pujc-partystan.cz

pujc-partystan.cz

Nabízíme vám veškeré vybavení které potřebujete pro vaší svatbu. Stany, židle,podlahu,osvětlení, stoly, potahy a pro zábavu vašich dětí skákací hrady 

https://pujc-partystan.cz/

Honour & Grace

Honour & Grace

Hotel Honour and Grace je prvotřídní klenot, který je situován v Karlovarském kraji na západě České republiky. Náš hotel těží ze svého jedinečného umístění v samém srdci krušnohorských lesů.

Velice rádi se s Vámi podělíme o Váš nejkrásnější den v životě. Splňte si svůj sen v blaženém a romantickém prostředí. Honour&Grace hotel je perfektně přizpůsoben každému vkusu s možností přeměny interiéru dle Vašich přání. Rádi vám pomůžeme po všech stránkách, se všemi detaily – od nabídky jídel, výběru vín, rozmístění stolů až po dekoraci květin a výběru zábavy.

Velkou výhodou je, že lze vše uspořádat na jednom místě, bez nutnosti přejíždění. Máme k dispozici vše, co je potřeba – včetně ubytování.

Můžete u nás využít jak vnitřní, tak krásné venkovní prostory k uskutečnění Vašeho velkého dne. Náš profesionální tým vždy připraví vše dle Vašich představ, pro Vaši plnou spokojenost.

Penzion Přeštěnice

Penzion Přeštěnice

Postaráme se o nezapomenutelný zážitek Vašeho důležitého dne.
Bude nám potěšením pro Vás zajistit kompletní svatební servis v naší restauraci.

Vybereme menu, zajistíme obřad, dekoraci, květinovou výzdobu, svatební oznámení, jmenovky, dort, cukroví, hudební produkci, zábavu, program pro děti, ubytování, fotografa, kadeřníka, vizážistu

Neváhejte se na nás obrátit

Stodola Týniště

Stodola Týniště

Stodola Týniště je umístěna v romantickém prostředí venkovského statku.V okolí najdete pěknou přírodu i krásné místo pro obřad.Na statku který je poblíž Přeštic (Plzeň jih) se nachází přírodní zahrada a hostinec se sálem,kde je možné pořádat svatby i v zimním období.

Château Rychvald

Château Rychvald

Zámek v Rychvaldu je unikátně zrestaurované šlechtické sídlo z 16. století. V jeho zdech, sklepeních i každém kuse nábytku se zrcadlí rozmanité příběhy historie Českých, Moravských a Slezských zemí, které tak utvářely náš dnešní svět.
My Vám teď dáváme možnost do této historie nahlédnout a stát se její součástí.

Svatba na našem zámku může mít různé podoby, ale my Vám garantujeme, že bude jedinečná, neopakovatelná a na Váš svatební den nikdy nezapomenete Vy ani Vaši hosté.
Obřad se může uskutečnit v naší zámecké zahradě, v secesním altánu nebo na břehu jezera plného leknínů. Pokud máte v úmyslu uspořádat církevní obřad, rádi Vám poskytneme naši vysvěcenou zámeckou kapli. Během svého svatebního dne tak nebudete nuceni nikam cestovat a budete se moci nerušeně radovat z tohoto výjimečného dne.

Hostinu můžeme situovat do zahradního domku, do zámecké restaurace nebo vzdušných zámeckých sálů. Svatební den můžeme zakončit v našich rozlehlých sklepeních plných vzácných historických artefaktů a zákoutí.
Chateau Rychvald je plné zajímavých a velmi fotogenických zákoutí, jedinečných kusů nábytku a mobiliáře, který bude na Vašich svatebních fotkách vypadat zcela výjimečně.
Všichni Vaši hosté mohou být ubytováni v našem 4* hotelu, který je zařízen odborně zrestaurovaným starožitným nábytkem. Náš hotel tak poskytuje naprostý komfort v autentické atmosféře minulých století.

Budeme se Vám individuálně věnovat a společně s naším profesionálním týmem naplánujeme a provedeme Váš svatební den tak, aby Vás přípravy nezatěžovaly a Vy jste si mohli tento den prožít podle Vašich představ.

Hudba na svatbu

Hudba na svatbu

Hudba pro Váš svatební den. Nabízíme originální hudební doprovod nejen ke svatebním obřadům a k svatebním hostinám. Dále zajistíme hudební podkres v podobě smyčcového dua či smyčcového kvarteta k rautům, k firemním akcím a oslavám nebo k žádosti o ruku. 

Wellness Resort Horní Malá Úpa

Wellness Resort Horní Malá Úpa

Místo svatebního obřadu

Vážení snoubenci,

milujete hory a chtěli byste strávit svůj významný den v příjemném horském prostředí v národním parku Krkonoše? V našem Wellness Resortu Bouda Malá Úpa, který leží v nejvýše položené vesnici v České Republice, nabízíme hostinu a pobyt s výhledem na vrchol Sněžky.

Svatební noc

Probudit se s pohledem na naše nejvyšší hory a namísto ruchu města dýchat čerstvý vzduch. Zní to jako pohádka?

Ve Wellness Resortu Bouda Malá Úpa uprostřed nejvýš položené české vesnice je to samozřejmostí. Pro nově sezdaný páry máme romantické hotelové apartmá v nejvyšším patře.

Ubytování

Na výběr máte dva typy ubytování. V hlavní budově Bouda Malá Úpa se nachází hotel s 20 pokoji, restaurace s dětským koutkem, wellness, fitness. Restaurace a multifunkční sál mají kapacitu 35 a 20 osob. Místnosti lze propojit.

Pár metrů od hotelu stojí náš nový domeček Krnapka s 9 apartmány a společenskou místnost. Zde budete mít naprosté soukromí, privátní bar a vybavenou profesionální kuchyňku. Kapacita Krnapky je 30 hostů.

Všichni ubytovaní mají samozřejmě parkování zdarma.

Svatební obřad a program

Zajistíme pro Vás kompletní zázemí pro Váš svatební obřad a hostinu včetně pomoci s výzdobou. Výzdobu můžete mít vlastní, nebo Vám s její přípravou pomůžeme. Jediné, co si budete muset zařídit sami je vlastní oddávající. V teplých měsících se svatební obřad odehrává v krásném venkovním prostředí hor, ale dokážeme zařídit i vnitřní „mokrou“ variantu obřadu.

Svatební občerstvení

Bufet nebo raut pro Vaši svatební hostinu vytvoříme přesně podle Vašich představ a požadavků. Pro přípravu všech pokrmů používáme kvalitní lokální suroviny, naši kuchaři mají svou práci rádi a uvaří pro Vás s maximální péčí a láskou.

Na základě Vašich požadavků můžeme připravit také speciální bufetové menu, např. bezlepkové, vegetariánské.

K jídlu čepujeme výborné pivo
z Maloúpského pivovaru Trautenberk.

Zábava a odreagování

Svatebčané mohou využít také další zázemí našeho hotelu a strávit tak část svatebního dne jinak než u svatební tabule. Hosté mají také v ceně ubytování jednu hodinu denně wellness zdarma, kterou si mohou užít třeba druhý den po náročné svatbě.

Venku v areálu máme – gril, ohniště, multifunkční hřiště a minigolf s 18ti drahami.

O zábavu Vašich nejmenších bude výborně postaráno buď na venkovním dětském hřišti nebo ve vnitřním dětském koutku.

Náš tým

Pro ty z Vás, kteří odpočinek nepotřebují se nabízí využití naší posilovny nebo vypůjčení kol, koloběžek a procházka na Sněžku.

Náš ochotný tým Vám rád pomůže udělat z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Každá svatba je zcela unikátní, a proto jsme k dispozici všem Vašim přáním. Se svatbami už také máme své vlastní zkušenosti, takže v případě zájmu můžeme i poradit.

Svatby děláme nejraději od konce dubna do konce června a od konce září do konce listopadu, ale v případě zájmu o jiné datum je možné se domluvit dle naší vytíženosti

Cena

Veškeré ceny rádi zašleme na vyžádání.

Pro více informací ohledně svatebních prostorů a svatebních menu nás neváhejte kontaktovat.

Residence Tvrz Skočice

Residence Tvrz Skočice

Residence Tvrz Skočice nabízí romantický uzavřený statek obklopený krásnými loukami, rybníčkem a vesnickou atmosférou.
Nabízí celkem 15 plně vybavených apartmánů s kuchyňkou ( max.kapacita 45 míst), díky uzavřenému rozlehlému dvoru (cca 4 000 m²) je tak i ideálním místem na pronájem celého objektu a prožití tak svatebních radovánek v naprostém soukromí, ubytování je laděno do romantického staročeského vesnického stylu se spoustou dobových muzejních prvků a staročeské zemědělské techniky. Novinkou je velké tematické dřevěné hřiště, a tak o zábavu pro děti je postaráno. Residence má připravené podmínky pro venkovní i vnitřní konání svateb vč. potřebného zázemí jak pro hosty, tak i pro catering.
Možnost pronájmu na víkend i na celý týden.

Pronajímáme v období květen, červen, září a říjen.

SVATEBNÍ VIDEO

U nás ve mlýně

U nás ve mlýně

Nově si Vám dovolujeme nabídnout pronájem prostor v budově historického mlýna z roku 1634 včetně přilehlých venkovních prostor, který je na seznamu chráněných kulturních památek a byl citlivě zrekonstruován. Architektura této budovy společně s okolní novoknínskou přírodou Vám zajistí venkovskou atmosféru a pohodově strávené chvíle.

Pokud se rozhodnete uskutečnit svůj velký den v našem mlýně, budete mít zde vše zajištěné na jednom místě – obřad, svatební hostina, ubytování pro nejbližší i náležitou oslavu vašeho životního kroku. Svatební obřad u nás můžete mít za každého počasí. Když je krásně, můžete se nechat oddat přímo pod širým nebem nebo se může Váš obřad uskutečnit ve stylových prostorách našeho mlýna.

Dispozičně Vám nabízíme 3 patra s horní galerií, přilehlé zahrady a parkování v areálu objektu. V prvním patře je klidová část s různým typem posezení, barem, pianem a krbem. Druhé prostřední patro je propojeno se zahradou s francouzskými okny a nabízí možnost individuálního sestavení stolů a cateringu. V 3 N.P. se nachází nadstandardně vybavený apartmán o rozloze 225m2, kde jsou dva třílůžkové pokoje. Horní galerie potom nabízí prostor pro ubytování novomanželů. Rádi předáme kontakty na další ubytovací kapacity v blízkém okolí a poté Vás tam dovezeme naším osmimístným autem.

Svatby Kateřina Lenc Šebestová

Svatby Kateřina Lenc Šebestová

Jsem svatební koordinátorka z malebných jižních Čech. Mým polem působnosti je zejména okolí Českého Krumlova, ale nebráním se za „svou“ nevěstou vyrazit i kousek dál. Zabývám se svatebním plánováním, designem a koordinací.

Svou práci dělám s láskou a pokorou. Mým cílem je co nejdokonalejší realizace Vašeho dne D. Věřím, že společnými silami se nám podaří tohoto cíle dosáhnout. 

 
 1. Těším se na spolupráci s Vámi. 🙂
Penzion Rychtářův Statek

Penzion Rychtářův Statek

Prožijte svůj vysněný den v prostředí stylového statku v srdci Jizerských hor.

Svatební přípravy

Svatebčané můžou na statku strávit celý víkend, objekt je pronajímán od pátku do neděle.

Svatební obřad

Snoubenci si můžou vyměnit svatební sliby v prostorách statku či na louce za statkem.

Svatební oslavy

Svatební hostinu je možné uspořádat ve společenské místnosti, ve venkovní pergole nebo v party stanu na dvoře statku. Konají se u nás komorní svatby i svatby čítající 100 hostů. 

Občerstvení si snoubenci zajišťují sami. Při svatbách využívají snoubenci cateringové firmy, nebo si občerstvení zajišťují svépomocí. Venkovní pergola například nabízí prostor pro grilování.

Venkovní hudební produkce je možná do 22. hodiny, poté je nutné zábavu přesunou do vnitřních prostor.

Penzion nabízí svatebčanům ubytování ve stylových světničkách s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou  18 pevných lůžek.

Přijeďte k nám s vašimi blízkými prožít svatební víkend a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky.

Ceník

Cena za pronájem je 25 000 Kč/víkend (pá-ne).

K dispozici je plná ubytovací kapacita, společenská místnost, parkoviště a uzavíratelný prostor dvora.

Při návštěvě našeho statku nechte, prosím, vaše mazlíčky doma. 

Veronika Brejchova Photography

Veronika Brejchova Photography

Nabízím své služby jako fotografka v rámci ČR, ale ráda se s vámi vydám i do zahraničí. 

Moji hlavní prioritou je zachytit váš velký den tak, abyste i po letech měli krásné vzpomínky, ke kterým se budete stále rádi vracet. Fotím formou reportáže, snažím se o zachycení momentek, ale samozřejmě vám pomůžu s přirozeným pózováním a se vším dalším, co se týká fotografování. 

Můj celodenní balíček obsahuje neomezený počet hodin focení a neomezený počet fotek, které vám předám. Dostanete ode mě všechny záběry, které budou splňovat moje standardy. Pro menší svatby nabízím také zkrácené balíčky, kde je limitován počet hodin focení, ale stále se můžete spolehnout, že ode mě dostanete všechny fotografie. 

Pro své klienty mohu zprostředkovat slevu na tisk fotografií a ráda vám pomůžu také s tvorbou fotoknihy. 

Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoliv přáním, jsem tu pro vás! 🙂 

Veronika 

Hotel Rýzmburk

Hotel Rýzmburk

Vážení snoubenci,
pokud hledáte romantické místo pro krásný, výjimečný a pravděpodobně jediný svatební den ve Vašem životě, pak věřte, že v našem hotelu prožijete začátek společného života tak, že Vám zůstane nádhernou vzpomínkou na celý život.

Atmosféra prostředí, příjemný personál a velký svatební sál s dokonalým interiérem a kruhovými stoly Vám umožní vytvořit ideální prostředí pro výjimečné události.

Naši kuchaři pro Vás připraví stavební menu dle Vašeho přání. Máme možnost grilování na venkovním grilu, což je u moderních svateb vyžadováno jako varianta k večernímu rautu.

Nabídka svatebních menu
Cena svatební hostiny závisí na počtu osob a výběru slavnostního menu, výběru alkoholických nápojů a svatebních dortů a sladkostí.

Ke každé svatbě patří svatební noc a tu mohou novomanželé prožít ve svatebním apartmánu.

Svatební den podle Vás.

Uspořádáme svatbu až pro sto třicet hostů, kapacita hotelu je cca čtyřicet pět osob.

Společný svatební oběd je možné uspořádat maximálně pro 70 osob.

Organizujeme pouze jednu svatbu za víkend.

Vše na jednom místě – obřad, hostinu i večerní raut a grilování a ubytování je na našem statku.
Svatební obřad je buďto na dvoře statku či v přilehlém historickém altánu.

Zavírací doba areálu během svatební party je flexibilní.

Večerní party probíhá v prostorech restaurace a na dvoře statku. K dispozici je i party stan.

Veškeré detaily svatby s Vámi společně doladíme, prostory restaurace je možné vyzdobit již dva dny před svatbou.

Zakládáme si na osobním přístupu již při domlouvání i v průběhu celého Vašeho svatebního dne a přejeme si, abyste se u nás cítili dobře a výjimečně.

Renata Janásová Photography

Renata Janásová Photography

Šťastně na věky věků

Už jako malá dívka Renata vždycky věřila, že všechny velké sny se jednoho dne vyplní.

V průběhu dospívání a v dospělosti je pro nás však někdy obtížné nevzdat důvěru v tuto velmi silnou myšlenku. Každý z nás potřebuje víru na podporu sebevědomí a pro motivaci, aby měl sílu překonat všechny překážky a dojít v životě k jakémukoliv cíli. A to zejména tehdy, když přijde na opravdovou lásku.

Renata se narodila v krásném historickém městečku na Moravě. Již od svých 14-ti let se občas pohybovala na přehlídkových molech a před televizními kamerami. Po ukončení studií pokračovala prací v reklamě a u filmu, což ji v roce 2004 dovedlo k otevření své vlastní reklamní, umělecké, modelingové a talentové agentury s názvem Talent Galaxy.

Při organizaci rozmanitých projektů s týmem agentury se však zamilovala do fotografie a vizážistiky a stala se v těchto oborech velmi úspěšnou. Věnovala se focení módy, reklamních kampaní a oblíbila si přehlídky účesové tvorby a focení soutěží standardních i latinsko-amerických tanců.

Až do jednoho dne, kdy se během své kariéry za fotoaparátem zamilovala podruhé. Tentokrát do schopnosti zachytit a zvěčnit velice jedinečné, dojemné a neopakovatelné okamžiky našeho rodinného a milostného života. Svatby se tak staly její největší láskou.

To ji inspirovalo k odletu do proslulého města svateb – Las Vegas, kde získala další zkušenosti asistováním nejlepším profesionálním svatebním fotografům hollywoodských hvězd. Díky tomu je Renata připravena splnit Vaše nejnáročnější představy, včetně působivého podání barev a precizních retuší.

Renata zcela rozumí tomu, jak je pro nevěstu nesmírně důležité v její Velký Den vypadat a cítit se jako „Princezna”. Renata je nejen fotografkou, dokáže Vám pomoci a přinést pohodu – i díky dlouholetým zkušenostem profesionální vizážistky a vlasové stylistky.

Někdy může trvat velmi dlouho, než najdeme toho pravého… Až však budete připraveni říci své ANO nejúžasnějšímu partnerovi na světě a svým snům, Renata bude s Vámi se svou romantickou duší a kouzelným fotoaparátem, aby zachytila tyto zázračné okamžiky Vašeho nádherného nového života a nechala je tak trvat na věky věků.

Svatební fotograf

Svatební fotograf

 • Milé budoucí nevěsty a ženichové. Je to víc jak 20 let co fotím svatby, párty a různé oslavy. Věřím, že mám co nabídnout, za celou dobu své kariéry jsem nikdy nikomu nezrušil žádný rezervovaný termín ani pro výhodnější zakázku, umím poradit s pózovaním, uvolnit i rozesmát. Nabízím 100% spolehlivost a poctivé fotografické řemeslo, ostré fotky se správnou kompozicí a expozicí. Fotky dodám nejpozději do týdne od Vašeho výběru (kdo by se na ně koukal až za měsíc či později😉) Ceny i služby rád přizpůsobím Vašim možnostem. Používám profi techniku Nikon D800 A D750 plus světelné objektivy 2.8f s ohniskem 24-70 a 80 – 200 jsem tak připraven na většinu fotografických scén. Jsem z Prahy, zde mám i vlastní ateliér. Působím po celé ČR i v zahraničí, svatby fotím nejčastěji na Moravě a severu Čech 😊 K dispozici mám též vlastní skvělou vizážistku nebo kameramana. Mohu nabídnout i fotokoutek. Na mých stránkách najdete ukázku mé práce, reference a orientační ceník  
Statek Věžníkov

Statek Věžníkov

K pronájmu na svatby nabízíme celý areál statku. Na jednom místě můžete mít svatební obřad, svatební hostinu a také ubytování pro část hostů. Areál zahrady má rozlohu asi 3000 m2 a ze všech stran je od okolního světa oddělen zdmi nebo stromy, takže poskytuje naprosté soukromí. Pro svatební hostinu jsou k dispozici tři prostory, záleží na počtu hostů i na počasí. U nás se může konat svatba pro 20 i pro 150 hostů. Jídlo a pití na svatbu může být zcela ve vaší režii, můžete si zajistit jakoukoliv cateringovou firmu, vlastní dort a sladkosti, vlastní obsluhu vašich nápojů.

Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel

Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel

Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel…

…je situován v zámeckém parku v překrásném prostředí údolí říčky Teplé, v ekologicky čistém prostředí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Blízkost hlavní trasy spojující nejvýznamnější lázeňská města a golfová centra regionu a případné romantické vlakové spojení, které vás pohodlně dopraví jak do historického centra Karlových Varů tak i do Mariánských Lázní, jen podtrhuje ideální polohu hotelu.

Svým romantickým zákoutím je zámek místem doslova stvořeným pro pořádání pohádkových svateb. O Váš dokonalý den se postará zkušený a vždy usměvavý team. Zámecká svatební nabídka zahrnuje civilní nebo cirkevní obřad, rozmanité gastronomické služby v zámecké restauraci s letní terasou, bohatý program, skvělou party a ubytování v dechberoucím svatebním apartmá s manželskou postelí s nebesy.

Kromě samotného svatebního dne pořádáme zásnuby, dámské a pánské rozlučky se svobodou, svatební cesty či oslavy výročí.

Vaši hosté budou nadšeni ubytováním v pokojích Château Cihelny, kde se nechají hýčkat v našem wellness centru s bazénem, vířivkou, finskou, solní a parní saunou a velkou nabídkou masáží. Dále lze využít ubytování v přilehlém Hotelu U Zámečku či Penzionu U Golfu. Pro soukromí je jako stvořené ubytování ve čtyřech pokojích luxusní Villa Golf pro maximálně 8 osob.

Svatby na Starém Plese_svatby u rybníka

Svatby na Starém Plese_svatby u rybníka

POKUD MÁTE RÁDI STYL STARÝCH ČASŮ, PŘÍRODU – TO VŠE V DOKONALÉ HARMONII.

POKUD MÁTE RÁDI SOUKROMÍ.

Celý 7 ha areál je na vaši svatbu připraven pouze pro vás. Z naší přírody se tají dech. Čeká vás absolutní soukromí. Rybník na Starém Ples je to pravé pro milovníky přírody, stylu a pohody. Příroda, včetně rybníka, je všude okolo vás.

Zaručujeme skvělé služby. O náš areál se staráme srdcem.

 • Možnost obřadu v přírodě okolo rybníka. Je jen na vás, které z krásných míst, jež tu máme, si k vašemu „ANO“ vyberete
 • Překrásná příroda pro vaše fotografie
 • K dispozici stylová rybárna se společenským sálem a zázemím – kapacita 60 osob, plně vybavena (nádobí, lednice, myčky, bar)
 • Areál je uzavřený pro cizí osoby – je k dispozici pouze vám
 • K dispozici promítací plátno a dataprojektor
 • Možnost grilování
 • Terasa
 • Párty stan
 • Parkoviště s neomezenou kapacitou
 • Nekonečný venkovní prostor
 • Možnost přespání v roubených chatách pro 8 osob
 • Možnost přespání ve svých karavanech či stanech
 • Případné ubytování je možné zajistit v nedalekém Josefově nebo Jaroměři
 • Vaší společenské zábavě se meze nekladou
 • Bonus pro rybářskou svatbu – možnost chytání ryb

 Možnost pronájmu celého areálu Rybářské revíru na Starém Plese je možný celoročně – zpravidla nutno rezervovat 1 až 2 roky dopředu (možno ověřit telefonicky – 724 119 508)

Svatba na Starém Plese je nejen pro rybáře!

Svatba na Starém Plese je pro všechny, kteří milují přírodu!

Mialis Jewelry

Mialis Jewelry

V Mialis věříme, že šperky by měly být jedinečné, stejně tak, jako chvíle, vzpomínky a lidé, kterými se obklopujete. Neměly by to být jen produkty z katalogu, které nosí miliony dalších. Šperk by měl být vyrobený jen a právě pro vás, jako to děláme v našem šperkařském ateliéru v centru Prahy.

Vyrábíme především netradiční snubní prsteny, unikátní zásnubní prsteny a množství personalizovaných šperků či jiných minimalistických kousků.

Zároveň vám moc rádi vyrobíme šperk na míru podle nejtajnějších představ anebo firemní šperky, které zkrášlí váš team.

Pro výběr snubních prstenů doporučujeme domluvit si schůzku předem. Rádi vás přivítáme v našem showroomu na adrese Petrská 1131/2 na Praze 1. Společně si prohlédnete naše modely, vyzkoušíte velikosti a preferované šířky včetně profilů. Každý model rádi přizpůsobíme přímo na přání klienta. Vnitřní gravírování poskytujeme zdarma.

Standardní výroba šperků u nás trvá 10-14 pracovních dní podle náročnosti a dalších kritérií klientů. Na všechny šperky poskytujeme doživotní záruku, možnost čištění zdarma každého půlroku a první úpravu velikosti prstenu rovněž zdarma. Což se hodí nejen pro páry po svatbě, ale i pro pány při výběru zásnubních prstenů.

Ke každému šperku dostanete krásnou krabičku, certifikát pravosti a při osobním odběru i papírovou taštičku zdarma. K objednávkám nad 5.000 Kč dáváme i drobný dárek.

Jsme zapálení do toho, co děláme, a proto jsme se rozhodli nabídnout krásné, dostupné a jedinečné šperky pro všechny. S Mialis se můžete spolehnout na naše odborné znalosti a precizní práci při výrobě šperků.

Hatěcký mlýn

Hatěcký mlýn

Hatěcký mlýn leží uprostřed přírody a je ideálním místem k venkovské „boho“ svatbě.

Obřad u rybníka, louky, řeka, překrásné prostředí na svatební fotky, prostorná zastřešená terasa, tradiční slovácká jídelna, ubytování pro kruh vašich nejbližších přímo v historickém stavení.. to vše jsou výhody Hatěckého mlýna!

Mlýn je rustikální usedlost ve stylu francouzského venkova s velkou venkovní terasou a osmi rybníky. Jeho historie sahá až do roku 1707, kdy byl postaven. Jméno “Hatěcký” pramení ze slova hatě = cesty budované v bažinaté oblasti pomocí dřeva, proutí a hlízy. Celý areál mlýna jsme zrekonstruovali a postavili sami, včetně komplexu rybníků. Trvalo nám to 30 let a stále máme na čem pracovat. Do mlýna jsme ale dali srdce a duši a tak věříme, že se sem budete rádi vracet.

Svatební obřad

Svatební obřad má mnoho variant – od venkovní svatby u rybníka včetně dřevěné slavobrány, přes obřad na terase s výhledem na rybníky nebo uprostřed louky, fantazii se u nás meze nekladou! Terasa je navíc zastřešená, takže se nemusíte bát deště.

Kam složit hlavu?

Hostit můžeme jedenáct lidí přímo na mlýně. Pokoje jsou po dvou, třech i čtyřech. Na patře najdete dvě nově zrekonstuované koupelny. Dalším můžeme poskytnout venkovní variantu ve stanech nebo vám doporučíme penziony v dojezdové vzdálenosti do 15 minut.

Občerstvení

Přenecháme vám prostor, abyste si mohli jídlo a občerstvení zajistit podle svých představ. Máme i kontakty na dodavatele cateringu, květin či dekorací, takže vám umíme být i nápomocní. Rádi vám poradíme i s úředními formalitami, jelikož jsme si tu sami střihli už dvě vlastní svatby.

Vybavenost mlýna

Kromě zastřešené terasy, ze které je krásný výhled do okolí, vám bude k dispozici také společenská místnost zařízená v tradičním slováckém stylu. Hned vedle ní se nachází kuchyňka, která je ideálním zázemím jak pro svatební přípravy, tak i pro přípravu snídaně vyhladovělým hostům.

V případě vašeho zájmu nám o sobě dejte vědět předem. Rádi se s vámi domluvíme na prohlídce prostor.

Těší se na vás rodina Grabcova

Hoffmanův dvůr

Hoffmanův dvůr

Areál Hoffmanova dvora se nachází v nádherné a klidné, chráněnou přírodou obklopené, někdejší vesničce Vinoř, která je v současnosti severovýchodní pražskou městskou částí. Při vstupu do velmi vkusně zadaptovaného dvora dýchne na každého atmosféra místa, kudy šla historie, sahající až k Valdštejnům, přes rod Czerninů až k Josefu Hoffmanovi, který dvůr v roce 1879 koupil a po němž nese jméno dosud.
Hoffmanův dvůr s plochou 0,6 ha má všestranné celoroční využití, pojme až 1.500 hostů, disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst a je snadno dostupný pražskou MHD.

Bývalá konírna, prostorná stodola, kterou lze v případě nepříznivého počasí přetvořit na místo pro svatební obřad, rozlehlý dvůr, obrovská zahrada s dominantním obřadním stoletým dubem, přístřešek, kde se griluje, vinný sklípek a velké parkoviště – vše je vzájemně propojeno – to vše je v uzavřeném prostoru, vhodném pro pořádání nejrůznějších soukromých, ale i veřejných akcí.
Zajistíme pro Vás veškeré služby, od nabídky cateringu , kterou upravíme dle Vašeho přání – můžete tak mít odpolední raut včetně večerního grilování, kompletní obědové menu nebo jen polévku. Složení nabídky přizpůsobíme stravovacím potřebám vegetariánů i veganů nebo rozličným národním kuchyním. Můžeme se postarat o dekorace, živou hudbu nebo DJe, ozvučení, projekci, stany, banketové stoly, paravány, sweet bar a svatební dort, zábavu pro děti, svatební zvyky, fotografa a natáčení videa. Na přání zajistíme svatební koordinaci. Wifi je k dispozici zdarma.
Areál si lze pronajmout i bez služeb.
Novinkou na Hoffmanově dvoře je od letoška možnost pronájmu zázemí pro nevěstu a místa na přespání pro 4 – 6 osob.
Ubytovací zařízení pro zhruba 50 hostů je pak vzdáleno cca 500 m od areálu.
Pronájmem Hoffmanova dvora na jeden den jej máte k dispozici od 08:00 h ráno do 02:00 h následujícího dne (lze domluvit i prodloužení doby pronájmu etc.).

Svatební obřad přímo na Hoffmanově dvoře může zajistit matrika v Praze 9 – Kbelích, ale může jej vést i jiný oddávající, to už záleží na přání snoubenců. Nebo se pár může nechat oddat jinde a na Hoffmanově dvoře pak svůj vstup do společného života oslavit se svými blízkými a hosty.

Hoffmanův dvůr si lze prohlédnout osobně po předem domluveném termínu návštěvy.

Svatební ateliér

Svatební ateliér

Milé nevěsty, vážení ženiši,

Představujeme Vám Svatební ateliér, který vznikl v zimě roku 2021 spojením Svatebních květin My dream a Svatebního krámku. Díky tomu můžeme nabídnout služby 2v1 – tj. půjčovnu dekorací se širokým sortimentem dekorace a květinový servis. Jednodušeji se spolu domluvíme a Vaši svatbu připravíme, tak aby vše ladilo a celkový dojem byl ucelený. 

Navrhneme koncept Vaší svatby, vybereme dekorace a uvážeme květiny. Vše dle Vašich představ a přání o dokonalé svatbě. V našem společném ateliéru Vás rády uvítáme vždy dle předchozí dohody.

Působíme převážně v Praze a ve Středočeském kraji. Po domluvě ale rády za Vámi přijedeme kamkoliv.

Vaše Hanka a Pavla

Pro ten okamžik

Pro ten okamžik

Dovolte mi se Vám představit, jsem floristka Aneta Ezechýl a tvořím pod názvem „Pro ten okamžik“ , protože tak jak hledáme lásku, štěstí, náplň života…to vše jsem hledala také a našla jsem to v květinách a díky nim tvořit nezapomenutelný okamžik. Okamžik lásky, radosti, překvapení, svatby a mnoho dalších okamžiků v životě, ke kterým květiny neodmyslitelně patří.

Svatební floristika je mou specialitou a společně naplánujeme Vaši svatební výzdobu do nejmenšího květinového detailu.

Svatební kytice hraje tu nejdůležitější roli a od ní se odvíjí vše, přes výzdobu svatebního obřadu, hostiny, kytic pro maminky, náramků pro družičky až po květiny na dort. Cokoliv Vás z květin napadne, může být právě na té Vaší svatbě. Budu se těšit co společně vytvoříme. 

TILIA vinařský dvůr

TILIA vinařský dvůr

Jsme malé rodinné vinařtsví, které uvítá všechny snoubence ve svých krásných prostorách přímo u vinic. Zařídíme pro Vás svatbu na klíč, přesně podle Vašich představ, za rozumnou cenu a vždy v přátelské rodinné atmosféře.

Nabízíme obřad mezi vinicemi,vynikající občerstvení po celý den, luxusní sweetbar, krásně květiny, tiskoviny a dekorace, koordinaci svatebního dne a mnohem více. Snažíme se maximálně, abychom Vám připravili nejkrásnější den v životě.

Kapocita našeho vinařství skýta 65 osob.

Svatba se odehrává uvnitř, ve svatebním stanu a ve vinném sklepě při degustaci vín.

AUREOLE

AUREOLE

109 m nad zemí, 27 pater nad Prahou a unikátní gastronomický zážitek – to je Aureole.

Hledáte vhodné prostory pro pořádání firemní akce, oslavy narozenin, vánočního večírku, banketu, svatby či jiné společenské události? Pak je restaurace Aureole tím pravým místem pro Vás. Luxusní restaurace ve výšce 109 m nad zemí s panoramatickým výhledem okouzlí i ty nejnáročnější klienty. Sdělte nám své požadavky a zbytek nechte na nás.

Restaurace Aureole disponuje dvěma privátními salonky, barem a letní terasou, kde je možné uspořádat i obřad. Moderní, elegantně laděný interiér a panoramatický výhled na Prahu umocňuje už tak jedinečnou atmosféru Aureole. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s maximálním respektem k požadovaným službám a rozpočtu. Vzhledem k tomu, že jsou prostory restaurace Aureole specifické, podmínky pronájmu jsou možné po konzultaci případně osobní prohlídce.

Těšíme se na Vás!
Váš tým Aureole

Prachovská osma

Prachovská osma

Kompletní uzavření areálu pá 15.00 – ne 20.00

Ubytování pro 58 osob, možnost stanování

Vnitřní prostory restaurace vhodné pro večerní party až 60 míst

Venkovní zastřešená terasa až 120 míst 

Nápoje, svatební hostina, raut, snídaně

Svatební obřad v altánu

Termíny: duben-říjen

Budeme se těšit na osobní schůzce, kontaktujte nás 🙂

Penzion Stará Fara

Penzion Stará Fara

Rodinný penzion Stará Fara se nachází v uzavřeném areálu na kraji malé obce Chržín. Je vzdálený jen 30 minut od centra Prahy (po D8, exit 18). Svatby a rodinné oslavy pořádáme od roku 2013. Naše motto zní: „Nic není nemožné“. Rádi vyjdeme vstříc vašim představám a budeme se snažit vám maximálně vyhovět. Jsme ideálním řešením pro ty, kteří hledají přátelské a neformální prostředí, možná skromné a neprofesionální, ale srdcové :-).

 

Květiny Pod Hůrkou

Květiny Pod Hůrkou

Vůně květin, vůně šumavských luk a lesů. Svazujeme ji do svatebních květinových dekorací pro váš velký den. Kytice, korsáže, floristické vazby nebo třeba dekorace svatební brány. V rodinné dílně v podhůří Šumavy tvoříme Květiny pod hůrkou.

ZÁMEK VÍTKOVICE

ZÁMEK VÍTKOVICE

ZÁMEK VÍTKOVICE byl postaven roku 1847. Jedinečné je postavení tohoto empírového zámku uprostřed obrovského industriálního komplexu. V současné době je zámek reprezentativním sídlem, hostí sbírku umění a řešení interiérů umožňuje pořádání širokého spektra společenských akcí na klíč včetně svateb.

Nabízíme svatby ve vnitřních i venkovních prostorách.

Empírový sál nabízí krásné prostředí pro konání svatebního obřadu uvnitř zámku. V empírovém stylu je kladen důraz na egyptské, antické a orientální vzory, nohy stolů a veškerého nábytku byly ukončeny napodobeninami zvířecích tlap. Místnost dekorují látkové tapety, kazetová podlaha, ručně tkaný koberec, mosazné lustry, piano s neviditelným klavíristou.

Zámecká zahrada s altánem je ideální volbou pro romantickou svatbu ve venkovních prostorách. Zahrada prošla významnou proměnou, optimálně koresponduje s objektem zámku. Citlivým propojením krajinných architektonických prvků, zachováním původní výsadby a začleněním uměleckých artefaktů získala charakter obytné zahrady a nabízí unikátní prostory. Dominantou zahrady je litinový pavilon.

DALOO rodinný šperkařský ateliér

DALOO rodinný šperkařský ateliér

V našem rodinném ateliéru vytváříme zakázkové snubní  prsteny na míru přímo pro vás.

Nabízíme vám nezávaznou osobní schůzku přímo s designérem, na které se budeme věnovat pouze vám.

Používáme Zlato pěti odstínů, Platinu, Stříbro a Palladium. Dále vyrábíme snubní prsteny z Titanu ,Tantalu a chirurgické oceli. Do prstenů vsazujeme přírodní i laboratorní diamanty a jiné drahokamy.

Těšíme se na viděnou.        Pavla a David Lomosovi

MaléSvatby.cz

MaléSvatby.cz

Specializuji se na fotografování malých rodinných svateb. Není pro mě problém si zarezervovat „malá“ focení i půl roku dopředu, fotografie ode mě obdržíte do 14 dnů a v mých nabízených balíčcích také naleznete fotoknihy. Je pro mě také samozřejmostí se s vámi osobně potkat před svatbou a probrat s Vámi vaší představu. Pokud to nelze, můžeme uskutečnit videohovor. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách a když mi napíšete, obratem Vám také zašlu PDF, kde naleznete podrobnější informace. Háňa

Obora

Obora

  Nabízíme Vám možnost strávit Váš výjimečný den  uprostřed pohody barokního areálu fořtovny, uprostřed přírody, na břehu rybníka s bydlením ve věži a oslavou na loukách nebo ve stodole.

Vše je možné – svatba ve Vaší režii, stejně tak jako nám bude potěšením Vám s přípravami pomoci. 

Vincent Luhačovice

Vincent Luhačovice

UBYTOVÁNÍ LUHAČOVICE

Poznejte volnost a tu pravou atmosféru Luhačovic díky našemu ubytování, které vám poskytne příjemné prostředí, pohodlí a útulnost. Ke svému odpočinku máte dostupných 13 pokojů, které vám nabídnou maximální komfort. Mimo vkusně zařízené pokoje vás čeká i prostorná venkovní terasa a posezení plné relaxu pod vzrostlými stromy. Vše doplňuje malebný výhled na město.

Ve Vincentovi si zakládáme na důvěře. Je vám proto k dispozici také samoobslužný bar, ve kterém najdete vše, po čem vaše chuťové pohárky jen touží. Pro chvíle odpočinku je vám mimo jiné k dispozici také společenská místnost.

Zkuste ubytování Vincent a poznejte tu pravou krásu Luhačovic!

https://vincentluhacovice.cz/cs

Salon Hanna | Valašské Klobouky

Salon Hanna | Valašské Klobouky

Jsme maminka s dcerou a vytvořily jsme s láskou pro vás místo, kde již 20 let si plníte sny o dokonalých šatech, které budou jedinečnou vzpomínkou na váš velký den.

V našem vysněném salonu naleznete jedinečné svatební i společenské šaty.

Při vaší návštěvě se snažíme vždy navodit příjemnou rodinnou atmosféru, při které si zkoušení užijete a budete se cítit jako kdyby jste zkoušela s vaší kamarádkou.

I napříč generacemi se nám podařilo skloubit životní zkušenosti s mladým pohledem na svět módních trendů.

Díky tomu vám můžeme nabídnout nádherné moderní modely.

Hájenka pod větrníky

Hájenka pod větrníky

Uprostřed lesů v náručí panenské přírody se nachází naše Hájenka pod větrníky, kterou jsme pro Vás sami navrhli a zrekonstruovali, tak aby nabízela jak pohodlí, tak luxus. Velikost areálu je 2,4 hektarů a nabízí mnohostranné využití a lze si tak svatbu užít na jednom místě bez zdlouhavého přejíždění, v absolutním soukromí a bez omezení zábavy.

Toužíte si říct své „ANO“ na molu u jezírka, v altánu s fontánou, na louce v boho stylu nebo při romantickém obřadu v lese? U nás je vše možné, stačí si jen vybrat. Celý areál je jen pro Vás a Vaše hosty.

Během teplého letního počasí pohodlně usadíte až 120 hostů na terase s grilem nebo na terase u jezírka. Při chladnějším počasí můžete využít společenskou místnost s krbem a barem až pro 50 hostů, nebo sklípek s klenutým stropem až pro 80 hostů.

Připravena bude pro Vás plně vybavená kuchyň včetně chladící místnosti pro catering. Ubytování nabízíme až pro 33 hostů (17 hlavních lůžek + 16 plnohodnotných přistýlek s kvalitní matrací). V pokojích je TV, lednice, klimatizace, sociální zařízení. Další  rozšíření ubytovací kapacity ještě plánujeme. V případě požadavku na větší počet ubytování můžete využít hotel vzdálený 1,5 km od našeho areálu.

Celý provoz funguje na principu ECO friendly v souladu s přírodou a udržitelností.

Pro svatby v roce 2022 nabízíme ještě volné termíny.

Tomáš Teslík

Tomáš Teslík

Jmenuji se Tomáš Teslík a mojí zálibou je grafický design.

Pravidelně navrhuji a nechávám tisknout plakáty, vizitky, svatební oznámení, jmenovky, kalendáře, potisky triček, ilustrace apod.

V oblasti designu se pohybuji už od roku 2011, kdy jsem tento obor vystudoval a zakončil maturitní zkouškou.

Mé pastelové

Mé pastelové

Jsme manželé z jihu  Moravy, kteří s láskou dělají návrh a tvorbu moderní a netradiční svatební grafiky a tiskovin (svatební oznámení, menu karty, nálepky atd.). Nabízíme vlastní i hotové návrhy upravené na míru Vašim potřebám.

Fotografka Dostálová Dominika

Fotografka Dostálová Dominika

Jmenuji se Dominika, a jsem mladá fotografka, která žije pro okamžiky. Žije pro okamžiky, které můžu vyfotit a tím je zvěčnit. Odjakživa jsem vždy a všechno pozorovala. Díky fotografii můžu tuto svoji vlastnost skvěle zužitkovat. Fotografii se věnuji již několik let, a to naplno i díky svojí škole, kde jsem fotografii úspěšně vystudovala. 

Klavírista Peter Zbranek: Živá klavírní hudba na svatební obřad i hostinu

Klavírista Peter Zbranek: Živá klavírní hudba na svatební obřad i hostinu

Zažijte nezapomenutelný svatební obřad za zvuku překrásných tónů klavíru.

Skladby v mém provedení vykouzlí tu pravou romantiku při příchodu novomanželů k oddávajícímu, během výměny prstenů či při odchodu z obřadní síně. Svou hrou také rád navodím příjemnou atmosféru během usazování svatebních hostů ještě před samotným obřadem, ale i v průběhu gratulací či při focení po jeho skončení. Můj bohatý repertoár je plný krásných písní, rád si ale pro Vás připravím i konkrétní skladby na přání, pokud mi o nich dáte vědět s dostatečným časovým předstihem. Klavírní hudba se perfektně hodí pro církevní sňatek v kostele i pro civilní obřad na úřadě. Svatba pod širým nebem není problémem – zajistím dokonalé ozvučení, se kterým budete vše jasně slyšet.

Svatební hostina je také výbornou příležitostí, jak zpříjemnit atmosféru klavírní hudbou. Na svém stage pianu Vám zahraji příjemný a tichý podklad během příjezdu a usazování svatebčanů, ale i v průběhu celé hostiny. Díky pestrému repertoáru skladeb bude vašim hostům jídlo ještě více chutnat. V případě zájmu mohu v přestávkách mezi chody či při taneční zábavě ke hře na klavír připojit i zpěv, čímž se postarám o dokonalou zábavu pro Vás i všechny Vaše hosty.

Klavírní hudba je vhodná pro svatby malé, ale i ty větší. Spojení jedinečného zážitku a nádherné živé hudby je pohlazením pro duše a srdce novomanželů a hostů. A pokud se na svatbu teprve chystáte, rád budu hrou na klavír doprovázet i Vaše zásnuby, díky čemuž se žádost o ruku stane nezapomenutelnou.

Statek Keseg

Statek Keseg

Vítáme Vás u nás, Statek Keseg je vesnické stavení pro Váš výjimečný den, ať už svatební či jiný, který stojí za to oslavit.

Naše stavení je vhodné zejména pro letní měsíce, nabízíme vnitřní prostory se třemi samostatnými pokoji, společenskou místnost, koupelnu, dále venkovní zázemí včetně svatebního stanu, pevné pergoly, jezírka, tanečního parketu, dětského koutku či pozemku o rozloze cca 2akrů.

Budeme se na Vás těšit:)

Svatba Na Kopci

Svatba Na Kopci

Přátelé, rodina a společné chvíle jsou pro nás to nejcennější, a proto jsme se při přípravě tohoto místa soustředili především na to, abychom vytvořili pohodové a klidné prostředí, kde si budete moci oddechnout a prožít každý okamžik naplno. Naší hlavní myšlenkou je trošku zpomalit a odbourat část stresu, kterému při přípravách čelíte. Z toho důvodu Vám bude areál k dispozici na TŘI dny. Je jedno, jestli chcete mít obřad v pátek, v sobotu, nebo jakýkoliv jiný den. U nás uspořádáte jak svatbu, tak zároveň předsvatební posezení s přáteli a rodinou u ohně s opékáním buřtů, nebo společnou túru po okolních přírodních krásách a to vše najednou a na jednom místě. Nemusíte nikam přejíždět. Obřad, zábava, ubytování, to vše na dosah ruky.

hotel Petřín

hotel Petřín

SVATBA S VÝHLEDEM

Svatba na Petříně  je svatba s výhledem na Jablonec a Jizerky. S těmito výhledy za zády budete mít  na váš velký den nádherné ne jen vzpomínky, ale také fotky. K dispozici je vám hotelová kapacita 40 lůžek včetně manželského pokoje, romantický růžový salonek pro 15 osob, velký modrý sál pro 150 osob a případně i celá restaurace pro dalších 40 osob. Okolí Petřína nabízí několik možností, kde uspořádat nezapomenutelný obřad. Těšíme se na Vaše přání.
Opero

Opero

OPERO Jedinečný prostor s příběhem v centru Prahy

Svoji spřízněnou duši jste již našli a nyní i perfektní místo pro Vaši svatbu! Štencův dům v kouzelném historickém prostředí staré Prahy, který má nezapomenutelnou atmosféru. Díky unikátnímu propojení venkovního a vnitřního prostoru prožijete Váš jedinečný den přesně podle Vašich představ.

Každá svatba vypráví příběh a my Vám pomůžeme podchytit ho do posledního detailu. Váš jedinečný den uspořádáme a zajistíme vše dle Vašich požadavků od cateringu, přes hostesky až po doprovodný program.

Kapacita hlavního prostoru je 150 lidí (127m2), kapacita celého prostoru včetně atria (73m2), terasy (29m2) a kavárny (43m2) je poté až 250 osob.

Hotel Admiral ***  hotel u vody

Hotel Admiral *** hotel u vody

NĚCO  O  NÁS
I když se hotel nachází kousek od Brna, ocitnete se v samém centru přírody uprostřed lesů a luk – v kraji „Pohádky máje“ , přímo u přírodního koupaliště biotop s letním koupáním. Jako stvořené pro romantickou svatbu u vody.
Hotel je nově zmodernizovaný – inspirovaný přírodou. Je bezbariérový, taktéž i restaurace, která je propojena s letní terasou a s výhledem na biotop. Za naše služby jsme získaly „certifikát kvality pro rok 2021“. Svatby pro vás plánujeme už 25 let – děláme to poctivě. 
           
        * * *    u  nás máte vše na jednom místě  =  svatební  obřad + svatební  hostinu + ubytování  se  snídaní   * * *

 

SVATEBNÍ OBŘAD JE MOŽNÝ:

 • v hotelovém parku pod širým nebem
 • v zahradním altánku v případě deště
 • na břehu biotopu 

SVATEBNÍ  HOSTINU  MUŽETE  MÍT: 

 • v naší stylové restauraci  propojenou s letní terasou a výhledem na biotop i kraj „Pohádky máje“. Je bezbariérová.
 • v naší hotelové zahradě jako „zahradní svatba“ – s možností zapůjčení pártystanu  (i v případě živé hudby)

BONUSY PRO NOVOMANŽELE:

 • špuntovné  za svoje víno  – 0,- KČ
 • sleva ubytování pro svatební hosty – 60%

DÁREK PRO NOVOMANŽELE:

 • první svatební noc v našem hotelu zdarma – dárek pro vás
Dom’s Bar

Dom’s Bar

Originální drinky na vaší svatbě? To je Dom’s Bar! 

Těšíme se na vás! Cheers

Petr Hlaváček – Fotograf

Petr Hlaváček – Fotograf

Jsem fotograf z Uherského Hradiště. Rád Vám nafotím párové, rodinné či solo portrétní fotografie, svatbu nebo jinou akci / oslavu. Působím především ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji (Zlín, Kroměříž, Hodonín a vše v okolí), po dohodě přijedu i kamkoliv jinam na Moravě.

Svatební vizáž

Svatební vizáž

Jmenuji se Martina Okapalová. Jsem vizážistka a vlasová stylistka sídlící nedaleko Humpolce. 

Líčení se věnuji několik let. Nejdříve převažovalo líčení na focení, ale v současnosti se již pátým rokem zaměřuji převážně na svatby. Působím hlavně na Vysočině, ale určitě je možné dojet i jinam.

Pracuji s kosmetikou Dior, Estée Lauder, Too Faced, Make up for Ever, Huda Beauty, Charlotte Tilbury, P.Louise, Bperfect a další. 

Statek Materna

Statek Materna

Hezký den!

S radostí vám pronajmeme náš statek ze 16. století pro uspořádání vašeho svatebního obřadu a navazující hostiny, rozlučky se svobodou nebo jiné společenské akce.

Obřad je možný v ovocném sadě nebo ve stodole, hostina dle počasí pod širým nebem nebo opět v krásné zrekonstruované stodole. Můžete u nás opékat, grilovat i stanovat. 

Kapacita stodoly: 80 lidí. 

Nabízíme možnost vlastního cateringu a neúčtujeme korkovné. Přijďte si k nám vychutnat autentickou atmosféru bez mobilního signálu. Při vaší oslavě vás tak nic nebude rušit! (Až na srnky :))

Statek Materna

Lucie Siskosová, organizace svateb a společenských akcí

Lucie Siskosová, organizace svateb a společenských akcí

Nabízím organizační podporu na Vaší svatbě. V praxi to znamená, že umím zajistit vše – od průzkumu trhu a výběru dodavatelů, přes jejich koordinaci až po zabezpečení hladkého průběhu celého dne akce a s ním spojeného následného vypořádání a úklidu, ale také i jednotlivé segmenty tohoto celku – vždy záleží na Vašem přání.

Poskytuji dva základní typy spolupráce:

OD ZAČÁTKU DO KONCE – zahrnuje veškeré konzultace, zajištění a zprostředkování služeb dle  domluvy a samotnou organizaci hlavního dne a 12 -24h předem a po akci (cca 30-50h práce)

+- Váš DEN – budu Vám k dispozici na domluvené hodiny v den akce, a zajistím její průběh v předem stanoveném rozsahu dle předchozí  nezbytné konzultace (jedné nebo více), kde si řekneme, jakou máte představu a předáme si potřebné informace (cca 8-25h práce)

Preferuji první způsob spolupráce, jelikož tak můžu mít vše od začátku pod kontrolou, poznám klienty a jejich přání, a tím můžeme eliminovat spoustu potenciálních potíží.  Neznamená to rozhodně, že Vám budu do všeho mluvit, jen zabezpečím, aby se na nic důležitého nezapomnělo a vše běželo jak má.

Cena služby je stanovena hodinovou taxou ve výši 490Kč, kdy má klient přístup do mých záznamů on-line a rozsah hodin je předem orientačně domluven.

Pro bližší kalkulaci Vaší akce či konzultaci mě prosím kontaktuje, můžeme se sejít na nezávazné první schůzce, kde zjistíme, zda bychom chtěli spolupracovat.

Svatba pod Širákem

Svatba pod Širákem

Připravíme vám venkovní svatbu v místě, které si vyberete. Vytvořili jsme balíček potřebného vybavení pro venkovní svatební obřad tak, aby to pro vás bylo snadné a pohodlné. Vy si řeknete kde a my vám tam vše v domluvený čas rozestavíme a poté i uklidíme a odvezeme. Takže v tom jste úplně bez práce a bez starostí.

Co služba obsahuje?

Slavobránu, to je základ. Protože nám nevyhovuje jen tak něco, vyrobili jsme plnohodnotnou dřevěnou dvoumetrovou slavobránu, která jde v případně nepřízně počasí zastřešit.  Postavit ji umíme rychle a zvládne to jeden náš člověk. Ve finále ji ještě vyladíme bílou záclonkou. Na čtyřech židlích v uličce budou viset květiny nebo se dá domluvit na jiné květinové dekoraci, případně můžete mít samozřejmě květiny vlastní.

Pod slavobránu patří decentní stolek, ať se máte kde podepsat. Na bílé dřevěné židličky usadíme až 32 svatebčanů. Dále k základnímu balíčku patří balená voda, kterou vozíma perlivou, neperlivou, chlazenou i nechlazenou. Dále přichystáme vějíře a deky, malé bílé ručníčky a v neposlední řade deštíky, které se dají využít jak za horka místo slunečníků, tak za deště.

V ceně je doprava do 100 km od Prahy, pokud pojedeme dále, budeme účtovat 15 Kč za každý další kilometr. Při cestě do Brna vás tedy příplatek vyjde na 1 590 Kč. Cena Svatby pod širákem je 11 900 Kč a předem nám zaplatíte polovinu jako závaznou rezervační zálohu. Zbytek vyřešíme dodatečně do 14ti dnů po obřadu.

Po domluvě můžeme zajistit i kompletní gastro welcome servis a přípitek u obřadu.

Pokud nemáte vlastního koordinátora obřadu, můžeme Vám také zajistit po domluvě i tyto služby 🙂

Vizážistka Zuzana Havlíková

Vizážistka Zuzana Havlíková

Jmenuji se Zuzana Havlíková. Jsem vizážistka a vlasová stylistka ze Svitav.

Líčení se aktivně věnuji již třetím rokem. Absolvovala jsem školení u vizážistek z České republiky a neustále svoje znalosti prohlubuji kurzy a semináři. Je pro mě nesmírně důležité se neustále vzdělávat a nabízet aktuální trendy. Učení mě vždy bavilo a baví.

Mým posláním je podtrhnout ženskou krásu. Nechci Vás změnit k nepoznání, chci na Vás ukázat to krásné a zajímavé.

Pro svoji práci používám dekorativní kosmetiku značek Estee Lauder, Makeup Atelier Paris, Helena Rubinstein, Inglot, Anastasia Beverly Hills, BePerfect, Mac, Makeup for ever a jiné. Nespolupracuji s žádnou kosmetickou značkou. Produkty, které použiji mám vyzkoušená a vyhovují mé práci.

Těším se na setkání.

Statek Chmelovice

Statek Chmelovice

V objektu se nachází útulná nekuřácká hospůdka. K dispozici zhruba 40 míst k sezení a dále, při příznivém počasí, je k dispozici venkovní posezení s obsluhou pro 30 lidí. Hospůdka je často vyhledávána při slavnostních akcích, třídních srazech či pracovních setkáních. V případě zájmu vám zrealizujeme svatební hostinu, srazy abiturientů, školení firem, oslavy narozenin a dalších akcích.
 

Svatební agentura PerfectWeddings

Svatební agentura PerfectWeddings

Perfect Weddings, to je svatební agentura, kterou spolu založily Anička a Klára, aby vám pomohly splnit vaše největší svatební sny a zorganizovaly pro vás svatební den, který ve vás zanechá dojem na celý život.
Našim posláním a cílem je poskytnout vám komplexní služby v oblasti koordinace vašeho svatebního dne a všeho, co s tímto významným dnem souvisí.

Flowerwalls.cz

Flowerwalls.cz

Půjčovna Květinových Stěn

Milé nevěsty, nabízíme pronájem květnových stěn.🌸Květinová stěna je skvělý doplněk do fotokoutku, pozadí slavobrány či  slavnostní tabule! Stěna má 2,5 x 2,5m a rádi Vám k jejímu pronájmu nabídneme doplňkové služby jako instax, balónky, rekvizity do fotokoutku a další. 🥰

Rosetta Coffee catering

Rosetta Coffee catering

Profesionální kávový catering s výběrovou kávou v mnoha variantách, kterou připravujeme ve vkusně zařízeném kávovém baru. Dopravu a obsluhu zajišťujeme flexibilně a samostatně podle vašeho přání.

Penzion&Restaurace Maják

Penzion&Restaurace Maják

Jsme rodinný penzion s restaurací, nacházíme se nedaleko řeky Vltavy v malé vesničce Zvírotice. Můžete u nás mít svatbu od obřadu až po hostinu i s ubytováním a to vše na jednom místě. Parkování je zajištěno na soukromém oploceném pozemku zdarma.

Hotel Magnolia

Hotel Magnolia

Roudnice nad Labem je dokonalým místem pro svatbu. Malebné městečko nedaleko od Prahy je známé zejména svým náměstím a zámkem. V našem hotelu Magnolia přesně pro tuto příležitost máme vybavený sál až pro 160 lidí. V rámci tohoto sálu je možné posezení uzpůsobit na míru vašim požadavkům. Stejně tak je možné sál, restauraci i hotel vyzdobit dle vašeho přání.

Jsme otevřeni vícero formám spolupráce. Rádi vám pronajmeme sál, restauraci či celý hotel. Pomůžeme i se zajištěním dobrého jídla a pití, výzdoby a zábavy. Ozvěte se nám a spolupráci ušijeme na míru vašim potřebám.

Laab

Laab

Pomůžeme vám uchovat vzpomínky na jeden z nejkrásnějších dní v životě hezky pohromadě v našem ručně vyráběném dřevěném fotoalbu. V nabídce najdete také krásné svatební samolepky a razítka, se kterými vyzdobíte album přesně podle svých představ. Zajistíme i tisk na plátno, výrobu designového leporela, fotoplakátu a mnoho dalších fotoproduktů, které vám budou jedinečnou atmosféru vaší svatby stále připomínat.

Vše podle vašich přání, pouze na pár kliknutí na e-shopu. O zbytek se už rádi postaráme my. Máte specifický požadavek na tisk? Neváhejte se nám ozvat, rádi vám vyjdeme vstříc! A pokud plánujete foto výzdobu svatby, foto jmenovky pro hosty nebo svatební fotokoutek, rádi vám se vším poradíme a vymyslíme ideální řešení na míru pro vaší svatbu.

Hajnýho stodola

Hajnýho stodola

Hajnýho stodola je kouzelné místo v srdci šumavské přírody. Zároveň je ideálním místem pro konání svateb a jiných kulturních akcí pro lidi, kteří mají k přírodě blízko. Pokud jste srdcem Šumaváci a chcete, aby Vaše svatba byla nezapomenutelným zážitkem, je toto místo jako stvořené pro vás. Hajnýho stodola je součástí bývalé Schwarzenberské hájovny, která má svou bohatou historii a jedinečného genia loci. Kromě stodoly s maximální kapacitou 90 osob je v místě také bar v bývalé kolně, chladná rautová místnost, ohniště, rozsáhlý dvůr s nekonečnými možnostmi k sezení a okolní louky k relaxaci. Za Hájovnou je také les, který je jako stvořený pro romantické svatební fotografie. Pro ty pravé fotografie tak není potřeba nikam jezdit. V rámci objektu nabízíme také možnost ubytování přímo v podkroví. Jedná se o apartmán s kuchyní, dvěma ložnicemi a balkónem s maximální kapacitou 6 osob. Další možností je společná místnost s kapacitou 10 lůžek. Oba prostory mají vlastní koupelnu. Mimo to je pro svatebčany také možnost stanování.

Hajnýho stodola je tím nejlepším místem, pokud toužíte po svatbě, kde se bude vše odehrávat na jednou místě a vaší jedinou starostí je užít si nezapomenutelný víkend.

Salon Svatební Lux

Salon Svatební Lux

Srdečně vás zveme do nově otevřeného svatebního salonu v Praze – Svatební Lux.
Vyberete si opravdu luxusní svatební šaty a doplňky.
Naše ceny vás příjemně překvapí – nové kolekce šatů od 5900 do 19900 Kč,
prodej předchozích kolekcí od 550 do 6900 Kč.
📝 Objednejte si termín zkoušky právě teď zprávou, telefonicky na čísle 739 579 494
nebo na našich webových stránkách www.svatebnilux.cz
 
 
 
 
 
 
 
Živá hudba na svatbu – Duo DP

Živá hudba na svatbu – Duo DP

Jsme Duo DP – Dalibor a Petr. 

Dvojice ostřílených muzikantů z příbramska a rádi obohatíme Vaši akci o hudební produkci k poslechu i tanci.

Snažíme se obsáhnout co nejširší repertoár (český i anglický pop, rock, oldies, country, latinu i písně lidové).

Zakládáme si na kvalitě muzikální, technické i lidské…

Samota Hojšín

Samota Hojšín

Nejkrásnější místo na zemi


Naši Samotu najdete mezi lesy, loukami a rybníky. Je tam jen ona a příroda. Její čisté, moderní a svobodné pojetí vás okouzlí. Novostavba s detaily původního statku nabízí ubytování až pro 50 lidí.

Velkorysé společné prostory, kuchyň s barem a krásné pokoje doplňuje famózní dětská herna přes dvě patra. Snídejte na terase nad rybníkem, děti nechte běhat na zahradě plné dobrodružství a užívejte si pohodu v přírodě. Z Prahy a Budějovic jste u nás za hodinku. Z Brna a Plzně za dvě.

Vezměte si svoji lásku na Hojšíně


Celá Samota, louky, lesy i západ slunce nad rybníkem budou jen Vaše. Dětí a psů si vezměte kolik chcete a veselku mějte klidně až do svítání, nikoho v okolí rušit nebudete. Svatební obřad si snadno domluvíte na Obecním úřadě v Voticích.

Co pro Vás máme připraveno: k dispozici máte veškeré vybavení Samoty. Na louce si můžete postavit stanové městečko a na parkovišti zaparkovat celý svatební konvoj.

Co si musíte zařídit sami: jídlo, pití, muzikanty, hudební aparaturu, výzdobu a to, bez čeho by vaše svatba nebyla dokonalá

Amazing Flora By Lucy

Amazing Flora By Lucy

Proměňte svou svatební kytici na umělecké dílo, které ozdobí Váš byt. Amusing flora by Lucy – lisujeme, sušíme a rámuje svatební kytice, aby je bylo možné obdivovat a pamatovat na několik dlouhých let i po svatbě.

Lisování a rámování svatebních kytic není jen to, co děláme, ale především to, co máme rádi a naplňuje nás. Pomáháme nevěstám přeměnit krásnou vzpomínku na jejich svatbu na přirozený kus bytové výzdoby.

Jsme malá rodinná firmička, já, Lucy, jsem ta, která se zamilovala do staré japonské metody květinových obrazů. Můj syn Lukáš, truhlář, vyrábí rámečky, rámy a vitríny. Můj přítel Petr, pak se svým multitalentem, povýší každý nápad a dílo do fáze dokonalosti.

Santini Garden

Santini Garden

Santini Garden nabízí svým hostům nečekanou oázu klidu v samém srdci Malé strany, přímo pod Pražským hradem. Už vnitřní prostory restaurace, které pohodlně pojmou 35 hostů, jsou díky citlivému designu úchvatné. V letních měsících však můžete ocenit naši největší chloubu – dechberoucí letní zahradu Santini Garden, která má kapacitu 45 hostů. Zde si můžete posedět s rodinou či přáteli, vychutnávat si jedinečnou atmosféru tohoto prostoru i neopakovatelný výhled na pražské podhradí. A v případě potřeby můžeme postavit ještě luxusní párty stan pro dalších 80 osob.

S velkým potěšením, na vysoce profesionální úrovni a vždy s úsměvem pro Vás uspořádáme všechny možné druhy společenských událostí. Kromě soukromých i firemních akcí, drobných rautů nebo vánočních večírků jsou to především svatby, na které se v Santini Garden specializujeme. Celou svatbu u nás můžete mít na jednom místě, od svatebního obřadu přes slavnostní oběd nebo raut, domácí svatební dort i koláčky, až po dekorace, květiny, hudební doprovod či profesionálního fotografa.

Chápeme, jak moc je pro Vás dokonalý průběh Vaší společenské události důležitý, a proto si dáme maximálně záležet, abychom ji pro Vás připravili přesně podle Vašich představ a přání. A věřte, že máme v tomto ohledu velice bohaté zkušenosti.

Díky venkovnímu, elektronicky zabezpečenému parkovišti je zajištěno parkování přímo u restaurace.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Santini Garden

Fab&Joy Event Agency, s.r.o.

Fab&Joy Event Agency, s.r.o.

Máme bohaté zkušenosti s přípravou a organizací eventů. Díky tomu Vám nabízíme široké portfolio služeb a snažíme se, aby každá akce byla jedinečná, podle Vašich přání a požadavků.  Specializujeme se na eventy jako jsou svatby, oslavy, rozlučky se svobodou, baby shower a firemní akce, a to po celé ČR.

Naši tvorbu a více informací naleznete na našich webových stránkách a sociálních sítích. 

Neváhejte se na nás obrátit! Těšíme se na spolupráci!

Tým Fab&Joy

Healer´s Band

Healer´s Band

Jsme kapela, která hraje písně od 60. let až po současné songy. Hrajeme převážně mezinárodní repertoár Pop, Disco, Rock, Blues, Funky, Jazz a také americké country.

 • v průběhu večera se můžeme měnit na DJ, takže máte 2v1
 • jsme flexibilní – počet hudebníků 2-10 (zpěvy, kytary, saxofon, piano, bicí….)
 • zajistíme ozvučení obřadu a celého dne
 • hrajeme i k obřadu
 • nabízíme pronájem osvětlení, světelných efektů a projekce
 • rádi nacvičíme vaši nejoblíbenější píseň k prvnímu tanci
 • zahrajeme vám po celé České republice

Mp3 ukázky najdete na našich webových stránkách, přejeme příjemný poslech a těšíme se na vás naživo.

Van Life Bar

Van Life Bar

   Van Life Bar vznikl na začátku roku 2021, ale myšlenka se zrodila již mnohem dříve. Naší hlavní myšlenkou je dělat věci pečlivě, kvalitně a stylově. Zakládáme si na detailech.
   Naše tříkolka je zbrusu nová, do detailu vyladěná a je připravená vyjet za Vámi a rozzářit Vaši svatbu, party nebo jen zpříjemnit odpoledne s přáteli. Součástí autíčka je i příjemné posezení, které ideálně dokreslí perfektní atmosféru Vašeho dne.
   Náš pojízdný bar obsahuje dva výčepní kohouty, kde lze čepovat Prosecco/Frizzante, pivo, Cider či víno. Obsahuje kvalitní chladící systém Lindr, který hravě uchladí až 100l Prosecca za hodinu. Večerní atmosféru doladí dekorativní světýlka a podsvícený bar.
   Věříme, že náš Van Life Bar udělá radost nejen Vám, ale i Vašim přátelům. Těšíme se na Vás!

Svatební agentura BestSvatby

Svatební agentura BestSvatby

Jako svatební agentura jsme na trhu již 6 let. Specializujeme se především na svatby na klíč. Každou svatbu pro Vás děláme přímo na míru, aby byla jedinečná a padla Vám jako ulitá. Svatba totiž musí vypovídat o Vás dvou. Díky tomu máme vždy jen ty nejlepší reference. Snažíme se být vždy originální a nebojíme se výzev. Proto nabízíme nejen osobní přístup, ale i záruku jedinečnosti Vaší svatby. Vždy vyslechneme Vaši představu a pak se pustíme do práce. Nebojte se snít a realizovat Vaše nápady a touhy. Postaráme se o to, abychom je dovedly k naprosté dokonalosti a Vaší spokojenosti. Tak neváhejte a  pojďte do toho s námi. Jsme prostě Best 🙂

Mr Event

Mr Event

Co nabízíme?

Jsme obyčejní lidé a nejvíce nás baví práce s lidmi. Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě, těší nás, že můžeme být její součástí.
Věříme, že z našeho jednání a nasazení poznáte, že koordinace svateb pro nás není „práce“, ale spíše koníček. Až nás poznáte osobně, uvidíte, že tuto práci děláme s úsměvem a láskou 🙂

Plánování a koordinace

Nevíte jak začít s plánováním svatby? Co zajistit jako první? Hledáte místo, kde svatba bude, v jakém stylu, co na ní bude a zároveň nechcete utrácet za zbytečné věci? Rádi Vám se vším poradíme a probereme na předsvatební schůzce.

Svatební obřad

Místo, kde si řeknete vysněné “ANO“, musí být perfektní. Rádi Vám proto zajistíme výběr místa, oddávajícího, výzdobu, dekorace, nasvícení, inventář, ozvučení obřadu, zajištění doprovodné hudby, koordinace obřadu a další.

Foto a Video

Mezi jednu z nejdůležitějších svatebních služeb patří focení a video – jedna z mála věcí, které vám po svatbě zůstanou a díky nim si budete moci ty nejkrásnější okamžiky z vašeho dne znovu připomenout.

Catering

Chutné jídlo z kvalitních surovin je důležitou součástí svatebního dne. Zajistíme Vám kompletní svatební catering včetně sweet baru a usměvavé a ochotné obsluhy. 

Živá hudba, DJ, speaker

Správný výběr hudby na svatební hostinu je velmi důležitý. Můžete si vybrat z několika možností. Cena se odvíjí od délky hraní, počtu hudebníků a vybraného typu „balíčku“.

Website, pozvánky a tisky

Chcete hostům nabídnout přehledné místo, kde najdou všechny potřebné informace k Vaší svatbě? Svatební webové stránky Vám vytvoříme na míru. Dále zajistíme tvorbou a výrobou svatebních tiskovin vč. luxusních.

Pronájem techniky

Profesionálního zvukového výsledku docílíte s kvalitní, značkovou zvukovou technikou a odbornou obsluhou. Dále nabízíme osvětlení, světelné efekty a projekce, které zpestří váš svatební den.  

Design a dekorace

Krásná a nápaditá výzdoba může svatební den ještě více vyzdvihnout. Rádi Vám poradíme, jakou výzdobu zvolit – nejen barevně ale i materiálově. Poskytujeme také výrobu a pronájem dekorací. 

Vizážistické služby

Každá žena chce být ve svatební den „ta nejkrásnější“, proto je v dnešní době líčení nedílnou součástí svatebního dne. Poradíme Vám jaký typ líčení a účesu se k Vám hodí, sladíme barvy i podle svatebních doplňků, květin apod. , aneb uděláme vše, abyste se cítila jako královna. 

Controling

Jsme na vaší straně a chráníme vás. Prověříme ceny a důsledně kontrolujeme, zda byly všechny služby a materiál dodány a řádně vyúčtovány dle nabídky a  smlouvy v objednaném množství a kvalitě. Nedojde k žádným nepříjemným překvapením, které pak váš úžasný den a zážitek zkazí. 

Schejbalova vila

Schejbalova vila

Svatba ve vile

Jedinečný prostor Schejbalovy vily může být nyní součástí i Vašeho příběhu. Pootevřete dveře této prvorepublikové vily a nechte na sebe působit ducha doby – ať již pro Váš celý svatební den nebo třeba pouze ke svatebnímu obřadu. K dispozici Vám bude:

 – Prostorná zahrada vily,
 – slavnostní sál, dvorana, plně funkční kuchyně a pokoj pro novomanžele včetně vlastního sociálního zařízení,
 – 4 parkovací místa přímo před vilou,
 – první patro vily je bezbariérové (včetně sociálního zařízení).

Kapacity pro hostinu:
Exteriér: do 200os.
Interiér: do 45os.

Vilu si lze pronajmout:
-> na víkend (pátek + sobota + neděle)
-> na svatební obřad

Kontakt:
pronajem@schejbalovavila.cz, tel. 736 103 171 

Villa Hrdlička

Villa Hrdlička

Secesní vila z přelomu 19. a 20. století s krásnou zahradou se nachází na severu Čech přímo v centru města Česká Lípa. Romantická atmosféra Villy Hrdlička je tou pravou volbou pro svatební obřad, hostinu i zábavu v zámeckém stylu. Připravíme vám svatební den snů.

Spolu s našimi dodavateli zajistíme:

 • výtečnou hostinu
 • fotografa a kameramana
 • hudbu
 • výzdobu
 • koordinaci všech aktivit

Vše se může konat v některém z našich salónků nebo v prostředí přilehlé zahrady. Maximální počet osob k obřadu je 70 a k hostině 50. Fotografovat je možné v celém areálu bez omezení. Společnou fotografii pořídíte z balkónu vily, doporučujeme využít. Parkování pro cca 20 vozů je k dispozici přímo u objektu.

Pronajměte si vilu na den nebo i celý víkend. Vše je o domluvě a rozhodně se vyplatí. Přijďte se k nám nezávazně podívat.

Villa Hrdlička poskytuje soukromí i pohodlí v jednom.

Habrovka statek

Habrovka statek

Statek Habrovka se nachází na samotě obklopen polem a lesem. Leží ve východních Čechách, 120km z centra Prahy. Statek je v rustikálním stylu a prošel částečnou rekonstrukcí, tak aby zde mohli probíhat akce jako právě svatby. Statek nabízí zahrady, rybníček, louku, travnaté hřiště, parkoviště a místa na stanování, obytnou část, stodolu, bar se zázemím. K dispozici jsou také dobové dekorace včetně zemědělského náčiní a strojů.
Více informací na webu: https://www.habrovka-statek.cz/
Obradoo

Obradoo

Půjčovna svatebního inventáře – kompletní stylově sladěné balíčky pro každou svatební příležitost.

Od obřadní brány až po balíčky pro obřad, pánský koutek, dámský budoář či sweet bar.

Milé nevěsty, jmenuji se Katka a svatbám se věnuji od roku 2012. Podnětem pro založení půjčovny svatebního inventáře, ve které si můžete zapůjčit kompletní balíčky, byly moje vlastní zkušenosti. Poté, co jsem rok za rokem trávila předsvatební dny objížděním poloviny města, jen abych sehnala tu pravou bránu, jinde vypůjčila padnoucí stolek a to vše za rozumnou cenu, řekla jsem si, že je na čase to změnit. Tak se zrodilo Obradoo, půjčovna, kde si zapůjčíte kompletní stylově sladěné balíčky pro všechny svatební příležitosti.

Poslední týden před dnem D bývá velice hektický. Musíte vyzvednout svatební šaty, absolvujete zkrášlovací procedury, balíčkujete výslužky, píšete proslovy a svatební sliby, zkrátka je toho dost. Doufám, že moje půjčovna, ve které seženete vše na jednom místě, vám dopřeje trochu více volného času, na to, abyste se zastavila, nadechla a v klidu se připravila na jeden z nejvýznamnějších okamžiků svého života.

 

Chefparade Statek

Chefparade Statek

Chefparade Statek je vesnička, jejímž středobodem je radost z jídla a jeho přípravy. Staré hospodářské stavení jsme přeměnili na prostor, kde si můžete zažít vaření od základů. Vyzkoušíte si tu různé způsoby grilování, zažijete barbecueupečete si vlastní chleba ve venkovní peci, natrháte si bylinky a papričky na vlastní omáčku a v okolí si můžete i zarybařit. To ale není všechno! Je také ideálním místem pro krásnou svatbu nebo firemní teambuilding.

České Korálky

České Korálky

Vytvořte si originální šperky a dekorace z korálků. Nabízíme širokou škálu korálků, minerálních kamenů, komponentů a dalšího zboží pro tvorbu originálních šperků.

Nový mlýn

Nový mlýn

Nový mlýn…údolí, jímž protéká Zákolanský potok od hradu Okoř, nádherná zahrada plná zákoutí, soch, rybníčků a hlavně klid.

Svatební agentura Adam&Eva

Svatební agentura Adam&Eva

Milí budoucí novomanželé,

pokud jste to právě Vy, kteří nestíhají nebo si neví rady s uspořádáním vlastní svatby, rádi tu pro Vás budeme a pomůžeme Vám s tím.

Jsme zkušení v organizaci svateb a máme za sebou dlouholeté zkušenosti. Nabízíme Vám kompletní či částečné služby od koordinace až po uspořádání svatbu na klíč podle Vašich představ.

Cena záleží na více faktorech, na přesné cenové nabídce se domluvíme telefonicky či na osobní schůzce.

Budeme se na Vás těšit.

Tým Adam & Eva

web: https://www.adam-eva.cz/

email: info@adam-eva.cz

Svatební tanec od Taneční školy COOL DANCE

Svatební tanec od Taneční školy COOL DANCE

Jsme taneční škola COOL DANCE, která se specializuje na svatební tance na míru. Naši mílí a ochotní lektoři Vám pomůžou s realizací Vašeho vysněného svatebního tance. 

 1. 1) Vyslechneme si Vaši představu
 2. 2) Vybereme s Vámi hudbu a tanec
 3. 3) Nacvičíme choreografii
 4. 4) Pořád si nejste jistí? Nevadí u nás si můžete dokoupit jednotlivé lekce navíc bez navýšení ceny.
 5. 5) Vše je připraveno a teď už je to na Vás užít si Váš první novomanželský tanec

Těšíme se skvělým recenzím i od našich bývalých klientů, čehož si moc vážíme. 

„Chtěli bychom moc poděkovat tanečnímu studiu Cool Dance, za úžasný přátelský a vstřícný přístup a krásný svatební tanec, který nás lektorka naučila. Choreografie byla připravena přímo nám na míru, vůbec nebyl problém taneční prvky v průběhu upravit, tak abychom se v sestavě dobře cítili a celý tanec s námi trpělivě vypilovala do posledního detailu. S přítelem jsme si taneční hodiny opravdu užili a byla to pro nás zábava 😊 Od hostů jsme sklidili velkou chválu a všem se náš první tanec moc líbil. Ještě jednou moc děkujeme!“

★★★★★

Lucie Dupont

Najdete nás v Praze, Mládé Boleslavi nebo Písku.

Roztančete to s námi v tanečním studiu COOL DANCE!

www.cooldance.cz

Sportovní Rybolov Amerika

Sportovní Rybolov Amerika

Sportovní rybolov Amerika Vás jistě zaujme nejen hezkým a čistým prostředím, ale i zázemím, které je tu pro pohodu zajištěno. Areál je možné využít celoročně, pískovna o rozloze 1,5 ha nabízí prostor nejen pro rybaření. Travnaté pláže jsou pravidelně udržovány, na své si přijdou milovníci rybaření, procházek i dalších aktivit. V areálu najdete hospůdku, která na objednávku splní kdejaká přání. Přijďte se ohřát ke krbu v chladných dnech (kapacita cca 45 hostů), pobavit se k muzice nebo posedět jen tak k pivu či dobrotě z grilu na letní zahrádku (kapacita zahrádky 100 hostů). Sezónně nabízíme široký výběr nápojů a něčeho k zakousnutí nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Připravíme oslavu narozenin, firemní večírek, dětský den, něco k pití… Prostě to, co právě potřebujete! Tyto akce jsou možné i po domluvě mimo sezónu.

Stále rozšiřujeme služby pro Vaši spokojenost. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Chata pod věží – Radíkov

Chata pod věží – Radíkov

Rekreační středisko Chata pod Věží se nachází necelých 11km (16min) od Olomouce na úpatí Hrubého Jeseníku. Dostupnost do Olomouce je zajištěna MHD, 700m od rekreačního střediska se nachází autobusová zastávka (linka č. 11), která pravidelně jezdí na hlavní vlakové nádraží.

Svou polohou, rozmanitostí terénu s krásnými lesními porosty, údolími potoků a řek nabízí ideální podmínky pro sportovní i rekreační vyžití. Oblast je provázána množstvím tras pro pěší i cykloturistiku. Rekreační středisko je vzdáleno necelých 2,5 km od Svatého Kopečku, nejoblíbenějším výletním i poutním místem v regionu. Součástí areálu jsou i koňské stáje. Celá oblast je velmi vhodná pro agroturistiku.

 

Zámeček Podčejk

Zámeček Podčejk

Pokud hledáte kouzelné a klidné místo pro Vaši svatbu, nalezli jste ho. Lovecký zámeček Podčejk se nachází na polosamotě v údolí Strenického potoka. Celý areál zámečku je obklopen zelení a disponuje velkou zahradou, která zajistí Vaše naprosté soukromí. Jelikož víme, co pro Vás svatební den znamená, je naší naprostou prioritou, aby proběhl hladce a mohli jste si jej naplno užít. Držíme se pravidla jeden víkend, jedna svatba. Naším cílem není maximalizovat počet svateb, ale udělat Váš den nezapomenutelným. 

Zámeček Podčejk Vám nabízí vše na jednom místě, od obřadu a hostiny nebo rautu po večerní zábavu včetně ubytování a parkování. Kapacita pro hostinu je 70 hostů, kapacita venkovních prostor není omezena. Ať už sníte o elegantní svatbě na zámku nebo rustikálním obřadu v přírodě, areál zámečku Podčejk splní Vaše představy. Přijeďte se přesvědčit osobně, z Prahy k nám dojedete za 30 minut, z Mladé Boleslavi za 10 minut. 

Areál Loveckého zámečku Podčejk nabízí:

 • 10 000 m2  zahrady se vzrostlými stromy a řadou okrasných rostlin
 • ubytování pro minimálně 34 osob v 17 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
 • soukromé parkování pro cca 20 automobilů
 • vnitřní a venkovní prostory pro hostinu či raut
Na Staré poště

Na Staré poště

Přímo pohádkové prostředí pro uskutečnění Vašeho svatebního dne. Na Staré poště najdete necelých 50 km od Prahy v srdci Nymburka. Nachází se v malebném romantickém prostředí obklopeném přírodou. Jedná se o historický objekt z 18. století. Je to uzavřený, soukromě fungující areál, což Vám nabízí exkluzivitu a soukromí pro Vás a Vaše hosty. Na Staré poště je ideální pro komornější svatby (kolem 50ti osob). 🤍
.
Vila v Toskánském stylu byla postavena roku 1730. Na Staré poště sloužilo dříve opravdu jako poštovní úřad. Naše místo na Vás dýchne romantickou a rodinnou atmosférou. Přijeďte za námi a probereme spolu u šálku kávy veškeré Vaše dotazy a detaily svatby. ✨
.
Řekněte si své ANO v romantickém prostředí Staré pošty, pro svatby jako stvořené. V nerušeném prostoru prožijete jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Veškeré svatby řešíme individuálně tak, aby byla každá svatba jedinečná.
.
Rodinný penzion se třemi plně vybavenými pokoji (7 lůžek + přistýlka) se nachází v zadní zahradě Staré pošty. Pokud budete mít více hostů, zajistíme Vám ubytování v okolí (do 10 minut chůze). Na Staré poště je ideálním místem nejen pro svatby a relaxaci, ale můžete u nás uspořádat i rodinné oslavy, reuniony, křtiny, firemní večírky, školení, degustace nebo workshopy. Budova disponuje i překrásným vinným sklepem, který lze využít například na ochutnávky vína. Věřte, že vám uspořádáme jedinečný zážitek, na který jen tak nezapomenete! Zavítejte k nám do Nymburka:)

KP Wedding Design

KP Wedding Design

Svatbám se věnujeme od roku 2011 a svatební design se postupně stal naší největší vášní. Experimentovat s barevnými paletami a kombinacemi květin, stylizovat svatební koncept tak, aby dokonale zapadl do svatebního prostředí, a nakonec přeměňovat nákresy a plány ve skutečnost, to je něco, co nás naplňuje a přináší radost.

Svatební design

Nabízíme vám komplexní zpracování vašeho svatebního designu. Svatební design zpracováváme do nejmenších detailů, s ohledem na preferovaný styl, svatební prostředí a samozřejmě i stanovený rozpočet. Výsledkem naší práce je podrobný designový manuál, ze kterého vychází výsledná práce dekoratérů, floristů a cukrářů.

Koordinace svatebního dne

Pro ty z vás, kteří rádi svěří svůj svatební den do rukou profesionálů nabízíme službu svatební koordinace. Hladký a bezproblémový průběh svatebního dne vyžaduje důkladnou přípravu, obeznámenost s aspekty vaší svatby, komunikaci s personálem a dodavateli a mimo jiné i bezchybné sestavení harmonogramu. 

Tuto službu nenabízíme samostatně, lze ji objednat pouze jako doplněk ke službě Svatebního designu.

Pařník Summer Boat Music Bar

Pařník Summer Boat Music Bar

Loď Pařník kotvila od roku 2013 na břehu Vranovské přehrady. Jako sezónní bar, byla místem, kde si celé léto lidé užívali zábavy a skvělých drinků. To nám ale nestačilo, chtěli jsme lidem nabídnout mnohem více než pouhý bar.

SVATBY NA VODĚ – sen, kdy se toto netradiční místo přemění v něco jedinečné. Místo, kde budou lidé prožívat nezapomenutelné chvíle. V roce 2019 tedy začala rekonstrukce celé lodi. Pařník dostal nový kabát, bylo přistaveno druhé patro s kavárnou a celý interiér dostal moderní, elegantní nádech. Vše bylo pečlivě navrženo tak, aby loď vyhovovala náročným požadavkům klientů.

Svatby na klíč – s organizací svatby vám rádi pomůžeme. Svěřit nám ji však můžete i celou. My pro vás vše připravíme, zajistíme, zkonzultujeme a to především s důrazem na vaše přání a požadavky.

Rádi byste měli vše na jednom místě, včetně ubytování? Nebojte, kapacity máme dostatečné. Každá svatba je jiná. My vám však pomůžeme s přípravou svatby romantické, až po bláznivou s originálním doprovodným programem. Dekorace, květiny jsou našim koníčkem. Ať se vám líbí rustikální, boho či retro styl, společně vybereme to pravé pro vás. Chtěli byste obřad na lodi, na louce, na mostě či zámečku? Ani to u nás není problém.

Užijte si svůj den „D“ na mimořádné lodi u břehu Vranovské přehrady. Bude nám ctí s vámi váš svatební den prožít.

Mlýn na Dobré vodě

Mlýn na Dobré vodě

Rekonstruujeme pro Vás mimořádné svatební místo v Praze, které je plné zeleně a přitom v dostupné vzdálenosti na pražskou MHD. Budeme připraveni již na květnové svatby.

Starobylý mlýn z 15. století s přilehlým stavením je obklopen malebnou zahradou s rybníčkem a stoletými stromy. Výjimečné svatební místo na samotě a přitom v Praze, pouhých pět minut jízdy od metra Háje. 

Volné termíny pro sezónu 2021, možné také termíny v týdnu.

Jsme schopni pro Vás zajistit slavnostní hostinu i raut podle Vašich představ. Garantujeme nezapomenutelný gastronomický zážitek. Jsme významným dovozcem skvělých zahraničních vín. Mimořádné jsou opravdu čerstvé ryby z našich sádek a domácí produkty z naší zahrady.

Kapacita našeho svatebního místa je až 300 osob pro raut, 200 osob pro hostinu, z toho 120 osob ve vnitřních prostorách. Rádi pro Vás zorganizujeme i svatbu na klíč.

Wedding STUFF

Wedding STUFF

Věci pro dny plné radosti… maličkosti, které vám váš den udělají ještě krásnější: podvazky pro nevěsty, doplňky pro družičky, čelenky, korále a ručně vypalovane dřevěné dekorace. 

Statek u kapličky

Statek u kapličky

Statek u kapličky se nachází v malé obci Skalka u Prostějova. Pokud milujete levanduli, Provence styl a toužíte po nádherné svatbě ve stodole, jste tu správně. Snažíme se splnit každé přání snoubenců a děláme to rádi a s láskou. Svatby u nás probíhají od pátku do neděle a chceme, aby si všichni svatbu užili a byla pro ně nezapomenutelným dnem. Pokud Vás naše místo zaujalo, budeme rádi, když nám napíšete či zavoláte.

Tabačov Moravia

Tabačov Moravia

Milí snoubenci,
 

Tabačov Moravia nabízí kouzelné místo pro váš svatební den. Svatby v našem novém areálu jsou útulné a opravdu krásné. 

V objektu se nachází nový moderní Penzion s klimatizací a Wi-fi pro 14 osob. Další ubytování v blízkém okolí.

Venkovní vyhřívaný a osvětlený bazén, který vytváří romantické pozadí.

Vinárna spojená s posezením u udírny, kde je prostor k tanci, živou hudbu a rautu.

V letních měsících máme postavený svatební stan, kde vám krásně nazdobíme svatební obřad.  

Perličkou ve váš svatební den je i degustační sklípek, ve kterém je připraveno šampaňské na společný přípitek, různé kanapky, sýrové kostky, obložené talíře atd.

Vše v jednom objektu, k dispozici máme i naši svatební koordinátorku, která se o váš den v případě zájmu postará. Vaši svatbu zkrátka připraví tak, aby se vám váš ,,Den,, líbil a vzpomínali na něj, až budete slavit i další svatbu a to třeba zlatou:)