši slavnost obohatí o sladké vzpomínky. Každý koláček je ručně vyroben a najdete v něm jen kvalitní ingredience. Naše máslové koláčky si můžete vybrat hned ze 4 druhů: tvarohové, povidlové, ořechové a makové.
Kontaktujte nás a společně se domluvíme na detailech, aby váš den byl plný chuti a radosti.

Hvězdář.cz

Hvězdář.cz

Hvězdář na svatbě

Chcete na svatbu opravdu netradiční zábavu? A co takhle Hvězdáře?

Přijedu na Vaši svatbu s několika hvězdářskými dalekohledy, skrze které Vašim hostům budu ukazovat krásy noční oblohy, které jdou zrovna vidět. 

Na jaké svatby se Hvězdář hodí?

Pro pozorování je ideální svatba spíše na kraji města či na vesnici. Nejlépe dál od rušivého svitu měst. Vhodná je tak pro svatby na statku či ve stodole

Pro koho je zábava vhodná?

Do dalekohledu se rád podívá snad každý. A s povídáním se umím přizpůsobit opravdu každému. Někdo chce poslouchat příběhy jednotlivých souhvězdí, jiného spíš zajímají parametry dalekohledu a další se bude vyptávat na mimozemský život nebo černé díry. A každý se něco dozví.

Jaký je program?

Obloha se v průběhu roku mění, proto konkrétní náplň pozorování sdělím, až když budu znát termín Vaší svatby. Obecně se dalekohledem dá dívat na Měsíc, planety, dvojhvězdy, mlhoviny, hvězdokupy a galaxie.

Možnost zapojení je dvojí – buďto organizovaná zábava, kdy za mnou chodí na prohlídku skupinky po max. 20 osobách a bude komentovaná prohlídka, nebo sloužím jako kulisa a hosté za mnou chodí, jak se jim zachce.

Kolik to stojí?

Základ – tříhodinové pozorování a tři dalekohledy – 7490 Kč včetně DPH + 7 Kč/km doprava (cesta tam i zpět). Jezdím max. 200 km od Olomouce.

Stoly a židle pro svatební catering : z-nabytek.cz

Stoly a židle pro svatební catering : z-nabytek.cz

Z-nabytek.cz je společnost specializující se na prodej a půjčování židlí a stolů pro svatební akce. Naše firma vznikla z vášně k vytváření krásných a funkčních prostor pro všechny speciální příležitosti.

Naše nabídka

Naše nabídka zahrnuje elegantní jídelní židle a stoly, které budou perfektním doplňkem pro vaši svatební výzdobu. Od klasických až po moderní styly, máme nábytek, který splní vaše očekávání a přinese do vaší svatby nádech elegance a pohodlí.

Proč si vybrat Z-Nabytek.cz?

 1. Kvalita: Naše židle a stoly jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jejich odolnost a dlouhou životnost.

 2. Rozmanitost: Nabízíme široký výběr designů, barev a stylů, aby vaše svatební výzdoba byla skutečně jedinečná a osobní.

 3. Profesionální služby: Jsme tu pro vás od začátku až do konce. Naše profesionální a vstřícné personál vám pomůže s výběrem, dodáním a instalací nábytku tak, abyste si mohli užít bezstarostný den.

 4. Flexibilita: Můžeme se přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům, ať už jde o počet židlí a stolů, termíny doručení nebo místo akce.

Jak nás kontaktovat?

Pokud jste zaujati naší nabídkou a rádi byste si prohlédli naše produkty nebo si s námi probrali vaše potřeby pro svatební den, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli udělat váš den nezapomenutelným. Kontakty najdete na této vizitce.

Fenix Music

Fenix Music

Živá hudba pro svatební after party.
Hudební skupina FENIX Music zajišťuje hudební doprovod pro svatby, taneční zábavy, plesy , firemní večírky, rauty, jubilea a Silvestr. Kvalita produkce je zajištěna dlouhodobou hudební praxí jednotlivých členů v mnoha hudebních skupinách, působících při českých i zahraničních angažmá. Hudební skupina vystupuje nejčastěji v Praze, Středočeském kraji a okolí.

Obsazení:
Mimi – zpěv, klávesové nástroje
Mirek – zpěv, sólová kytara, akustická kytara
Ivan – zpěv, basová kytara, sólová kytara

Atrium Žižkov

Atrium Žižkov

Stodoly jsou sice v módě, ale kostel je kostel. Řekněte si své ano v odsvěceném kostelíku uprostřed Žižkova. Vejde se do něj až 80 hostů a kromě obřadu tu můžete uspořádat i jinou společenskou akci. Součástí kulturního centra Atrium je totiž i kavárna a krásná zahrada.

Více informací najdete na našich webových stránkách.

Radek Koudela — fotograf

Radek Koudela — fotograf

Svatební fotografie budou vyprávět váš jedinečný příběh, vaši lásku. Každá chvíle svatebního dne je jedinečná. Přesně tak, jako vaše láska. Ať je jakákoliv.

Během svatebního dne jsem nenápadným hostem a zachycuji ty nejhezčí momenty. Radost, slzy, smích. Jsem rád součástí vaší svatby. Můj přístup je ke každému individuální a proto vás rád poznám ještě před svatbou. Pokud s vámi moje práce rezonuje, napište mi. Rád vám zašlu podrobnější informace. Ptejte se na vše, co vás napadne.

STAŠOVÁ Kosmetika & Make-up

STAŠOVÁ Kosmetika & Make-up

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí ve Vašem životě, proto byste měla vypadat výjimečně, ale zároveň být pořád svá. Zaručuji se dokonalým make-upem a udělám vše, abyste byla spokojená.

Svatební make-up zahrnuje konzultaci, svatební zkoušku a svatební líčení včetně trsových řas.

Čas (konzultace, zkouška, svatební make-up): 180 minut.

Samota Pierre

Samota Pierre

Na samém úpatí Železných hor, mezi Čáslaví a Pardubicemi. Právě tady se nachází Samota Pierre.

Klidné harmonické místo obklopené přírodou s širokým výhled do okolní krajiny a jedinečnou atmosférou. Netradiční moderní prostory s prvky skandinávského minimalismu, kde hraje hlavní roli dřevo, sklo a kámen.

Stále jsme na začátku našeho nekonečného příběhu. Máme ještě mnoho plánů a nápadů na zdokonalování a zvelebování prostorů Samoty. Budeme moc rádi, když nám právě vy pomůžete napsat jednu z kapitol. Věříme, že spolu s vámi to bude teprve ta správná jízda!

Kytky od Kokšína

Kytky od Kokšína

Jsme rodinné květinářství ve Spáleném Poříčí u Plzně. Svoji práci milujeme, zakládáme si na originalitě a technické dokonalosti, ke každé zakázce přistupujeme individuálně a dáváme jí speciální péči. Máme rádi výzvy, proto kromě standardních floristických služeb nabízíme i netradiční vazby, jedinečné doplňky a další řešení přesně na míru. 

Svatební kytice i květinové dekorace vždy vytváříme podle celkového stylu svatby a v souladu s přáním nevěsty, jejími šaty, líčením i barevnými preferencemi. Postaráme se o veškerou květinovou výzdobu a další dekorace, které nejen vytvoříme, ale také naaranžujeme na místo. Zaručíme vám, že květiny vydrží po celý svatební den svěží a ve skvělé kondici.

Rolovaná zmrzlina – Rollmistr

Rolovaná zmrzlina – Rollmistr

Nabízíme jedinečný zážitek na Vaší svatbě, oslavě, večírku či rozlučce se svobodou – rolovanou zmrzlinu. 

 
Rolované zmrzlině se věnujeme od roku 2018, máme bohaté zkušenosti ze svateb, oslav,  ale také festivalů a proto Vám umíme nabídnout služby přesně na míru dle Vašich požadavků. 
 
Rolovaná zmrzlina je dokonalé spojení zábavy a sladkého občerstvení, zejména pak v letních měsících. Zabavíme Vaše hosty například v průběhu novomanželského focení. Nabízíme možnost vyrobit si zmrzlinu pod našim vedením, jak novomanželům, dětem, ale i babičkám, strejdům i tetičkám, zkrátka každému. 
 
Naše zmrzlina je vyrobená přímo před Vámi na mrazící desce, je nejčerstvější, jak jen může být, poskládaná ze surovin, které si můžete sami zvolit. Základ tvoří smetana a poté čerstvé ovoce, oreo nebo lotus sušenky, nutella, slaný karamel atd. – je tolik kombinací, kolik chutí. Umíme také bezlaktozovou alternativu. 
 
Sídlíme v Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jezdíme po celé republice. 
Boutique hotel Vodník Vimperk

Boutique hotel Vodník Vimperk

Výjimečné místo na Šumavě blízko vodní plochy s unikátním designem. Nabízíme sál pro 150 lidí s molem, ubytování pro 40 osob v hotelu a pro 45 osob v chatkách v areálu. Hotel je citlivě zasazen do nádherné přírody a poskytuje veškeré zázemí pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Vaši svatbu zařídíme od A do Z.

Vnitřní či venkovní obřad, projížďka na lodičce, houpačka nad vodní hladinou, catering … u nás lze prožít nezapomenutelné zážitky!

 
JZD Čermná

JZD Čermná

JZD Čermná

          111 let starý statek

 Jiná Zájezdní Destinace Čermná, je ideálním místem pro pořádání svateb a dalších příjemných událostí v lidském životě.

 Dovolte nám abychom Vám nabídli naše prostory, které vždy maximálně přizpůsobíme Vašim  požadavkům.

Drapp-design

Milujeme eventy, floristiku a vše kolem. Rádi Vám zařídíme jak květiny, tak kompletní výzdobu na Vaší událost. Můžete si u nás pronajmout dekorace na Vaši svatbu a dodat tak Vaší události jedinečnost. Díky několikaletým zkušenostem Vám zorganizujeme svatbu podle Vašich představ.

Těšíme se na Váš nezapomenutelný den.

Benešův mlýn

Benešův mlýn

Poskytujeme pronájem našeho mlýna na váš krásný den.Venkovni posezení,místo pro hudbu I tanec,vnitřni sezeni,vyčepni prostory,zařizená kuchyň včetně nadobi pro 100 osob,sporáky,lednice,veškeré sklo atd..ubytování pro dvanáct osob,parkovani.Rádi váš přivítáme.Tel.792222488

NA SRUBU

NA SRUBU

Vítejte v regionu Slovácka, v pohostinném kraji plném srdečných lidí. Náš krásný dřevěný srub se nachází v atraktivní lokalitě pod hradem Buchlov a v blízkosti zámku a zámecké zahrady Buchlovice. 

Místo je dostupné z Brna za necelou hodinu cesty. Ve vnitřních prostorech je možné umístit cca 60 hostů a zajistit ubytování pro 20 hostů přímo na srubu a dalších 16 lůžek v protějším apartmánovém domě. Venkovní terasa s celoročním bílým party stanem plným romantických světýlek Vám zaručí jedinečnou atmosféru. Stan je možné také vytápět, z rozmarů počasí tedy nemusíte mít žádnou obavu. Disponujeme pozemkem o rozloze 7000m2, pokud by jste měli zájem o svatbu nad 100 lidí, lze zde postavit větší party stan. Všechny detaily jsou na osobní domluvě. 

Holenský dvůr

Holenský dvůr

Nabízíme možnost uspořádat svatbu kompletně na místě bez přejíždění, a to včetně obřadu, obědu, rautu i večerní zábavy.
Kapacita restaurace v hlavní části 70 osob, salónek 40 osob a vinárna 20 osob plus možnost přistavit venkovní stan s kapacitou až 80 osob.
Zajistíme vše od slavnostního oběda, přes večerní raut nebo grilování až po ranní česnečku.
Na baru nabízíme vlastní obsluhu, širokou škálu piv, destilátů, nealko nápojů a v neposlední řadě zavíračku dle Vašich potřeb.
Kapacita ubytování je 117 lůžek, takže všichni Vaši hosté budou mít své jisté pohodlné lůžko a nikdo nebude muset nocovat ve stanu či v autě.
Svatba u nás je v absolutním soukromí. Dvůr je ze všech stran uzavřený a navíc se nachází na samotě uprostřed luk. V blízkosti nejsou žádní sousedé, takže nehrozí, že by bujaré veselí rušilo noční klid.
Co se týče poskytovaných služeb, tak jsme velmi flexibilní a umíme se přizpůsobit většině svatebních scénářů.

Mlýn Mitrovice

Mlýn Mitrovice

Mlýn Mitrovice se nachází v romantickém prostředí na hrázi Zámeckého rybníka v obci Mitrovice, v turisticky vyhledávané oblasti Českého Meránu a České Sibiře.

Rádi Vám připravíme svatbu na klíč nebo si můžete pouze pronajmout celý areál Mlýna, či se domluvit na Vámi vybraných službách. Jsme schopni zajistit veškeré organizace a služby od cateringu po kompletní moderování. Postaráme se až o 120 hostů a až 43 jich ubytujeme přímo na mlýně.

V průběhu svatby je mlýn uzavřen pro veřejnost. Budete mít k dispozici mlýn jen pro sebe. Vše na jednom místě.

Objekt standardně pronajímáme na víkend od pátku do neděle. Ve všední dny dle individuální domluvy.

Cateringové i klasické jídelní židle a stoly na svatbu : Y-nabytek.cz

Cateringové i klasické jídelní židle a stoly na svatbu : Y-nabytek.cz

Nabídka kvalitních židlí a stolů pro catering na svatbách

Srdečně Vás vítáme na naší prezentaci, která je zaměřena na nabídku kvalitních židlí a stolů pro catering na svatební události. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka přinese eleganci, pohodlí a šarm na každou svatbu, a tak přispěje k nezapomenutelnému zážitku pro novomanžele i jejich hosty. Celou naši nabídku najdete na našem webu y-nabytek.cz

Židle a stoly pro Váš velký den

Naše kolekce židlí a stolů je pečlivě vybrána s ohledem na eleganci, pohodlí a praktičnost. Nabízíme široký výběr designů, které ladí s různými svatebními styly- od klasických až po moderní. Zároveň jsme si vědomi toho, že každá svatba je unikátní, a proto nabízíme možnost personalizace, aby naše produkty ladily s vaším vlastním stylem a vizí.

Kvalitní trvanlivé materiály

Naše židle a stoly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují nejen eleganci, ale také odolnost a dlouhou trvanlivost. Jsme si vědomi, že svatba je jednorázová událost, a proto si můžete být jisti, že náš nábytek odolá nárokům intenzivního používání během celého svatebního dne.

Pohodlí a bezpečnost pro hosty

Chceme, aby si Vaši hosté užívali každý okamžik vaší svatby. Naše židle jsou navrženy s důrazem na pohodlí, ať už jde o dlouhý obřad, slavnostní hostinu nebo taneční parket. Zajišťujeme maximální pohodlí bez kompromisů ve stylu.

Flexibilita pro různé rozložení místnosti

Rozmístění stolů a židlí je klíčovým prvkem úspěšné svatební recepce. Naše nábytek je navržen s ohledem na flexibilitu, což umožňuje snadné přizpůsobení různým rozložením místnosti. Rádi Vám poskytneme rady a nápady, jak vytvořit optimální uspořádání pro vaše potřeby.

Pokud chystáte venkovní svatbu, pak doporučujeme některé z našich venkovních setů nábytku https://y-nabytek.cz/1629-sestavy-zahradniho-nabytku

Pokud hledáte nábytek do interiéru, pak najdete stoly na adrese https://y-nabytek.cz/1651-jidelni-stoly a židle na adrese https://y-nabytek.cz/1646-jidelni-zidle

POLOMIO love & diamonds

POLOMIO love & diamonds

Jsme rodinný šperkařský ateliér specializující se diamantové šperky.

Naše tvorba je založena na lásce k designu, moderním technologiím, řemeslu a kreativitě obecně.

Pracujeme se zlatem, platinou a naší doménou a velkou láskou jsou diamanty a diamantové šperky.

Klientům nabízíme vlastní cestu, individuální přístup, esenciální čistotu, jednoduchost a nadčasovost v kombinaci s nejvyšší kvalitou zpracování.

Za investici do budoucna považujeme nadstandartní služby a servis, na kterém neúnavně lpíme a díky kterým nám klienti zůstávají věrní.

Petr a Šárka Poláčkovi

Pod Rukama – Ludmila Drozdková

Pod Rukama – Ludmila Drozdková

Přírodní, rustikální svatby či svatby v boho stylu? Tak to je přesně má parketa.
Zabývám se výrobou všech  svatebních listin, svatebních knih a památníků, včetně svatebních fotoalb, dále dělám drobné děkovné dárečky  nebo karty pro rodiče, svědky i všechny ostatní svatební hosty. Vše je vždy na míru vašim představám a požadavkům, kladu důraz na individuální komunikaci s vámi a vše vyrábím tak, abyste z toho cítili vždy pocit jedinečnosti.
Provozovna se nachází v Bílovci, Městský kopec 68, zde je možnost osobního výběru a prohlídka vzorků.

VezuBubliny

VezuBubliny

Nabízíme vám nejen výborné stáčené frizzante vyráběné ze 100% odrůdy Glera, míchané prosecco drinky a to nejlepší z lahvového prosecca , co jsme v oblasti Asola a Valdobbiadene ochutnali, ale hlavně nezapomenutelný zážitek a skvělou atmosféru.

Naše dva prosecco vany jsme vlastníma rukama vytvořili z vozítka Piaggio Ape z roku 1975 a 1969. Do důchodu se tyto Italské tříkolky rozhodně nechystají!

Přijedeme za Vámi kamkoliv po České republice. Prosecco vany Carol a Luigi mají nejradši svatby a firemní eventy, ale pozváním na rodinnou oslavu, nebo rozlučku se svobodou rozhodně nepohrdnou.

Součástí služby je stylové posezení a případné ozvučení.

Stodola Mezi Smrky

Stodola Mezi Smrky

Prostorná svatební stodola s kapacitou 70 – 80 hostů, tanečním parketem, prostorem pro DJ nebo kapelu, obklopená přírodou a smrky.

Spolupracujeme s námi ověřeným cateringem, který nabízí širokou škálu chutných pokrmů pro vaši svatební hostinu. Využít můžete rovněž svatební balíček s neomezeným proseccem či kávou. (VezuBubliny & VezuKafe)

Stodola je nyní v rekonstrukci, ale v létě 2024 Vám bude k dispozici. Na rok 2025 pro Vás již budeme mít i ubytování.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. 

Budeme se těšit! 

V Visual Svatební Filmy

V Visual Svatební Filmy

V Visual je svatební video produkce, která se věnuje tvorbě moderních svatebních videí a dokumentaci příběhů zamilováných párů.

Chceme zachytit váš příběh a vytvořit něco speciálního, co vám poslouží jako živá vzpomínka na váš svatební den. Spontánnost a uvolněná přátelská atmosféra je pro náš tým důležitá. To je recept na ty nejkrásnější a přirozené záběry. Víme jaké chvíle jsou důležité a na co určitě nebudete chtít zapomenout. Ty okamžiky s vašimi přáteli, vaše sliby plné emocí, humorný proslov vašeho nejlepšího kamaráda, dojemné objetí s vašimi prarodiči, rodiči nebo nezapomenutelný první tanec a slzy štěstí. Zachytíme váš svatební den tak, jako by byl náš vlastní.

Často od lidí slýcháváme, jak moc jsou dojati po shlédnutí našich svatebních filmů, aniž by pár znali. Všichni v našem týmu jsou velcí nadšenci do své práce a my jsme si jisti, že to z vašeho svatebního videa ucítíte také. 

Zastávka Obořice

Zastávka Obořice

V nově zrekonstruovaném statku lze pronajmout celoročně prostory pro pohybové, meditační, divadelní a umělecké aktivity, svatby nebo firemní a rodinné akce a teambuilding .

V Obořicích žijeme jako pětičlenná rodina a společně s okruhem přátelem rozvíjíme projekt Zastávka Obořice. Posláním projektu je umožnit poznávání sebe, druhých a světa kolem nás prostřednictvím seberozvojových, pohybových, uměleckých a komunitních aktivit. Prostor je vhodný i pro svatby či jiné slavnosti, které budou v souladu s místem.  Obecným cílem projektu je tedy podpora aktivit  vedoucích k všestrannému a harmonickému rozvoji člověka.

Obořice je osada na úpatí Železných hor s výhledem na Krkonoše a Orlické hory, část města Nasavrky v okrese Chrudim. Leží se asi 2 km na východ od Nasavrk. V rámci České republiky se nachází ve středu a je dobře dostupná z Pardubic (25 minut autem) a Chrudimi ( 15 minut autem). Součástí areálu je květinová zahrada, louky, smíšený lesík. 

Statek má vlastní ubytovací kapacitu 19 lůžek, další možnosti spaní jsou na vlastních podložkách v sálu. V areálu lze stanovat či parkovat obytné vozy či přívěsy.  Součástí pronájmu je profesionálně vybavená otevřená kuchyň s jídelnou.

SVATBA – Místo je ideální pro střední svatby do 60 lidí, kteří ocení autetičnost prostoru v úzkém prolnutí s přírodou. 

Kuchyň s jídelnou: Cateringové služby necháváme na vás a vaší jedinečnosti. V klenutém prostoru je vybudována jídelna s otevřenou profesionálně vybavenou kuchyní. K vybavení kuchyně patří plynový sporák, konvektomat, gastromyčka, nádobí, lednice. K uskladnění většího množství potravin lze využít prostorný sklep.  Z jídelny lze vstupovat do sálu a do zahrad.

Sál s jevištěm je vytvořen z původní stodoly (půdorysně 19 x 9 m). Pro pohybové aktivity jsou připraveny konstrukční prvky (akrobatické šály, kruhy, dopadiště, žonglovací potřeby).  V sále je k dispozici piano, bicí souprava a další hudební nástroje. Pro filmové projekce lze zapůjčit dataprojektor s plátnem. Sál je propojen s ubytovacími prostory, jídelnou, sociálním zázemím a zahradou. Celoroční teplotní komfort je zajiště podlahovým vytápěním. Pro potřeby sálu lze využít coffee-break  zázemí.  

Ubytování: K dispozici je 19 lůžek (převážně na postelích) : třílužkový, dvoulůžkový, třílužkový – průchozí, šestilůžkový – průchozí, pětilůžkový. Podle druhu akce lze kapacitu navýšit o spaní v sále či venkovních prostorách.  

Další informace vám rádi zašleme po registraci na našich webových stránkách www.zastavka-oborice.cz

Toto místo máme rádi a s důvěrou ho nabízíme i vám k vědomému rozhodnutí společné cesty.

Venkovní posezení na svatby a párty X-nabytek.cz

Venkovní posezení na svatby a párty X-nabytek.cz

Představujeme Vám naši exkluzivní kolekci venkovního nábytku navrženého speciálně pro zahradní svatby, kde pohodlí a elegance jdou ruku v ruce. Naše kousky nejsou pouze nábytek, jsou to skvosty, které přemění váš venkovní prostor na pohádkové místo pro slavnostní chvíle.

 

Venkovní nábytek na X-nabytek.cz – zobrazit produkty

 

Elegance spojená s přírodou

V naší kolekci dominuje přírodní elegance. Od ručně vyrobených dřevěných lavic až po nádherné ratanové židle, každý kus nábytku je pečlivě navržen s ohledem na dokonalý soulad s přírodou. Dřevo v kombinaci s jemnými odstíny a pohodlnými potahy vytváří pohodovou a přitom luxusní atmosféru.

Více než pouhé posezení

Náš nábytek není pouze o sezení- je to o zážitku. Pro vaše hosty jsme připravili inovativní stolovací sestavy s dostatkem prostoru pro elegantní servírování a pohodlné stolování. Ať už si vyberete tradiční stůl nebo volíte odvážnější piknikový styl, naše sestavy jsou připraveny podpořit váš jedinečný styl svatby.

Sestavte si sety nábytku přesně dle Vašich potřeb

Každý pár má svůj jedinečný příběh, a my věříme, že váš venkovní prostor by měl vyprávět ten váš. Proto nabízíme možnost personalizace- od výběru barev a materiálů až po design polstrů. S naším nábytkem můžete snadno vytvořit atmosféru, která bude odrazem vaší lásky a stylu.

Proč vybrat venkovní nábytek od X-nabytek.cz?

Naše vášeň pro design, kvalitu a pohodlí nás odlišuje. S naším nábytkem se nejen setkáte s vynikajícím provedením, ale také s výjimečným zákaznickým servisem, který vám pomůže vybrat to nejlepší pro váš velký den.

Takže, přijměte naše pozvání do světa venkovního pohodlí a elegance a dejte své zahradní svatbě nádech luxusu.

 

Přejít na nabídku zahradního nábytku na X-nabytek.cz

Zámek Bystřice nad Úhlavou

Zámek Bystřice nad Úhlavou

Sníš o tom, že budeš se svou drahou polovičkou mít svatbu na zámku? Skvělé, dál už snít nemusíš! Zámek Bystřice nad Úhlavou je pro vás to pravé místo, kde se můžete těšit na vaši pohádkovou svatbu. Nabízíme vám k pronájmu vnitřní prostory zámku s místy až pro 100 hostů, zámeckou zahradu včetně velkého párty stanu, ozvučovací techniku ve vnitřních i venkovních prostorách. Nezávazná osobní prohlídka prostor a rezervace preferovaného data jsou pro nás samozřejmostí.

Párty stany na svatby a akce a-market.cz

Párty stany na svatby a akce a-market.cz

Prodáváme párty stany a altány nejen na svatby, ale i pro marketingové účely, pořádání nejrůznějších akcí apod. Veškerý sortiment najdete na našem eshopu a-market.cz v sekci zahradní párty stany. Nabízíme stany od rozměru 3×3 m až po velké modely 6×12 m. Ke stanu je možno dodat také osvětlení a další propriety.

Svatba v párty stanu je vhodná pro všechny, kteří chtějí být ve svůj velký den v bližším spojení s přírodou a chtějí mít uvolněnější, méně formální atmosféru. Venkovní svatby v párty stanech jsou totiž jako pohádka, kde se snoubenci mohou ponořit do krásy přírody. Tato forma svatebních oslav nabízí celou řadu výhod a unikátních zážitků. Předností je přirozená dekorace, kterou poskytuje okolní příroda. Zelené louky, rozkvetlé zahrady a malebná krajina samy o sobě vytvářejí romantickou atmosféru, kterou je těžké napodobit v interiéru. Přírodní světlo a čerstvý vzduch pak dodávají svatbě jedinečný nádech. Venkovní svatby mají tendenci být díky tomu všemu uvolněnější a příjemnější než tradiční oslavy v interiérech. Otevřený prostor umožňuje hostům volný pohyb a komunikaci, což přispívá k neformální atmosféře celé události. Procházky po venkovním prostoru, svatební obřady pod širým nebem a tanec pod hvězdami přinášejí do svatby prvky autentičnosti a jedinečného zážitku. Další předností je možnost využít romantické světelné efekty ve večerních hodinách. Světelné řetězy, svíčky a lucerny mohou vytvořit kouzelnou atmosféru, která dodá svatbě nádech pohádkového kouzla.

Flexibilita v návrhu je další výhodou, kterou nabízejí párty stany. Možnost volby barev, dekorací a stylů umožňuje snoubencům vytvořit prostředí přesně podle svých představ. Velikost stanu lze přizpůsobit počtu hostů, což umožňuje vytvořit intimnější nebo naopak velkolepější atmosféru. Stačí zvolit správnou velikost párty stanu a vhodné místo pro jeho postavení.

Vila Louka

Vila Louka

Chcete-li vykročit na společnou cestu životem a rádi byste uspořádali svatbu podle svých představ, na magickém místě a bez stresu? Pak vám rádi pronajmeme naši Vilu Louku, která skrývá řadu možností a nabízí prostory s pozemkem, které jsou zcela jedinečné.

Statek Horní Bukovina

Statek Horní Bukovina

Pokud toužíte po romantické svatbě v krásné venkovské usedlosti, pak je pro vás Statek Horní Bukovina tím pravým místem.

Na statku budete mít k dispozici svatební stodolu, kam lze pohodlně usadit až 120 hostů a kde je možné tančit až do ranních hodin. Ve stodole se nachází i plně vybavený bar propojený s profesionální kuchyní, která je vám k dispozici. Venkovní zázemí v uzavřeném dvoře je nedílnou součástí našeho statku. Stodola je spojená s venkovní terasou a rozlehlou zahradou, kde je pouhým okem vidět například hrad Bezděz, Ještěd i Drábské světničky.

Statek nabízí stylově zařízené apartmány s celkovou kapacitou 20 lůžek ve 3 apartmánech a možnost stanování v zahradě.

 
Kristýna Zbíralová | svatební a rodinná fotografka

Kristýna Zbíralová | svatební a rodinná fotografka

Pohodové svatební focení, které si užijete s úsměvem na tváři💍

Proč fotit s Týnou?

✅ FOTKY UŽ DRUHÝ DEN
Vaše první párové fotky dostanete už druhý den. Všechny další fotky z celého dne vám odesílám hotové do 14 dnů.

💛 BEZ PÓZOVÁNÍ
Neradi se fotíte? Nebojte, to zvládneme. 🙂 Na párovém focení nebudeme příliš pózovat, zachytím momentky, navedu vás, co dělat tak, aby byl výsledek skvělý a vy jste si focení i přes počáteční nervozitu užili.

😊 ONLINE SCHŮZKA, SDÍLENÍ TIPŮ A ZKUŠENOSTÍ
Díky online předsvatební schůzce budete vědět, kdo s vámi stráví celý den. S radostí vám nasdílím tipy a zkušenosti z několika desítek svateb.

Panská vila

Panská vila

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný objekt pro vaši svatbu či jiné akce nedaleko od Pardubic. K dispozici je velká zahrada pro venkovní obřad a vyžití pro hosty, stodola, která pojme 90 hostů pro vaši svatební hostinu či party a zázemí v interiéru domu. Kapacita ubytování je 16 osob (14 + 2 novomanželé). Dům disponuje nově zřízeným wellness a zázemím pro catering.
Možnost hudby i po 22. hodině!

SVATEBNÍ HLÍDAČKY L&K

SVATEBNÍ HLÍDAČKY L&K

Každá nevěsta chce aby její svatba byla kouzelná a aby si svatbu všichni užívali… Všichni dobře známe, že děti nás nenechají vypít ani kávu nebo nám skáčou do řeči když se s někým bavíme.. u obřadu nevydží a většinou hlídají babičky tety nebo kamarádky. Před obědem běhají po restauraci nebo lezou pod stolem…
Obřad- pohlídáme děti před obřadem nebo během obřadu…
Čas před obědem- děti už můžou být v našem koutku a hrát si než se všichni hosté usadí.
Hernička- náš koutek má hračky pro děti od 1 roku do 10 let. S dětmi tvoříme různé výrobky dle aktuálního měsíce. Máme různé hry, soutěže.
Čas na kávu a dort- po obědě si každý chce vychutnat teplo kávu ale většinou maminky pijí studenou protože s dětmi musí na pískoviště nebo hrát na schovávanou…
Zábava- chcete se pobavit, zatancovat si, vyfotit se, nebo si povykládat s rodinou…

MY SE O VAŠE DĚTI POSTARÁME

Ostrava a okolí do 100 km. Delší vzdálenost po domluvě.

Řasnická stodola

Řasnická stodola

Romantická svatební stodola na konci světa. Obřad i hostina na jednom místě. Ubytování přímo na místě. Zajistíme nezapomenutelný Catering. Veškerá svatební výzdoba v ceně. Místo na úplné samotě, v přírodě a s úžasným výhledem na hory. 

Hudlická stodola

Hudlická stodola

🤍Nově otevřená svatební stodola poblíž Prahy!🤍

Hledáte dokonalé místo pro svatbu, která bude nezapomenutelná? Toužíte po krásné české svatbě v citlivě zrekonstruované stodole s ovocným sadem nedaleko Prahy? Tak právě na Vás čeká nově otevřená Hudlická stodola💍💍🤍

Rezervace pro rok 2024 jsou spuštěny! Těšíme se na Vás!

🤍 Pohádková lokalita – Umístěna nedaleko Prahy, na kraji hlubokých křivoklátských lesů v malebné obci a s nádherným výhledem do údolí.

🤍 Citlivě zrekonstruovaná stodola – Vše je navržené tak, aby se staré, krásné snoubilo s novým a moderním.

🤍 Prostory pro Váš velký den – Kapacita až 80 hostů.

Zarezervujte si prohlídku a přijďte si prohlédnout toto kouzelné místo. 🤍

Kontaktujte nás pro více informací a rezervace. Naše svatební stodola nedočkavě čeká na další zamilované páry, které v ní prožijí svůj nezapomenutelný svatební den.👰🤵

Areál Slezská plovárna

Areál Slezská plovárna

Svatby v Říční zátoce

Zátoka řeky Orlice tvoří uzavřenou přírodní oázu, která nabízí dostatek prostoru i soukromí pro vaši svatbu. Rozmanitost areálu poskytuje řadu variant od možnosti uspořádat svatební obřad v kruhu rodiny přímo na řece na unikátním plovoucím mole s altánem až po velkolepou svatební hostinu až pro 120 osob.

Prostor k pronájmu

Říční zátoka s travnatou pláží, parketem a prostorným molem umístěným na hladině řeky. Na pláž navazuje hráz s výhledem na řeku Orlici. Rozloha říční zátoky s pláží a molem je cca 2 500m2.

Altány

Součástí pronájmu říční zátoky jsou 3 vybavené uzamykatelné dřevostavby, zastřešené obřadní místo a zastřešený altán na hostinu.

V ceně pronájmu

– vnitřní i venkovní prostory na 1 – 3 dny (od 16:00 prvního dne do 12:00 třetího dne)
– novomanželské apartmá na dvě noci
– šatna, sprchy, toalety, místa na parkování, pitná voda, elektřina 220/380V
– obřadní místo s výhledem na řeku a zázemím stylových kabinek říční plovárny

Další možnosti k pronájmu

– party stan, nůžkový stan, party stoly, židle, plynové ohřívače
– stylový bar se zázemím
– workoutové hřiště, hřiště na volejbal/nohejbal, dětská lanová dráha

Pod Zeleným dubem

Pod Zeleným dubem

Hotel a restauraci Pod Zeleným dubem najdete v historickém jádru Starého Bohumína (Bohumína), na hranici Česka a Polska, jen asi osm minut cesty od Ostravy.

Užijte si svůj velký den v pohodlí, v okouzlujícím prostředí a s profesionály. S pořádáním svateb svatebních hostin máme více jak dvacetiletou zkušenost. Nezapomenutelný „Den D“ jsme připravili stovkám spokojených zákazníků. Nabízíme možnost uspořádání svatebního obřadu v prostorech společenského sálu a poskytujeme akční ceny ubytování pro hosty. Velký sál s kapacitou až 180 lidí a menší pro 30 v kombinaci s kouzlem historické budovy jsou správnou volbou.

Proč svatbu a svatební hostinu právě u nás?

 • profesionální přístup a obsluha,
 • domácí kuchyně,
 • příznivá cena velký společenský taneční sál s kapacitou až 180 hostů
 • malebné prostory secesního domu, který je kulturní památkou, což vytváří nejen neopakovatelnou atmosféru, ale rovněž skvělou kulisu pro Vaše památeční fotografie,
 • zázemí hotelu s přenocováním za akční a smluvní ceny,
 • férové jednání, žádné skryté náklady,
 • garance konání pouze jedné svatby v daném času pro větší pohodlí Vašich hostů
 • flexibilní a hlavně individuální přístup ke klientovi.

Organizujeme svatby až pro 30 až 180 osob, které pořádáme ve stylových, klimatizovaných interiérech. Svatba Pod Zeleným Dubem jsou profesionální služby za skvělé ceny!

Bublík proseccovan

Bublík proseccovan

Instagram : bublik_proseccovan

Představujeme Vám Bublíka – náš nový a svými třemi výčepy unikátní Proseccovan, který přináší do Čech to nejlepší z Itálie! Jestli hledáte originální a jedinečný způsob jak oživit svatby, firemní akce nebo soukromé oslavy máme pro Vás to správné řešení.

Bublík byl zrozen v Itálii a s pečlivostí přestavěn v Čechách na Proseccovan v jemných tónech smetanové s cappuccinovou metalízou. Náš výběr zahrnuje lahodné a osvěžující bílé Frizzante, růžové Frizzante, sudový Aperol a další alkoholické a nealkoholické nápoje na Vaše přání.

Nabízíme Vám dva atraktivní balíčky. Prvním je půldenní pronájem Proseccovanu, který je vhodný pro menší události nebo jako doplněk k většímu programu. Druhým je celodenní pronájem, který Vám poskytne neomezenou zábavu a osvěžení po celý den a noc !

Jsme otevření Vašim individuálním požadavkům. Rádi s vámi budeme spolupracovat na přípravě sestavení nabídky dle Vašich přání.

Naše obsluha je nejen profesionální, ale také přátelská a usměvavá. Můžete si užít svou událost pouze s přistavením samotného Proseccovanu nebo se rozhodnout pro aktivní a veselou obsluhu, která Vám bude servírovat osvěžující nápoje.

Bublík je tu pro Vaše nezapomenutelné chvíle plné radosti oslav a výjimečnosti. Přijďte si užít atmosféru a lahodné pohárky Prosecca s námi!

Kontaktujte nás a rezervujte si svůj termín v kalendáři než bude obsazený! Bublík je jednoznačně tím nejlepším způsobem jak potěšit a okouzlit své hosty.

Hennéria – krása a sebevědomí s hennou

Hennéria – krása a sebevědomí s hennou

Hledáte něco unikátního, co dodá vašemu svatebnímu dni ještě více kouzla? Jsem zde, abych vám nabídla magický zážitek s malováním hennou na kůži!

Jmenuji se Kristýna a jsem henna malířka z Brna. Bude mi potěšením stát se součástí vašeho jedinečného dne.

Na co mě můžete využít:

💍 Svatební podvazek jako žádný jiný: Nechte mě vytvořit pro vás krásný svatební podvazek s tradičním hennovým vzorem, který dodá vašemu dni šarm a jedinečnost.

🌟 Předsvatební rituál: Uspořádám pro vás předsvatební rituál s malováním hennou, který vám pomůže naladit se na svůj velký den. Budete se cítit krásně a připravená vstoupit do manželství.

🎉 Rozlučka se svobodou s hennou: Chcete udělat rozlučku se svobodou nezapomenutelnou? Přijďte si užít malování hennou s vašimi nejbližšími přítelkyněmi. Zaručuji, že to bude zábavný a relaxační zážitek.

🚗 Svatební doprovodný program: A co takhle překvapit své hosty přímo o svatebním dni? Můžu pomalovat vaše hosty krásnými hennovými vzory a přidat nádech exotiky do vaší svatební oslavy.

Nechte se unést kouzlem henny a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky na váš svatební den. Kontaktujte mě a společně vytvoříme magický zážitek, který budete milovat navždy! 💖🌺👰

Pozn.: Henna tetování vydrží na kůži 5-10 dnů. Vybarvuje se do odstínech hnědé.

Můžeme se domluvit i na bílé henně, která na kůži vydrží tak 1-2 dny.

Lukáš Hanusek

Lukáš Hanusek

Jsem profesionální fotograf a 15letou praxí focení svateb v ČR i v zahraničí. Soustředím se na uvolněné, přirozené fotografie plné emocí, které vyvolají živé vzpomínky i po letech. 

DJ na svatbu

DJ na svatbu

Co by to bylo za svatbu bez pořádné párty?

Pohodový DJ na vaši svatbu.

Zajistím kompletní hudební program po váš celý svatební den – k obřadu, hostině, poslechu i tanci a také písně na přání pro vaše hosty.

V ceně jsou také svatební hry a jejich moderování, vyhlášení prvního tance, soutěží, tomboly…

Samozřejmostí je kvalitní technika včetně instalace (od vás mi stačí jen stůl a zásuvka), decentní světelná technika pro večerní párty po setmění.

Rád se s vámi setkám na nezávazné předsvatební schůzce, kde probereme vaši představu.

 

Wedding Marina

Wedding Marina

Sháníte netradiční a originální prostor pro Vaši svatbu? Pak je Wedding Marina to pravé, co hledáte.

Wedding Marina je botel, loď a hotel v jednom, trvale kotvící na klidném místě v Praze u Libeňského mostu. Horní paluba lodi (SunDeck), která nabízí unikátní výhled na Karlín, Holešovice a přilehlé golfové hřiště, pojme až 250 osob. Využít ji můžete pro svatební obřad, hostinu i jako taneční parket.

V interiéru je k dispozici restaurace (50 osob), game room (15 osob), klub s barem (150 osob), který je spojený se soukromou terasou a kam vás po 22. hodině s hudbou přesuneme. SunDeck a Klub lze propojit a získat tak velký, téměř nekonečný prostor pro váš den.

K dispozici je Vám kuchyň s lednicí a mrazákem, s velkým chladícím boxem na dorty a jiné občerstvení, sporák, konvektomat, nádobí a 2x gril. Bary máme celkem 3, 2 venkovní a 1 vnitřní. V Klubu je možné využít plátno a projektor včetně ozvučení pro vaše prezentace, videoklipy či fotografie. Zapůjčit si od nás můžete i mobiliář – sedací pytle, stolky, křesílka, bistro stolky, solární lampy či paddle boardy.

Ubytovat jsme schopni až 63 hostů ve 40 pokojích. Součástí je i manželské apartmá s výhledem na řeku.

Make-up artist Markéta Hojgrová

Make-up artist Markéta Hojgrová

Milé nevěsty!

Jmenuji se Markéta Hojgrová a jsem certifikovaná make-up artistka. Svou práci miluji a nesmírně mě baví a naplňuje. Absolvovala jsem kurz v Make-up Institute Prague a získala nejen certifikát, ale i profesní kvalifikaci. Mám za sebou praxi v podobě líčení osobní klientely a práce s fotografy. Zaměřuji se na profesionální make-up a hairstyle pro jakoukoliv příležitost, ke svatbám a nevěstám mám však nejblíže.

Každá nevěsta se chce ve svůj velký den cítit co nejkrásněji a já vám k tomu ráda pomohu. Svatební líčení je specifické, protože musí vypadat nádherně nejen na denním světle, ale také na fotografiích. Zároveň je důležité, aby vydrželo krásné po celý den.

U tohoto typu líčení je důležitá zkouška, kde si do detailů probereme vaši představu. Ideální je ukázat mi fotku vašich svatebních šatů, kytici a jakého stylu svatba bude. Na zkoušce je vhodné mít na sobě něco v barvě šatů, například bílé tílko. Vyzkoušíme různé typy svatebního líčení a společně najdeme to, ve kterém se budete cítit nejkrásnější.

Pracuji výhradně s profesionální kosmetikou MAC, MUD, Kryolan, Danessa Myricks a mnoho dalších.

Působím převážně v Praze a ve středních Čechách, ale na přání dojedu kamkoliv.

Těším se na vás!

Pizza Buona

Pizza Buona

Nefalšovaná pizza jako z Neapole upečená přímo u vás? Ano, přesně to je s naší službou možné. Naši zkušení pizzaři za vámi přijedou s veškerým vybavením kamkoliv zpestřit vaši svatbu.

Animační program pro děti Hip Hip Hooray

Animační program pro děti Hip Hip Hooray

Věnujeme se animačním programům pro děti na různých společenských akcích, jako jsou narozeninové oslavy, svatby, zahradní party, firemní akce, festivaly a jiné.
Animační program přizpůsobujeme každé akci zvlášť tak, aby seděl na míru dané události.
Jsme si vědomi toho, že si společenské akce chtějí užít všichni - děti i dospělí.

Dětem se tedy postaráme o nezapomenutelný program a dospělým dopřejeme nerušenou zábavu. Animační program je určen dětem od 3 do 12 let.

Pojďme si volný čas užít naplno a s úsměvem! 

Květinová výzdoba na svatbu | umele-kvetiny-prodej.cz

Květinová výzdoba na svatbu | umele-kvetiny-prodej.cz

Výzdoba z umělých květin na svatbu

Plánování svatby je vzrušujícím, ale náročným úkolem. Jedním z klíčových prvků, který ovlivní atmosféru celého dne, jsou květiny. Tradičně se sází na čerstvé květiny, ale v poslední době stále více snoubenců objevuje krásu a výhody umělých květin. Tyto květiny nabízejí zcela nové možnosti a mohou přinést do vaší svatby nejen kouzlo, ale i praktické výhody. Umělé květiny na svatbě představují nový trend plný krásy a výhod. Jejich trvanlivost, rozmanitost designu, ekonomické aspekty, dostupnost po celý rok a bezstarostnost ohledně alergií dělají z umělých květin atraktivní a praktickou volbu pro svatební dekorace. Pokud toužíte po nádherném a bezstarostném dni plném květinového kouzla, umělé květiny mohou být tím správným řešením pro vás. Kvalitní umělé květiny pro Vaši svatbu najdete např. na webu umele-kvetiny-prodej.cz, kde můžete vybírat nejen z kytic a aranžmá, ale i velký okrasných stromů, palem a jiných dekorací vhodných mj. právě i pro Vaši svatbu. A jaké jsou hlavní důvody pro využití umělých květin na svatbě?

Trvanlivost a krása po celý den

Jedním z největších benefity umělých květin na svatbě je jejich trvanlivost. Čerstvé květiny mohou během dne vadnout. A to nemluvíme o možnosti, kdy je třeba dodávat květiny na vzdálenější místo a tudíž je dovážet delší dobu předem. Umělé květiny zůstávají krásné a neporušené po celou dobu svatebního dne. Můžete se tak soustředit na to, co je skutečně důležité – vaši lásku a radost z nádherného dne.

Široká škála možností designu

Umělé květiny nabízejí neomezené možnosti designu. Můžete si vybrat z rozmanitého sortimentu, který zahrnuje různé druhy květin, barvy a tvary. Bez ohledu na to, zda sníte o elegantním a romantickém stylu nebo moderním minimalistickém vzhledu, s umělými květinami můžete dosáhnout přesně toho, co si přejete. A co víc, umělé květiny umožňují i nestandardní květinové kombinace, které by u čerstvých květin byly nepraktické. Není problém například zakoupit nejen klasické umělé květiny a umělé květiny v květináči, ale i stromy, palmy apod., ze díky kterým můžete vytvořit dojem exotických krajin.

Ekonomická volba s ohledem na životní prostředí

Umělé květiny mohou být ekonomičtější volbou než čerstvé květiny. Můžete si je zakoupit nebo zapůjčit a po svatbě je mít jako krásnou památku. Díky tomu ušetříte na nákladech spojených s čerstvými květinami, které se mohou vyšplhat výrazně výš. Navíc výroba umělých květin nevyžaduje vytěžování rostlin nebo dlouhé dopravní trasy, což z nich činí ekologičtější volbu.

Dostupnost po celý rok

Jedním z největších problémů s čerstvými květinami je sezónnost. Některé druhy květin mohou být k dispozici pouze v určité období. To může být velkým omezením pro plánování svatebního dne. Umělé květiny jsou dostupné po celý rok, což vám dává větší flexibilitu při volbě květin pro váš velký den.

Bez starostí o alergie

Alergie na pyly květin mohou být pro některé lidi velmi nepříjemné a snižovat jejich radost z dne. Umělé květiny jsou tak vhodnou volbou pro všechny, kteří mají silnější alergii na pyly, případně mají někoho takového v okruhu svých blízkých.

Medvědí skála

Medvědí skála

V přízemí se nachází kuchyně vybavena indukční deskou, troubou, mikrovlnkou, americkou lednicí, vinotékou, myčkou, varnou konvicí, espressem a jinými domácími spotřebičemi. Jídelna je vybavena velkoplošným LED televizorem. Kuchyně navazuje na obývací pokoj, kde se nachází domácí kino, Xbox a krb. V přízemí se nachází WC. 

V prvním patře jsou umístěny 3 dvoulůžkové pokoje, všechny mají vlastní LET TV a na patře se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC. Na druhém patře jsou dva dvoulůžkové pokoje s balkony, taktéž s LED TV. Je zde koupelna s masážní vanou a WC.

Venku se nachází zastřešené sezení s krbem. Wellness má k dispozici jacuzzi a saunu. Při vstupu z prvního patra na terasu je k dispozici ještě jedno sezení spolu s krbem a udírnou. Wifi k dispozici. Součástí pronájmu není vinný sklípek, grillhouse a venkovní sud – po dohodě možnost pronájmu.

Quentino

Quentino

Elegantní a stylové svatební doplňky pro muže i děti

Česká rodinná značka Quentino působí na trhu více než 8 let a provozuje značkový eshop, který si zakládá zejména na kvalitě materiálů a jejich zpracování, širokém výběru a téměř okamžitém poradenství s výběrem a kombinováním celého nabízeného sortimentu a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi s možností zakázkové výroby tak, aby bylo vše podle Vašich představ.

WE MAKE CARS

WE MAKE CARS

TRANSPORT OSOB

– Shuttle osob s 7 místním vozem- VW Multivan T6 Highline

– Přeprava nevěsty/ženicha- Škoda Superb L&K Combi

– Odvoz vozu hostům z pořádané akce- až dvě posádky BMW i3s 
– Pronájem pouze vozidel bez řidiče 

Zajistíme:

– Profesionální řidiče 

– Bezpečnost při přepravě (autosedačky atd.)

– Reprezentativní vozidla 

– Ozdobení vozidel, občerstvení během jízdy v podobě nápojů 

– Přání na míru a individuální požadavky.

Hotel Rýzmburk

Hotel Rýzmburk

Vážení snoubenci,
pokud hledáte romantické místo v přírodě a naprostém soukromí pro krásný, výjimečný a pravděpodobně jediný svatební den ve Vašem životě, pak věřte, že v našem hotelu prožijete začátek společného života tak, že Vám zůstane nádhernou vzpomínkou na celý život.

Atmosféra prostředí, příjemný personál a velký svatební sál s dokonalým interiérem a kruhovými stoly Vám umožní vytvořit ideální prostředí pro výjimečné události.

Naši kuchaři pro Vás připraví stavební menu dle Vašeho přání. Máme možnost grilování na venkovním grilu, což je u moderních svateb vyžadováno jako varianta k večernímu rautu.

Nabídka svatebních menu
Cena svatební hostiny závisí na počtu osob a výběru slavnostního menu, výběru alkoholických nápojů a svatebních dortů a sladkostí.

Ke každé svatbě patří svatební noc a tu mohou novomanželé prožít ve svatebním apartmánu.

Svatební den podle Vás.

Uspořádáme svatbu až pro sto třicet hostů, kapacita hotelu je cca 50 osob.

Společný servírovaný svatební oběd je možné uspořádat maximálně pro 70 osob.

Organizujeme pouze jednu svatbu za víkend.

Vše na jednom místě – obřad, hostinu i večerní raut a ubytování je na našem statku.
Svatební obřad je buďto na dvoře statku či v přilehlém historickém altánu.

Zavírací doba areálu během svatební party je flexibilní.

Večerní party probíhá v prostorech restaurace a na dvoře statku. K dispozici je i party stan.

Veškeré detaily svatby s Vámi společně doladíme, prostory restaurace je možné vyzdobit již dva dny před svatbou.

Zakládáme si na osobním přístupu již při domlouvání i v průběhu celého Vašeho svatebního dne a přejeme si, abyste se u nás cítili dobře a výjimečně.

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort****

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort****

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort**** je ideálním místem k uspořádání svatebního obřadu.

Disponujeme ubytovací kapacitou 62  pokojů (cca. 110 osob).

Svatební den u nás stráví svatebčané v krásném a jedinečném prostředí, bude je čekat soukromí a klid, vyhlášená domácí kuchyně a ochotný a přátelský personál.

Obřad lze uspořádat na kouzelném místě u fontány, v Kongresovém sále Panorama nebo v Královské restauraci.

Svatebčanům nabídneme ubytování se snídaní nebo polopenzí v unikátním prostředí čtyřhvězdičkového zámeckého hotelu, připravíme občerstvení před obřadem, slavnostní přípitek, svatební oběd, občerstvení po obřadu i svatební raut.

Odpočinout si a zrelaxovat mohou ubytovaní svatební hosté v oáze klidu – našem Spa a wellness centru s bazénem 11×7 metrů, vířivkou a saunou, v nabídce wellness centra je bohatá škála kosmetických a wellness procedur.

A jako bonus nabízíme bezplatnou Wi-Fi a bezplatné parkování pro osobní automobily i autobus.

Letovisko Slapy

Letovisko Slapy

Dobrý den,
rádi bychom vám nabídli náš nově zrekonstruovaný objekt.
Jedná se o ideální místo pro vaši svatbu, oslavu, firemní akci nebo jen dovolenou s přáteli.
Hlavní budova disponuje šesti ložnicemi v podkroví. Z toho jedna s koupelnou, ostatní mají společné sociální zařízení.
V přízemí jsou společenské prostory – sál, prosklená veranda s posezením, bar s výčepním zařízením, salónek, velká vybavená kuchyně a toalety. Před hlavní budovou je dlážděná plocha pro posezení, grilování atd.
Součástí areálu jsou dále 4 srubové chaty vždy se dvěma ložnicemi v podkroví a v přízemí s rozkládacím dvoulůžkem. Sruby disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem.
Celková ubytovací kapacita je 47 osob.
Těšíme se na vás 🙂
BIG MAMA | MAKEUP & HAIR ARTIST

BIG MAMA | MAKEUP & HAIR ARTIST

SVATBY | PLESY | PHOTO – MAKEUP | PROMĚNY

STUDIO
BIG MAMA | MAKE-UP ARTIST

Místo, kde se dějí zázraky

„Vítejte na stránkách B|M studia! Jmenuji se Lili a působím v Ústeckém kraji jako vizážistka. Naleznete u mne služby jako líčení na svatbu, ples ale i tvorbu účesů nebo Photo-makeup. Pokud u mne však nebudete chtít žádnou z těchto služeb, nabízím i doplňky, které se jistě hodí k jakékoliv události a dají se zapůjčit nebo zakoupit. Aktuální ceník naleznete na webových stránkách 🙂 Budu se moc Těšit. B|M“

Michal tiskne

Michal tiskne

Jsem Michal a tisknu moderní svatební oznámení a doplňkové svatební tiskoviny na prémiové papíry. Vybírat můžete ze spousty motivů. Ať už máte rádi jednoduchost, pestré barvy, nebo se rádi fotíte, u mě si určitě vyberete. 🙂 Na požádání Vám za symbolickou cenu pošlu vzorky svatebních oznámení vytištěné na všech papírech, které používám.

Střížovický dvůr

Střížovický dvůr

Náš Střížovický dvůr je romantické místo jako stvořené pro pořádání svateb. Doménou této venkovské usedlosti je krásný uzavřený dvůr ideální pro svatební obřady v rustikálním, elegantním i boho stylu. Snoubenci i hosté budou skryti zraku kolemjdoucích a díky prostorné a slunné terase doplněné slunečníky a zahradním nábytkem si mohou nerušeně užívat tento jedinečný den. K užívání nabízíme i uzavřenou předzahrádku, která je díky pískovišti, houpačkám i posezení oblíbeným místem malých svatebčanů. K samotné hostině i dalšímu svatebnímu veselí slouží zrekonstruovaná stodola, která pojme až 80 hostů a najdete zde i sociální zázemí včetně zrcadel. Součástí pronájmu je i zapůjčení nábytku do stodoly a základní dekorace, včetně světýlek. V případě nepřízně počasí lze romantický obřad uspořádat i uvnitř stodoly. Velmi praktickou výhodou našeho místa je bezesporu to, že naprosto vše se zde může dít na jednom místě. Nemusíte nikam přejíždět a celý Střížovický dvůr bude po celé 3 dny jen a jen váš. 

My-hobby.cz : prodejna a půjčovna párty stanů

My-hobby.cz : prodejna a půjčovna párty stanů

Plánujete svatbu venku a nechcete se spoléhat na přízeň počasí? Řešením je půjčení, nebo pořízení párty stanu, ve kterém můžete uspořádat svatební hostinu, večerní zábavu, tancovačku… Svatební stany nabízíme na My-hobby.cz v různých rozměrech od 3×3 až do 6×12 m. V kombinaci s pevnou podlahou a výzdobou tak vytvoříte opravdu přitažlivý prostor, který si nijak nezadá s interiérem honosných budov. Pro zobrazerní celé nabídky klikněte na odkaz párty stany na My-hobby.cz

Restaurace Sokolovna Kokonín

Restaurace Sokolovna Kokonín

Sokolovna  Kokonín  je volnočasový areál  s restaurací. Velký  sál, kapacita až  250 lidí, malý  salónek  35-40 lidí. Venkovní  prostory s pivnicí až  pro 60 osob plus neomezené  venkovní  prostory,  možnost  vystavby party stanů .Zázemí  pro děti, hřiště,  kurt atd.

Individuální  přístup. 

Možnost  svatebni výzdoby .Květiny, catering.

Těšíme se na Vás..

VANderfull

VANderfull

 
VANderfull

VANderfull

 
Dekorboss.cz

Dekorboss.cz

Jsem aranžérka specializující se 15 let na svatební floristiku – svatební kytice.

Jsem z Prostějova. Rádius dojezdu ideálně do 100 km ale můžeme se domluvit v rámci celé ČR.

Každý detail vašeho velkého dne musí být dokonalý, a já Vám s tím pomůžu. Spolu projdeme celým procesem, který je díky zkušenostem jednodušší, než se zdá, takže se není potřeba čehokoli obávat. Budu naslouchat Vašim přáním a požadavkům, abychom vše připravili podle Vašich představ, a sestavíme plán až do posledního detailu. Mohu nabídnout více než 15 let zkušeností, během kterých jsem navázala stovky svatebních kytic a připravila nespočet dekorací.

Smlouva a předávací protokol samozřejmostí. Plátce DPH.

Koutkárna dětský koutek na svatby

Koutkárna dětský koutek na svatby

Nekupujte už hračky! Koutkárna vám vše půjčí a nebo rovnou postaví celý dětský koutek🤸‍♀️
Chcete se konečně bavit (bez výčitek) ?! 🤩🥂 Vašim dětem zajistíme koutek, ze kterého nebudou chtít odejít! Jsme půjčovna dětských pomůcek a hraček. Koutkárna přijede na svatby 👰‍ oslavy 🎈 firemní akce 👨‍💼 a nebo rovnou k vám domů🏠. Dětský koutek přivezeme a nachystáme nebo pošleme zásilku. 📦

Vybírat si u nás můžete z pěti kategorií. 
🔴Miminko obsahuje hračky a pomůcky pro děti od narození.
🟠Trpaslík je pro děti zhruba od 2 let.
🟡Průzkumník je vhodný pro větší děti zhruba od 4let.
🟢Horolezec obsahuje aktivní prvky vhodné do exteriéru pro všechny věkové kategorie. Aby si děti mohly i za nepříznivého počasí stále hrát, dodáváme také stany různých velikostí dle počtu dětí.
Můžete si zvolit více balíčků pro různě staré děti.
🔵Nevybrali jste si z našich vzorových koutků?
Sestavte si svůj koutek na míru. Dodáme vám koutek k vám domů, do restaurací, či kaváren.

Věříme, že vám kvalitní dětský koutek přiláká novou sortu zákazníků. Minimálně rodiny s dětmi. Z naši zkušenosti je o dětský koutek na svatby momentálně velký zájem. Hodí se také na oslavy, kam jsou pozvané rodiny s dětmi.  

Proč si zrovna vybrat nás? Dáváme našemu projektu čas a snahu. Našim cílem je vybírat hlavně ty hračky, se kterými není nuda a zábavnou formou dítě rozvijí. Naše portfolio je pestré, proto dokážeme navrhnout koutek různé velikosti. Chceme hlavně ulevit těm, kteří potřebují zabavit děti. Nejsme dodavatelé koutku, ve kterém je 40 plastových hraček a z toho 35 nefunkčních, nebo rozbitých. Dbáme na to, aby se hračky pravidelně kontrolovaly a pokud by byla potřeba, tak i opravily.

Naším cílem je dodávat pouze ty, se kterými není nuda a zábavnou formou dítě rozvíjí. Máme sérii hraček, které podporují představivost, kreativitu, jemnou motoriku, koordinaci a mobilitu dítěte. Každý balíček je sestaven tak, aby vždy něco z toho nabídl . Naše portfolio je pestré, a proto věříme, že si každý najde to své. Naším záměrem je hlavně ulevit těm, kteří potřebují zabavit děti.

Elizebet

Elizebet

Hlavní úvodní text:

Profesionální ruční výroba dortů všech velikostí s více jak třicetiletou odbornou praxí.

Vše vyrábíme ručně z tradičních surovin, využíváme pouze čerstvé ovoce. Produkty nabízíme v moderním podání v historickém centru města Frýdek-Místek. Přidanou hodnotu dotváří naše tvorba kreativních videí a reklamních kampaní.

Svatební web na míru od bainry.com

Svatební web na míru od bainry.com

Svatební weby jsou čím dál tím populárnějším způsobem, jak své hosty pozvat na svatbu a sdílet s nimi důležité informace o svatbě předem. Online forma svatebního oznámení je atraktivní a flexibilní, informace na stránce můžete aktualizovat podle potřeby a hosté, kteří svatební web navštíví tak mají vždy správné informace.

Informujte své svatební hosty o datu, místě a času konání svatby. Sdělte jim, jaké bude menu a program svatby, kde se můžou ubytovat, do jakých barev bude laděna vaše svatba a dress code, nebo jaké svatební dary by vám udělali radost. Samozřejmostí je odpočítávání do svatby, fotogalerie, možnost stáhnout si fotky a videa po svatbě, kontaktní formulář a RSVP formulář pro potvrzení účasti. Cokoliv si přejete, my naprogramujeme.

Svěřte tvorbu svatebního webu do našich rukou, ať máte víc času na plánování dalších detailů vaší svatby snů.

 • doba realizace: od 5 hodin
 • cena: již od 2 900 Kč
Your Experience – Váš Zážitek

Your Experience – Váš Zážitek

„Protože každý ZÁŽITEK je jedinečný“

 Jako svatební koordinátorka vám pomohu s každým krokem na cestě k Vašemu velkému dni. Snažím se pochopit vaše představy a přání a společně s vámi je proměním v realitu. Svatební den je pro mnoho párů nezapomenutelným okamžikem, který si přejí prožít naplno a bez zbytečných obav. To je přesně to, co nabízím – zajištění dokonalé organizace vašeho jedinečného dne.

Budu s vámi od samého začátku spolupracovat na plánování celého dne. Pomůžu vám s výběrem nejlepších dodavatelů, koordinací harmonogramu a přípravou detailů, aby byl váš den dokonalý. Moje práce nekončí jen při přípravách. Během svatebního dne budu na místě, abych zajistila, že všechno proběhne podle plánu, a Vy jste si užili svůj jedinečný a nezapomenutelný den.

Všechny mé služby jsou flexibilní a přizpůsobím je vašim individuálním požadavkům a představám. Kontaktujte mě a ráda vám poskytnu další informace o všech službách. Těším se na naší spolupráci!

Romantický saxofon – Lukas SAX

Romantický saxofon – Lukas SAX

Hledáte-li pro svou akci živý zvuk saxofonu, ozvěte se a určitě se domluvíme. Zahraji vám jako správný profesionál. Buďto jazz, pop či house. Nebo celou řadu romantických skladeb, při kterých nezůstane jediné oko suché.. Výběr je jen na Vás.. Mám zkušenosti s hraním na koncertech, svatebních obřadech, svatebních hostinách, firemních večírcích, vernisážích a dalších společenských akcích.

**************************************************
Krátká ukázka z mého repertoáru, který celkově čítá přes 50 skladeb.

A Thousand Years
Break my heart
Can you feel the love tonight
Dance Monkey Tones and I
Everything I do I do it for you
Fly me to the moon
Georgia on my mind
How deep is your love
I cant help falling in love with you
Just the two of us
Love me like you do
My heart will go on
Night and day
Perfect
Señorita
Sway
Tequila
What a wonderful world
You’ll Be in My Heart
a mnoho dalších

Wellness hotel Helios

Wellness hotel Helios

Wellness hotel Helios je součástí Wellness & kongres resortu Helios  ležícím v horské obci Lipová-lázně na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, hned vedle lázeňského města Jeseník.

PŘIPRAVÍME PRO VÁS SVATBU DLE VAŠICH PŘESTAV
Nabízíme vše od romantického obřadního místa, přes hostinu až po ubytování a zajištění zábavy pro hosty po celou dobu pobytu v našem resortu.

SVATEBNÍ OBŘAD
Zajistíme v prostorách naší rozsáhlé hotelové zahrady. Přesné místo svatebního obřadu vybereme dle vašich představ a počtu hostů. V případě špatného počasí můžeme nabídnout společenský sál přímo v hotelu Helios.

SVATEBNÍ HOSTINA
Vaši vysněnou svatební hostinu připravíme v restauraci Helios, která ústí do hotelové zahrady. Součástí restaurace je i dětský koutek a venkovní posezení. Tým kuchařů restaurace Helios pod vedním šéfkuchaře Romana Kenise vám pomůžeme s výběrem svatebního menu. V případě potřeby rádi zajistíme svatební dekorace, květinovou výzdobu, hudbu, či svatební dorty. Vše po konzultaci s vámi zajistíme dle vašich představ.
Máte-li rádi spíše přírodní prostředí, můžeme nabídnout prostory venkovního zahradního bufetu u hotelových rybníků.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Helios nabízí 29 pokojů a apartmánů o celkové kapacitě 90-ti lůžek.
Nabízíme dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje typu standard a superior a 2 luxusní apartmány o velikosti 100 m2, každý pro 6 osob.

ROMANTICKÉ SVATEBNÍ APARTMÁ PRO NOVOMANŽELE JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ.

Hosté hotelu Helios mohou využít rozsáhlou nabídku našich relaxačních a sportovních volnočasových aktivit:

– moderní wellness centrum (vyhřívaný bazén, 2x Whirlpool, kneipův chodník, saunový svět, wellness bar, venkovní slunečná terasa, odpočinková  zóna)

– privátní balno zónu (profesionální whirllpool vana, finská sauna, parní lázeň s aroma terapií,  infrasauna, vyhřívaná lavice, odpočinková zóna s vodním lůžkem a lehátky, koloroterapie, muzikoterapie)

– masážní studio, oxygenoterapii
– rozsáhlou hotelovou zahradu (víceúčelové hřiště s umělým povrchem a večerním osvětlením, Lipovské cyklistické stezky, 2 rybníky, dětskou lezeckou stěnu, lanovou dvojpyramidu, Discgolfové hřiště, trampolínu a dětská hřiště, letní venkovní bufet s posezením u rybníků)

Campos catering

Campos catering

Vaše svatba bez starostí

Každá akce může být výjimečná a originální. Proto Vám nabízíme kompletní zajištění akce s nízkými náklady, ale zato skvělou kvalitou, včetně výzdoby, mobiliáře, servisu s občerstvením a obsluhou i programem dle Vašeho přání. Sestavíme pro Vás individuální menu na míru, jeho prezentaci a servis pro Vaše hosty.

Jak probíhá příprava?

Campos Catering je nově vytvořená firma, která vychází z 25leté zkušenosti s provozováním gastronomie.
Připravíme pro vás malé i velké občerstvení nebo hostinu dle Vašeho přání. Ať už se jedná o firemní raut, oslavu či svatbu, zajistíme komplexní cateringové služby pro Jihomoravský kraj.

       1. REZERVACE

Prvním krokem je rezervace termínu. Poté probíhá seznámení s tím, jakou akci pořádáte, kde se bude odehrávat, počet osob a také sdělení všech Vašich přání. Spojte se s námi telefonicky, e-mailem nebo přijďte osobně a zbytek už nechte na nás.

       2. PŘÍPRAVA

Následuje příprava menu s kvalitními surovinami od našich dodavatelů. Realizace probíhá z větší části v naší kuchyni a menší přípravy se uskutečňují v zázemí na místě cateringu, včetně výzdoby a dalších příprav cateringového vybavení.

       3. OBSLUHA

V rámci našich služeb je zajištěna i obsluha od našich zkušených číšníků a servírek, které zajistí přípravy mobiliářů, instalaci cateringu a především podávání jídel a pití, případně jejich doplnění po celou dobu akce.

       4. ÚKLID

Samozřejmostí je i závěrečný úklid prostoru, odvezení použitého inventáře a nádobí po skončení akce. Dohlédneme na to, aby místo cateringu bylo v takovém stavu, ve kterém jsme ho přebírali.

! Napište nám (nezávazně). Dohromady spolu něco vymyslíme. Pokud máš rychlý dotaz, nejlepší způsob bude ozvat se nám na náš Instagram. Reagujeme rychle.

Vaše momenty by Sierra

Vaše momenty by Sierra

Koordinace a dekorace na Vaši svatbu, party, večírek! Také zapůjčení originálních dekoraci – andělská křídla, vějířová fotostěna, partykolo Spin to win, piknikový stůl a jedinečné balonkové fotokoutky a instalace.

Fotograf pro introverty – Dagmar Kinkalová Paťhová

Fotograf pro introverty – Dagmar Kinkalová Paťhová

Jsem svatební a portrétní fotograf z Karlovarského kraje. Fotografování je pro mě způsob, jak kreativně vyjádřit krásu, kterou vidím kolem sebe a nevyčerpatelný prostředek osobního rozvoje a sebepoznání.

Aby mohly vzniknout autentické fotografie, které mají i po letech schopnost vypovídat pravdivě o nás i druhých, je nezbytné nechat situacím volný průběh tak, aby mohly být na prvním místě beze zbytku prožity a až pak dokumentovány. Proto pracuji tiše, nevstupuji do děje a v každém případě usiluji o zachování bezpečné a uvolněné atmosféry.

Nejčastěji spolupracuji s introvertně založenými lidmi, jejichž způsob bytí je mi velmi dobře znám a dovedu tak citlivě reagovat na jejich potřeby a zároveň jim ukázat, že i focení si lze užít.

Statek Kachlířka

Statek Kachlířka

Vítejte na statku Kachlířka. K pronájmu nabízíme celý areál: sál s terasou, vybudovaný ve středověkém duchu se starožitnými barokními vitrážemi, stěnami z 250 let starého pískovce, vybavený krbem a starožitnostmi, zahradu a rybník s lodičkami. Nabízíme ubytování přímo v areálu.

Hospoda u Sejků

Hospoda u Sejků

Zažijte nezapomenutelnou svatbu v pohádkových Hrusicích.  Náš hostinec se nachází vedle kostela. Rádi pro vás zajistíme tradiční nebo netradiční hostinu, raut a večerní zábavu. 

Svatební strom hostů

Svatební strom hostů

Svatební strom je krásný a symbolický prvek, který může být skvělým doplňkem Vaší svatby. Tento strom je navržen tak, aby hosté mohli připojit na větvičky malé lístečky s vzkazy a přáním pro novomanžele. Svatební strom se tak stává nejen ozdobou Vaší svatby, ale také skvělým způsobem, jak získat nádherné a osobní vzkazy od svých blízkých.

Svatební strom je vyroben z kvalitního dřeva a je velmi pevný a stabilní. Jeho velikost a design jsou ideální pro umístění v prostoru Vaší svatby a přitom nezabírá příliš mnoho místa. Jeho jednoduchý, ale elegantní design se hodí do jakéhokoliv svatebního stylu, ať už se jedná o venkovskou, romantickou nebo moderní svatbu.

Svatební strom může být také skvělým způsobem, jak zapojit Vaše hosty a vytvořit skvělou atmosféru na Vaší svatbě. Hosté si mohou na lístky napsat krátké vzkazy, přání nebo tipy na spokojené manželství a připojit je na strom. Novomanželé tak budou mít krásnou a osobní vzpomínku na své svatební hosty, které si mohou později přečíst a uchovat.

Celkově řečeno, svatební strom je skvělým doplňkem Vaší svatby, který přidá krásu a symboliku. Je to také skvělý způsob, jak zapojit Vaše hosty a vytvořit osobní a nezapomenutelnou vzpomínku na Vaši svatbu. Pokud hledáte něco unikátního a osobního pro Vaši svatbu, svatební strom je určitě skvělou volbou.

Alkohol na vaši svatbu

Alkohol na vaši svatbu

Vítejte u naší agentury, která se specializuje na dodávání kvalitních alkoholických nápojů a rumů na svatby. Jsme si vědomi toho, jak důležité je mít na svatbě kvalitní a výběrové nápoje, které vytvoří skvělou atmosféru a přispějí ke šťastnému a nezapomenutelnému dni pro novomanžele i hosty.

Naše nabídka obsahuje širokou škálu alkoholických nápojů, které jsou z různých částí světa a mají různé chutě a vůně. Můžete si vybrat mezi různými druhy vína, šumivých vín, destilátů, piva a nejlepších rumů. Všechny naše nápoje jsou pečlivě vybrané a testované, abychom Vám mohli nabídnout ty nejlepší možné produkty. Můžete si přečíst recenze rumů a vybrat si ty nejlepší.

Na každé svatbě se snažíme být perfektně připraveni a zajistit Vám skvělou a profesionální obsluhu. Naše týmy jsou složeny z profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru. Snažíme se být vždy o krok před ostatními a být inovativní, což nám umožňuje nabídnout nejlepší možné služby na trhu.

Kromě dodávání alkoholických nápojů Vám můžeme také nabídnout kompletní servis, jako například pronájem sklenic, ledových krabic, ledových soch a dalších doplňků. Věříme, že naše služby Vám pomohou ušetřit čas a peníze a zajistí Vám perfektní servis.

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální agenturu, která zajistí vše potřebné pro Vaši svatbu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme vytvořit skvělou atmosféru a nezapomenutelné chvíle na Vaší svatbě.

Martin Holík svatební fotograf

Martin Holík svatební fotograf

Jsem svatební fotograf a kameraman tělem i duší. Váš příběh budu vyprávět s láskou a citem tak, aby výsledné svatební fotky byly plné emocí a neopakovatelné atmosféry. 

Miluji spontánní záběry a miluji momentky. Jsem původně reportážní fotograf, takže jsem se naučil dokonale předvídat situaci tak, aby mi nic neuniklo. Pošlete mi nezávaznou poptávku ještě dnes a nebo si domluvte schůzku, na které se třeba u kávy můžeme pobavit o vašich přáních a o tom, jak váš velký den proběhne 🙂

Svatby fotím po celém Česku a rád za vámi přijedu i do zahraničí.

Typografie Ostrava, Svatební oznámení

Typografie Ostrava, Svatební oznámení

Nabízíme Vám zcela nová a nevšední svatební oznámení A6, také formátu (140×140 mm), včetně pozvání ke svatebnímu stolu (85×55 mm), jmenovek hostů a dalších tiskovin dle přání, jako Menu nebo Svatební noviny ap. Použitý papír přírodní nebo perleťový, noviny ofset 90 g

Vaším přáním rádi vyhovíme.

Božské kvítí

Božské kvítí

Jsem osobní květinářka a svatební floristka z České Sibiře. Mám ráda les, mech, kapradí a luční kvítí. Nejraději tvořím z českých květin a přírodních materiálů. Není to ale podmínkou. Pečlivě naslouchám svým klientům a řídím se intuicí. Dělám veškeré svatební kvítí a dekorace, dárkové kytice, věnce a sezónní dekorace. Více se dozvíte na mých stránkách.

Hotel Lázně Kostelec u Zlína

Hotel Lázně Kostelec u Zlína

Zcela samostatnou kapitolou mezi významnými okamžiky v životě každého z nás je svatební den. Proto v Lázních Kostelech u Zlína věnujeme těmto okamžikům velkou péči a pozornost a pro klienty připravujeme jejich den s maximální pečlivostí. Čtvrt století zkušeností dokážeme zúročit při realizaci jakékoliv svatební hostiny. Nebojte se Vaši akci svěřit do našich rukou. K dispozici máme ideální prostory, tým zkušených pracovníků a špičkové kuchaře, kteří umí připravit exotické speciality, zahraniční kuchyni, ale také českou klasiku. Dbáme na čerstvé suroviny, jedinečné receptury i okouzlující food styling. 

Velmi rádi Vaši akci zajistíme od A do Z. Samozřejmostí je vynikající jídlo a pití, drinky, výzdoba a hudba, ale svou svatbu můžete okořenit také zábavným programem nebo ohňostrojem – zařídíme zkrátka všechno, na co si vzpomenete. Vyčerpanou energii z oslavy můžete navíc doplnit přespáním v některém z našich hotelových pokojů, takže ani nemusíte řešit odvoz hostů do jejich domovů.

Připravíme nádhernou svatební tabuli, vyzdobíme celou místnost i speciální svatební pokoj nebo apartmán. Můžeme zajistit jak klasické, tak i moderní slavnostní menu. Vaši slavnostní hostinu můžete prožít se svými blízkými v pohodě, příjemné atmosféře a klidu a starosti přenechat na nás.

Zajistíme svatby malé i velké. Máme prostory s kapacitou 20, 35, 70 i 150 osob. Každý klient má jinou představu o svém svatebním dnu, a proto se vždy jedná o originální pojetí. Improvizace nám také není cizí a dokážeme dát klientově představě fyzickou podobu.

Pro nejmenší hosty jsme si připravili také prostorný a bohatě vybavený dětský koutek propojený s hotelovou restaurační kavárnou, v letních měsících zároveň mohou využít venkovní houpačky a zázemí pro děti. Rodiče si tak mohou užít svatební veselí a zároveň mohou zůstat v kontaktu se svými dětmi.

Proč využít našich služeb?

 • strategická poloha areálu – jsme jen kousek od Zlína, ale zároveň se nacházíme v srdci přírody

 • komplexní nabídka služeb: pronájem prostor, catering, ubytování, hudba, animační program, možnost degustace vín nebo rumů, fotokoutek, koupaliště a whirlpool, možnost využít lázeňské procedury, saunu nebo golfové lekce, parkoviště zdarma

 • s profesionálními kuchaři sestavíme nabídku rautu podle Vašich představ (více info ZDE)

 • jsme schopni pro Vás zajistit animační program na klíč (včetně fotokoutku, řízené degustace vín nebo rumů, ohňostroje či lekce golfu)

 • poskytujeme ubytování v modernizovaném *** hotelu (více info ZDE)

 • pro novomanžele máme k dispozici luxusní prostorné apartmá s balkonem (více info ZDE)

 • zajistíme Vám taneční večer v hotelové restauraci ve kterýkoliv den

 • využít můžete také venkovní terasu s výhledem do okolí a možností grilování

 • pro děti je k dispozici prostorný a bohatě vybavený dětský koutek (více info ZDE)

 • Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma v celém hotelu

 • parkoviště přímo u hotelu zdarma

Penzion a restaurace Patron

Penzion a restaurace Patron

Čeká vás váš velký den a chcete, aby všechno bylo jednoduše perfektní? Pak jste u nás správně. Najdete u nás domácí atmosféru i profesionální přístup. Pomůžeme s koordinací a zařídíme i catering. Zkrátka uděláme vše, abyste si užili váš svatební den.

Svatební boty pro oba

Svatební boty pro oba

Vkročte do společného života stylově! Párové svatební tenisky Teny uzpůsobené novomanželům na míru jsou jedinečným doplňkem, který vypadá skvěle naživo i na fotkách a bude krásnou vzpomínkou na váš svatební den. Hlavně v nich ale můžete k oltáři kráčet jistým krokem a naplno tančit až do pozdních nočních hodin, pohodlí zaručeno! Každý pár je pro vás vyrobený ručně zlínskými ševci z kvalitní kůže.

Balónkové dekorace Brno

Balónkové dekorace Brno

Vyrábíme balónkové dekorace na svatby, rozlučky se svobodou, narozeniny, plesy, různé oslavy, firemní akce a párty. Balónkovou výzdobu Vám rádi připravíme na přání a doplníme i personalizovaným vzkazem nebo logem Vaší firmy. 
Neonové nápisy

Neonové nápisy

Půjčovna led neonových svítících nápisů na svatbu. Nápis můžete zavěsit na slavobránu, pověsit na okno nebo stěnu, za stůl novomanželů, do foto koutku, za taneční parket, sladký bar. Led neonové nápisy Vaši oslavu ozvláštní, vytvoří příjemnou atmosféru, svítí teplým bílým světlem s možností regulace jasu. 

Nápisy si u nás můžete vyzvednout osobně v Brně nebo zasíláme do celé ČR.

Ranč pod Skálou

Ranč pod Skálou

Ranč pod Skálou je malebné, kouzelné místo, budované dlouhá léta svépomocí, splněný dětský sen. Jedná se o udržovanou zelenou plochu s parkovištěm, zastřešeným altánkem, ohništěm, zookoutkem, kuchyňkou a to vše je obklopené ohrady s koňmi a dotváří je siluety přilehlých kopců českého Středohoří. Pár svateb u nás již bylo, včetně té naší. Rozhodně je to místo, které stojí za objevení, vhodné pro menší svatbu do cca 60 lidí. Nabízíme služby svatební agentury a vše potřebné pro vás můžeme navíc zařídit. V areálu je možnost zastřešeného posezení pouze pod velikými párty stany naaranžovanými pro svatbu, případně lze hostinu uspořádat naleko od ranče – v luxusním vinařství v téže obci. Nádherné lokace pro focení.

Penzion a Restaurace Maják

Penzion a Restaurace Maják

Hledáte místo pro pořádání Vaší svatby ? Velice rádi Vám umožníme pronájem celého našeho areálu. Nabízíme k pronájmu prostory našeho rodinného penzionu s restaurací a se zahradou. 

Jsme schopni pohodlně ubytovat v pěti apartmánech (vlastní soc .zařízení, terasa,..) až dvacet dva dospělých osob. Máme v nabídce širokou škálu alkoholických, nealkoholických nápojů a občerstvení (grilované pochoutky, raut,..), aby jste si Váš den bez starostí užili.

+ venkovský styl 
+ samota 
+ příroda
+ krásný výhled

Twins photography

Twins photography

Ahoj, jsme dvojčata Nikča a Monča. Chceme s Vámi prožít ty nejkrásnější chvíle Vašich životů a vytvořit vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet. 🙂