Statek 85

Statek 85

Statek a přilehlá stodola prošla v posledních letech citlivou rekonstrukcí s ohledem na zachování svého historického původu a využití originálních materiálů.
Původní stodola je vybavena osvětlením, masivními jídelními stoly, židlemi, lavicemi a dvěma servírovacími stoly. Svatební stodola má aktuální kapacitu k sezení pro 70 osob, větší kapacitu lze domluvit po osobní prohlídce prostor na místě.
Soukromí zajišťuje uzavřený dvůr navazující na stodolu. Při příznivém počasí lze využít zázemí ve dvoře, kde najdete gril, ohniště nebo odpočinkovou zónu s výhledem do překrásné krajiny Lužických hor.  

Stodola Borohrádek

Stodola Borohrádek

Stodola Borohrádek disponuje kapacitou 140 osob na sezení, nicméně areál je opravdu veliký a pokud nepotřebujete tradiční několika chodovou hostinu, ale například v dnešní době velice oblíbený raut, není problém, aby se Vás do areálu vešlo mnohem více. Máme pro Vás připravené venkovní posezení na terase, chillout zóny, ale i spoustu malebných zákoutí s lavičkami, které ocení především babičky a dědečkové. 

Pronájem svatební stodoly je vždy od pátku do neděle, aby jste měli na vše čas a nebyli jste zbytečně ve stresu. Pokud budete mít zájem, se vším Vám rádi pomůžeme a nachystáme. 

Bistro v Krabici

Bistro v Krabici

Naše práce je naše hobby. Jsme mladý a plný různých nápadů. 👍 Rádi k Vám dorazíme na oslavu, svatbu, firemní večírek či nějakou párty prostě. 🙂

Můžete nás kontaktovat a společně domluvíme to, co by jste si přáli. 🤌🥳 

Více fotek: na instagramu @bistrovkrabici či pošlu. 

Děláme také shisha koutek, netradiční věc třeba na vaší svatbu. 🥳👍

 

 

DJ Miloš Kundrát

DJ Miloš Kundrát

Profesionální svatební DJ a moderátor Miloš Kundrát patří již mezi ostřílené svatební matadory. Z vaší svatby neudělá diskotékovou párty, ale nezapomenutelný svatební den pro všechny věkové generace včetně vašich babiček a dědečků. Díky bohatým zkušenostem, profesionálnímu přístupu a kvalitní zvukové a světelné technice nepatří konečná cena poskytovaných služeb mezi nejnižší nabídky na trhu. Za uvedenou cenu však získáte nejen jistotu poskytnuté služby na profesionální úrovni a jistotu, že nezůstanete v den svatby bez DJ, ale na svatbě budete mít reprezentativně vystupující osobu, která se postará o zábavu a vlídným, přátelským přístupem zaujme Vaše svatební hosty napříč generacemi.

Residence Safari Resort

Residence Safari Resort

Hledáte ideální místo na svatbu v přírodě? 

Residence Safari Resort je tím pravým místem, kde si užijete váš den v netradičním stylu v přírodě i se zvířaty kolem. www.safariresort.cz

Neopakovatelná atmosféra ubytování v plně vybavených zámeckých apartmánech CHATEAU (9 apartmánů, stylových safari pokojích BISON LODGE s terasou a výhledem do přírody (7 pokojů) nebo zážitek na celý život ubytování v luxusním tištěném 3D domě PRVOK od umělce M. Trpáka.  Safari Resort nabízí zázemí, vybavení a cateringové služby celé Restaurace Naše Farma. Maximální ubytovací kapacita je až 82 míst. Kapacita Restaurace je 120 míst.

Přejete si obřad u rybníka, v přírodě, u zámečku nebo dokonce v balonu? Nic není nemožné, Safari nabízí velké množství netradičních zážitků, vaše svatební fotografie můžou být i na koních, velbloudech nebo na off-road vozech mezi zvířatech. Je to jen na Vás, jestli chcete mít svatbu romantickou nebo dobrodružnou.

CATERING

Vedle pronájmu objektu nabízíme taktéž catering pod záštitou našeho mateřského projektu Restaurace Naše Farma, kde se vracíme ke kořenům sedláckého hospodaření, kdy lidé věděli, co mají na talíři. Restaurace Naše Farma Vám servíruje pokrmy z vlastních surovin, z BIO hovězího masa a farmářského vepřového masa. Restaurace má kapacitu až 120 míst. Nabízíme možnost i venkovního cateringu ve stanu. Samozřejmosti je zajištění cateringu po celý den. Zařídíme pečení býka, prasete, grilování aj.  

Na Boučí

Na Boučí

Hledáte pohádkové místo plné romantiky a nádherných okamžiků pro Vaši svatbu? 👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️♥️
To vše nabízíme u nás na Penzionu Boučí uprostřed krásné přírody🌲🦌
❣️Romantické místo uprostřed lesů a zeleně s výhledem na rybník.
❣️Příjemné vnitřní i venkovní prostory.
❣️Naprosté soukromí ve Vašem svatebním dni.
❣️Skvělý catering.
❣️Příjemná a usměvavá obsluha: Připravena splnit každé vaše přání 🪄
❣️Ubytování pro svatební hosty.
Věříme že u nás bude Váš svatební den nezapomenutelným slavnostním zážitkem♥️

Restaurace a penzion Mlýnský domov

Restaurace a penzion Mlýnský domov

Pro svatební hostiny a obřady nabízíme krásnou stylovou restauraci  i s ubytováním, celková kapacita oslavy až 110 osob. Ubytování max. pro 30 osob.
Vybírat můžete z členitých prostor – hlavní sál s tanečním parketem, nebo pergola s romantickým otevřeným krbem, v zimě útulná zimní zahrada, v létě příjemné posezení v udržované  zahrádce  plné zeleně a velká zahrada s dřevěným altánem nejen pro obřad. Parkování pro ubytované hosty v uzavřeném objektu.

Akce pro naše snoubence – služby svatební koordinátorky na svatební přípravy zcela ZDARMA!

A kdyby jste přeci jen váhali – získali jsme ocenění 5. nejlepší místo roku od Marriage guid a od Ano šéfe 3 hvězdičky :-)

Brožův mlýn

Brožův mlýn

Pokud hledáte místo obklopené přírodou s příjemnou domácí atmosférou, tak jste na správné adrese. Dolské údolí táhnoucí se podél Libáňského potoka se nachází v Jičínské pahorkatině necelých deset kilometrů od Českého ráje, který je známý pískovcovými skalními městy a romantickou krajinou plnou rybníků, hradů a zámků.

Mlýn se nachází na břehu Libáňského potoka na samotě mezi poli. Areál tvoří budova mlýnice, která je stále vybavená mlýnskou technologií a v současné době třemi obyvatelnými pokoji a půdou na spaní. Dále je zde zastřešený vejminek s otevřenými stěnami a kuchyní. V cihlové budově se nachází jeden půdní pokoj, toalety a sprchy pro muže i ženy, na které navazuje stodola, kde je taneční parket a bar. Za stodolou najdete menší jablečný sad a ohniště s posezením.
U DVOU LIP

U DVOU LIP

Pronájem se nachází v bývalé hospodářské usedlosti na okraji malé obce Volichov na Vysočině. Okolí statku nabízí krásné výhledy do kopcovité a lesnaté krajiny Vysočiny, které dominuje výhled na blízký hrad Lipnice nad Sázavou. Součástí hospodářství je velká stodola, rodinný dům, starý kamenný dům, uzavřené nádvoří a ovocný sad. 

Lovecký penzion Frič

Lovecký penzion Frič

Lovecký penzion Frič naleznete v malé vesničce jménem Bezděkov, která se nachází v západních Čechách přibližně 4 km od hlavní silnice mezi Plzní a Karlovými Vary a to přesně u obce Třebouň.

Naše okolí se vyznačuje rozsáhlou volnou krajinou s nízkým osídlením, dosud ještě malou turistickou návštěvností, a proto u nás najdete bezprostřední klid a pohodu nejen v noci, ale i přes den. Vzhledem k tomu, že oblohu u nás neozařují velká města, můžete z naší terasy u sklenky vína pozorovat nebe plné hvězd.

Náš lovecký penzion pro Vás nabízí jedno, dvou a třílůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastní koupelnou a toaletou. Celková kapacita je 9 pokojů s 21 lůžky.

Penzion se nachází v uzavřeném areálu, kde je možnost bezpečného parkování. Vaše chuťové buňky potěší výborná snídaně, či jakékoli hlavní nejen zvěřinové speciality ve společenské místnosti nebo na venkovní terase s nádherným výhledem na Třebouňský vrch.

V rámci společenské místnosti o velikosti 120m2 pro 55 osob a terasy o stejné velikosti jsme po vzájemné dohodě schopni zajistit různé akce od rodinných oslav, přes firemní akce až po svatby.

V penzionu rádi připravíme svatební hostinu včetně svatebního obřadu. Klidné a romantické prostředí s výhledem do krásné přírody doplněné zpěvem ptáků může být nezapomenutelným zážitkem při vstupu do společného života.

Nejen pro rodiny s dětmi je zde možnost chytání ryb v jezírku vedle terasy nebo krmení muflonů v obůrce, která se nachází naproti penzionu. Na přání hostů můžeme za poplatek zajistit různé masáže, profesionální focení nebo rybolov na chovných rybnících.

Pro lovecké hosty jsme schopni zajistit odlov zvěře v našich pronajatých honitbách, či oborách.

Pro milovníky přírody a cyklistiky je v našem okolí široké spektrum cyklistických tras a turistických stezek. Tyto trasy jsou zde velice málo navštěvované a tudíž máte zde absolutní pohodu.

Pro návštěvníky památek a lázeňství se mohou z loveckého penzionu denně autem vydávat na cesty do Karlových Varů, Konstantinových Lázní, Mariánských lázní a dalšího blízkého okolí.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Jirka, Lucka a dcera Kateřinka

Tichá Stodola

Tichá Stodola

Tichá stodola
Naši stodolu a přilehlé původně hospodářské stavení najdete v obci Lenešice, která se nachází asi 5 km od královského města Loun a hodinu jízdy od hlavního města Prahy. Budovy hospodářství byly jako jedny z prvních v obci postaveny  v 18. století a jsou součástí naší rodiny už po 4 generace.
Rekonstrukci bývalého statku jsme vlastními silami započali v roce 1993. Tichá stodola pak získala nový kabát a nynější podobu v průběhu roku 2022, ve stejném roce ji pro Vás otevíráme pro všechny rodinné i přátelské události – svatební hostiny, životní jubilea a další radostné okamžiky. 
Pronájem je stanoven na 3 dny.
 Cena 50 000 Kč.
Co je v ceně?
Cena zahrnuje základní pronájem 3 dnů.
Vybavení: stoly, židle, jídelní servis, příbory, sklo. Dále lednici, výrobník ledu, konvici a gril. 
V ceně je zahrnuto i základní osvětlení a výzdoba.
Skládá se záloha na pronájem?
Ano, skládá se záloha 50% z ceny pronájmu předem a podepisuje smlouva.
Pro kolik lidí je stodola určena?
Do vnitřních prostor stodoly se vejde 70 lidí, ven nespočet.
Služby si zařizujeme sami?
Ano, ale rádi vám se vším pomůžeme. Můžeme vám doporučit organizaci celého dne na klíč,
vizážistu, hudební doprovod, catering, fotografa, cukráře i ubytování.
Můžeme mít vlastní vybavení a catering, nápoje?
Ano, vše si můžete zařídit sami. V tom případě neplatíte navíc žádné poplatky.
Jak je to s večerním klidem a jeho dodržováním?
Je třeba dodržet obecní vyhlášku. Jsme ale na konci obce, stodola má silné zdivo 🙂
Je možnost se k vám dopravit i veřejnou dopravou?
Ano, do obce jezdí autobusová i vlaková doprava.
Můžu si domluvit obřad?
Ano, u nás, nebo na obecním úřadě. Stránky najdete na www.ou-lenesice.cz
Živá hudba na svatební obřad – Pianomoments.cz

Živá hudba na svatební obřad – Pianomoments.cz

Piano moments je Vaše živá hudba na svatbu, která vykouzlí nezapomenutelnou atmosféru.

Zajišťujeme hudbu ke svatebnímu obřadu, novomanželskému tanci nebo ke slavnostní hostině. Jak už název vypovídá, pozvat si můžete buď sólový klavír, nebo klavír v kombinaci s dalšími hudebními nástroji. Záleží jen na vašem přání! Vybírat můžete z širokého repertoáru nejoblíbenějších svatebních písní. Jsme profesionální muzikanti a máme dlouholeté zkušenosti se svatbami. Jsme připraveni poradit Vám s výběrem skladeb a udělat maximum pro to, abyste si mohli užít Váš svatební den. Působíme nejen v okolí Brna, ale také po celé České Republice.

Moc se těšíme, že přijedeme zahrát i na Vaši svatbu!

PROMO VIDEO

Recenze: 

„Barčin hudební doprovod v kostele byl nádherný a umocnil prožívané emoce. I přes to, že se na poslední chvíli měnil oddávající a svatba se tak neobešla bez zmatků, zvládla celou situaci podchytit jako pravá profesionálka, čímž zakryla všechny nedostatky. Největší dík a poklona patří za to, že se pouhé dva dny před svatbou naučila naše oblíbené skladby.“

Manželé Kořínkovi

„Dobrý den Báro, ještě jednou bych chtěla poděkovat Vám i Vaší kolegyni za hudební doprovod během našeho dne. Bylo to moc krásné!“

Monika a David 🙂

Statek Dobrohošť

Statek Dobrohošť

Dobrý den,
Od začátku roku 2023 začínáme svojí první sezónu v nově zrekonstruovaném statku, ke kterému patří okolní louky a lesy. Součástí areálu je stodola 150 míst k sezení, parket 130 m2 a bar pod jednou střechou. Místo se nachází 50 min od Prahy a 10 min od Sedlčan. 
Z důvodu vaší pohody nabízíme areál k dispozici na tři dny. Je jedno, jestli chcete mít obřad v pátek, v sobotu, nebo jakýkoliv jiný den.
Pro více informací jsme tu pro Vás na emailu statekdobrohost@gmail.com nebo na telefonu +420 773 553 914.
Máme volné termíny na rok 2023.

Mařatský dvůr

Mařatský dvůr

Vítejte na Slovácku, které chutná po víně a slanině, září pestrobarevnými kroji a ornamenty, zní houslemi a cimbálem a voní rozmarýnem.

Vítejte v královském městě Uherské Hradiště, které je právem nazýváno srdcem Slovácka.

Vítejte v kraji, kterému víno bylo sudičkou a po staletí formovalo pohostinnost zdejších obyvatel i jejich radost ze života.

Vítejte v místě, kudy již od časů Velké Moravy procházely dějiny naši země.

Mařatský dvůr je ideální místo pro Vaši svatbu.

NABÍZÍME:

 • Vaši svatbu v krásné přírodě na okraji Uherského Hradiště
 • Velké kryté prostory s historickými vinnými sklepy a rozlehlý oplocený areál s vinohradem, vířivkou a bazénem
 • Pořádání svatebního obřadu pod širým nebem – pod obřadní pergolou ve Vinohradu s výhledem na celé Slovácko.
 • Celý den zábava pro Vás i svatebčany – koupání, sport, atrakce
 • Pohoštění svatebčanů 
Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad a zámek v Dolních Kounicích (původně klášterní Hrad – kláštera Rosa Coeli) je již 11 let vyhledávaným svatebním místem pro svou jedinečnou atmosféru, perfektní služby, skvělou svatebni koordinaci a maximální spokojenost svých zákazníků. Nabízí až 5 obradnich míst z toho 3 vnitřní a 2 venkovní a pro hostinu úžasnou bývalou hradní sýpku, která svým interiérem připomíná dnes tak oblíbené svatební stodoly. Ubytování je v bezprostřední blízkosti hradu a je možnost stanovat přímo na krásné hradní louce s výhledem na Palavu. 

Černá ovce – svatební stodola

Černá ovce – svatební stodola

Stodola nabízí:

 • stodola má kapacitu 135 míst k sezení,
 • venkovní prostor minimálně 170 míst,
 • místo pro obřad se slavobránou a lavicemi,
 • kuchyni pro přípravu a prostorný chladicí box pro uskladnění potravin,
 • venkovní a vnitřní gril,
 • výčep s barem,
 • venkovní ohniště a vnitřní krb,
 • prostor pro přípravu nevěsty,
 • tři samostatné toalety,
 • místo pro stanování a bezproblémové parkování,
 • snadná dostupnost MHD a 15 minut pěšky z náměstí.

Ubytování bude bohužel až v roce 2024, v okolí je ale naštěstí několik spřátelených penzionů.

Statek U Prahy

Statek U Prahy

Jedinečnost prostoru a služeb.

Snoubíme rustikální prostředí statku s komfortem a pohodlím pro Vás i Vaše hosty. Celý areál je kompletně uzavřený a poskytuje tak naprosté soukromí. Nenechte se nikým rušit a užijte si Váš den ve společnosti Vašich blízkých.

K dokonalému zážitku Vám bude k dispozici profesionální tým, který se postará o Vaše potřeby. Budeme průvodcem od prvotního plánovaní až po samotný svatební den.

Každý rok obnovujeme a doplňujeme svatební inventář, můžete si tak být jisti, že dostanete vždy něco navíc. Letos sázíme na vlastní prosecco van! Kdo nemiluje bublinky?

Přečtěte si, co o svém svatebním dni říkají novomanželé a prohlédněte svatební galerie. Pro více informací jsme tu pro Vás na emailu akce@statekuprahy.cz nebo na telefonu +420 608 513 534.

FitFarma-svatby a oslavy Pelhřimov

FitFarma-svatby a oslavy Pelhřimov

Restaurace a penzion FitFarma je ideálně situován – na hranici města a přírody. S rybníkem Stráž na dosah.

FitFarma- svatby a oslavy Pelhřimov nabízí klidnou rodinnou atmosféru, moderní a nevšední interiér, i velkou plochu pro parkování… vše co potřebujete pro Vaši svatbu.

 • skupinám nad 55 osob neůčtujeme žádné nájemné!!

 • naprosté soukromí – ve všech prostorách budete vždy sami bez cizích hostů

 • náš individuální přístup – budeme se snažit Vám splnit všechna Vaše přání a představy

 • nabízíme možnost venkovního obřadu v pěkném prostřední pod stromy

 • milujeme gastronomii a s naše pokrmy jsou doslova vymazlené

 • lokalita na konci města s přírodou na dosah (louky, rybníky, kaplička nad Stráží…)

Zachyť To.cz – Foto & Video

Zachyť To.cz – Foto & Video

Jsme dva bratři, sehraný tým, jsme Zachyť To! 

Nabízíme Vám:

 • svatební fotografie i videozáznam v rámci jednoho dodavatele.
 • Doprava v rámci ČR zcela zdarma.
 • Profesionální fotokoutek v ceně.
 • Disponujeme dronem.
 • Benefity jako fotoobraz, online záloha a další.
 • Naše služby využili například i novomanželé v dalekém Řecku.
 • Každou naši práci se snažíme odvést na 110 %.
 • Záložní technika a ukládání dat na dvě karty.
 • Zapůjčení Instax fotoaparátu zdarma

Jsme ambiciózní a věříme, že jen díky spokojeným a nadšeným klientům se můžeme dostávat na vyšší úrovně nejen ve svatební tvorbě. Jednoduše řečeno je pro nás každá práce reklamou a zároveň vizitkou. Proto se vždy ze všech sil snažíme, abyste si po shlédnutí fotografií a videa řekli „WOW“!

Vodní domky Rudíkov

Vodní domky Rudíkov

Svatba v areálu Vodních domků Rudíkov

Rybník Visílka je už roky místem přírodních svatebních obřadů, krásného párového focení a od nedávné doby i stále více oblíbeným místem netradičního ubytování ve Vodních domcích s výhledem na vodní hladinu. 

Protože dotazů a Vašich přání se množilo, rozhodli jsme se areál přizpůsobit tak, abyste si zde nejen mohli říct své ANO, ale mohli zde prožít nerušeně a uceleně jedny z nejdůležitějších dnů ve Vašem životě. 

Naše myšlenka byla od počátku jasná. Celý víkend na to, abyste nasáli atmosféru tohoto netradičního přírodního místa a i přes všechny svatební přípravy měli dostatek času relaxovat pohledem na vodní hladinu.

Pro Vaši svatbu budete mít tedy k dispozici areál na celý víkend, včetně ubytování v obou vodních domcích pro 4 osoby. Pro ostatní svatebčany můžete využít nedaleké ubytování v obci. 

Areál Vodních domků Rudíkov je schopen pojmout menší svatby do 50 osob. Pro dostatečný komfort svatebčanů, a hlavně Váš, ženicha a nevěsty, bohužel více hostů nedoporučujeme. 

Rádi Vám pomůžeme s výběrem těch správných dodavatelů, od cateringu, oddávajícího, až po fotografa či kameramana. Sami dobře víme, jak náročné je celou svatbu uspořádat, a tak Vám rádi doporučíme osoby, díky kterým bude Váš svatební den nezapomenutelný.

Budeme se těšit na Váš velký den u nás v areálu Vodních domků Rudíkov!Chateau Lobkovice

Chateau Lobkovice

Zámek Lobkovice je historicky zajímavý a významný malý zámeček 30 km od Prahy. Je to nádherné a jedinečné místo pro svatbu; dříve „ztracené místo“, které nyní postupně získává na kráse.

Exkluzivní svatební obřad na zámku Lobkovice se může konat venku – v zámecké zahradě, u řeky Labe, v lese nebo ve stodole – nebo uvnitř – v gotických sklepeních zámku.

Oslavy je možné uspořádat také v areálu hradu. Vybrat si můžete z různých míst pro pořádání banketů, a to jak v interiéru, tak v exteriéru.
– rustikální, romantická stodola pod širým nebem
– historická gotická klenba
– industrialní „loft
– kouzelná zámecká zahrada

Živá hudba a taneční parket nejsou problémem ani pozdě v noci. Hluku zvenčí se nemusíte obávat ani po 22. hodině, protože nemáme žádné přímé sousedy.

Kromě toho je zde mnoho jedinečných míst pro nezapomenutelné svatební fotografie:
– (Budoucí) barokní taneční sál,
– staré renesanční sály
– atrium paláce
– zámecký park
– břehy Labe
– na lodi na Labi
– Lobkowiczký les
– starý zámecký pivovar
– a mnoho dalších

Rádi vám pomůžeme proměnit zámek v místo vašich snů. Společně s týmem zkušených svatebních plánovačů, floristů, dekoratérů a cateringových společností se postaráme o to, aby byl váš svatební den tím nejlepším ve vašem životě.

Od letní sezóny 2024 bude k dispozici také ubytování až pro 20 osob.

Pro osobní nabídku nás prosím kontaktujte.

SVATEBNÍ FOTOGRAFKA – BarboraŠimko

SVATEBNÍ FOTOGRAFKA – BarboraŠimko

Dobrý den, jmenuji se Barbora Šimková a je mi 23 let.
Působím jako svatební fotografka po celé republice, primárně v moravskoslezském kraji.
Jsem veselá, energická holka se skvělým vztahem k dětem a na Vaší svatbě nezkazím žádnou srandu.
Záleží mi aby jste si focení co nejvíc užili a tak průběh focení je velice přirozený a nenásilný.

Moc se těším na naší spolupráci, pro více informací mě prosím kontaktujte.

Fotky s duší

Fotky s duší

Jsme Adél a Davča, dva blázni, co se spolu světem vlečou už nějaký ten pátek.
S foťákem v ruce a kamerou v batohu jsme se rozhodli začít pracovat na něčem, co má podle nás smysl.

Ta věc jsou vzpomínky. Důležité chvíle zachycené na fotkách a videích, které vás i po letech přenesou zpět do onoho jedinečného okamžiku. Vzpomínky s osobitou atmosférou, jež vám vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když se na ně podíváte.

Vytváříme pro vás fotky s duší, aby se ty nejdůležitější momenty staly nezapomenutelnými.

Zámeček Podčejk

Zámeček Podčejk

Pokud hledáte kouzelné a klidné místo pro Vaši svatbu, nalezli jste ho. Lovecký zámeček Podčejk se nachází na polosamotě v údolí Strenického potoka. Celý areál zámečku je obklopen zelení a disponuje velkou zahradou, která zajistí Vaše naprosté soukromí. Jelikož víme, co pro Vás svatební den znamená, je naší naprostou prioritou, aby proběhl hladce a mohli jste si jej naplno užít. Držíme se pravidla jeden víkend, jedna svatba. Naším cílem není maximalizovat počet svateb, ale udělat Váš den nezapomenutelným.

Zámeček Podčejk Vám nabízí vše na jednom místě, od obřadu a hostiny nebo rautu po večerní zábavu včetně ubytování a parkování. Kapacita pro hostinu je 70 hostů, kapacita venkovních prostor není omezena. Ať už sníte o elegantní svatbě na zámku nebo rustikálním obřadu v přírodě, areál zámečku Podčejk splní Vaše představy. Přijeďte se přesvědčit osobně, z Prahy k nám dojedete za 30 minut, z Mladé Boleslavi za 10 minut.

Areál Loveckého zámečku Podčejk nabízí:
• 10 000 m2 zahrady se vzrostlými stromy a řadou okrasných rostlin
• ubytování pro minimálně 34 osob v 17 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
• soukromé parkování pro cca 25 automobilů
• vnitřní a venkovní prostory pro hostinu či raut

Atelier Petřín

Atelier Petřín

Moderní industriální prostor s terasou u Petřínské rozhledny

Představujeme unikátní eventový prostor pro svatby, který se nachází v samém centru Prahy přímo pod Petřínskou rozhlednou. V prvním patře se nachází hlavní část restaurace. O patro výše najdete plně vybavenou střešní terasu s barem, která nabízí jedinečné výhledy.

Prostor poskytuje exkluzivně vlastní catering, takže skvělé jídlo, pečlivě vybraná vína a přátelský personál jsou samozřejmostí.

Kapacita prostoru:

 • Restaurace – 140 m2
  • 70 míst pro servírovaný oběd nebo večeři, stoly pro 2–10 osob dle požadavků
  • 100 míst na raut při kombinaci koktejlových stolů i míst k sezení
 • Střešní terasa – 150 m2
  • 70 míst pro servírovaný oběd nebo večeři, stoly pro 2–10 osob dle požadavků
  • 80 míst na raut při kombinaci koktejlových stolů i míst k sezení
  • Prostor pro 35 osob je zakrytý pergolou, která při zatažení a použití venkovního topení skýtá možnost komfortního sezení i za venkovní teploty kolem 15°.

Součástí pronájmu je i možnost výstupu na rozhlednu.

Příchod do prostor je možný jen pěšky. Atraktivní je příjezd lanovkou na Petřín. Z horní stanice je to 5 minut klidnou chůzí. Další možností je parkování u Strahovských kolejí, poté 7 minut pěšky.

Vozidla taxi a jiných přepravních služeb mohou zajet až do Petřínských sadů, na konec Strahovské ulice, následně 80 metrů pěšky.

Friend Food

Friend Food

Věříme, že dobré jídlo a ohleduplnost k přírodě mohou jít ruku v ruce. U nás dostanete jídlo připravené z kvalitních a lokálních surovin s minimálním dopadem na naše okolí.

Připravíme Vám nabídku na míru, neváhejte nás kontaktovat 🙂

DJ Václav Mikler

DJ Václav Mikler

Ty nejlepší akce jsou vždy jen od profesionálu. Z každé akce udělám událost. Postarám se o perfektní hudební doprovod pro Vaší rodinnou oslavu, večírek nebo svatbu. Dělám to už nějaký ten pátek a vím o co go! K hudební zábavě nabízím spoustu různých kulturních vložek. No prostě Dj pro Vaši akci! 🙂 Doporučuji se podívat i na webové stránky, které Vás ujistí, že jsem ten správný. Těším se na spolupráci…

Pragovka

Pragovka

Pragovka nabízí jedinečné industriální prostory jen kousek od pražského centra. Kafe Pragovka, HUB a Pražská továrna zajistí, že vaše svatba bude nezapomenutelná.

 • Kafe Pragovka
  Kavárna s nezaměnitelnou atmosférou, interiér vybavený designovým nábytkem, ikonické sloupy, tovární okna a stylový bar. Kavárna vám také ráda nabídne cateringové služby na míru.
 • HUB
  Prostor s vintage nábytkem a tabulkovými okny, který neztratil nic ze svého industriálního nádechu.

  Kombinace Kafe Pragovka a HUB je ideální pro svatby do 150 osob.

 • Pražská továrna
  Eventový prostor s kapacitou až 200 osob v srdci Pragovky s ikonickými sloupy a továrními okny.

Elektřina, topení i toalety jsou samozřejmostí. Výhodou lokací v Pragovce je také dostatek parkovacích míst.

Prostory je možné pronajmout zvlášť nebo dohromady. Kontaktujte nás a my vám prostory rádi ukážeme a na všem se s vámi domluvíme.

Hospoda Luna

Hospoda Luna

Pronájem zrekonstruovaného prostoru na svatby v Chomutově v hospodě Luna. Dá se využít i jako taneční sál, kde si hosté můžou zatancovat během svatební hostiny. Kapacita až 150 lidí, s pódiem, zvukotechnikou, šatnou, wc, občerstvení, veřejné a soukromé parkoviště. Cena je orientační bez cateringu, výzdoby, živé hudby atd. Nutnost osobního setkání na domluvu.

Svatební Stodola Trojany

Svatební Stodola Trojany

Pokud hledáte originální místo pro Vaší svatbu, místo s duší a historií, je Stodola Trojany to pravé pro Vás.

Naše stodola není novodobou načančanou stodolou, ale místem kde si vytvoříte přesně takový příběh, který sami budete chtít a ještě ušetříte spoustu peněz na budoucí společné zážitky. Uspořádejte si u nás veselku za hubičku 🙂

Ve stodole jsou stoly, židle a jídelní servis pro 80 lidí.

Nedaleko stodoly se nachází loučka u lesa s překrásným výhledem do údolí, která je využívaná, jak ke svatebním obřadům, tak ke stanování.

Můžete si u nás svůj den udělat podle sebe, ale stejně tak jsme schopni Vám doporučit naše místní ověřené služby.

Semilské Versailles

Semilské Versailles

V naší rodinné firmě FABRIKA 1861 spravujeme celou řadu projektů a objektů s nimi spojených. Svatby u nás pořádáme ve dvou lokalitách – v KOTELNĚ 1859 v Železném Brodě a ve FABRICE 1861 v Semilech.

Historie areálu FABRIKY 1861, jak rok v názvu napovídá, sahá až do poloviny 19. století. Jedná se o původní areál textilní továrny, který bývá kvůli své výjimečné architektuře a nebývalé rozloze přezdíván jako Semilské Versailles.

Areál nabízí širokou paletu multifunkčních prostorů industriálního stylu, které se dají přizpůsobit téměř jakýmkoliv Vašim požadavkům. Uspořádat u nás můžete svatbu pro několik stovek hostů, ale stejně tak i menší svatbu pro uzavřený rodinný kruh. Prostory jsou skutečně rozličné, pro Váš svatební den můžete využít nádvoří s fontánou a travnatou plochou, sál ve staré přádelně nebo prostory bývalých podnikových dílen. Toto svatební místo doporučujeme párům, které touží po svatbě v prostorách, z nichž dýchá duch starých časů, a které ve Vás zanechají silné vzpomínky na Váš velký den.

Kromě prostorů pro obřad a hostinu se dají využít i přizpůsobené místnosti pro catering či jiné svatební dodavatele. Máme pro Vás a Vaše hosty také dostatek parkovacích míst, zároveň je celý areál uzavřený a nabízí tedy patřičné soukromí a bezpečí.

KOTELNA 1859

KOTELNA 1859

V naší rodinné firmě FABRIKA 1861 spravujeme celou řadu projektů a objektů s nimi spojených. Svatby u nás pořádáme ve dvou lokalitách – ve FABRICE 1861 v Semilech a v KOTELNĚ 1859 v Železném Brodě.

KOTELNA 1859 nabízí moderní prostor v původním prostředí kotelny textilní továrny v Železném Brodě. Kombinuje jedinečnou architekturu, moderní vybavení a dokonalý prostor pro zábavu, kterou si můžete užít s Vašimi až 80 hosty. Pro Váš svatební den jsou k dispozici nádvoří osázené stromky a dále historické interiéry industriálního stylu v novém kabátku.

Kromě prostorů pro obřad a hostinu se dají využít i přizpůsobené místnosti pro catering či jiné svatební dodavatele. Máme pro Vás a Vaše hosty také dostatek parkovacích míst, zároveň je celý areál uzavřený a nabízí tedy patřičné soukromí a bezpečí.

Hamerský mlýn

Hamerský mlýn

Hamerský mlýn je stará usedlost na samotě ve východních Čechách. Leží na cestě z Lázní Bělohrad do Hořic. První záznamy o mlýně jsou už z 15. století. V 17. století se tady drtila ruda, později se začalo místo rudy mlít obilí. K tomuto účelu sloužil mlýn ještě krátce po 2. světové válce, kdy zde mlel poslední mlynář pan Ludvík. Po roce 1948 byl mlýn vyvlastněn a už nikdy nesloužil svému původnímu účelu. Po restituci se z něj stalo „jen“ místo k bydlení a velká část usedlosti byla nechána napospas času.

V létě roku 2021 jsme se mlýnu ujali my a rozhodli se z něj udělat místo pro svatby, oslavy, teambulidngy a rekreaci. Při rekonstrukci jsme se snažili postupovat citlivě k původní atmosféře místa, zachovat identitu a prvky, které se na místě dochovaly.

Největší výhodou svatby u nás je, že zvládnete vše na jednom místě. Obřad, hostinu, oslavu i ubytování. Vše bez zbytečného přejíždění a složité organizace. Místo v apartmánech máme pro 14 osob a na zahradě je neomezené místo pro stany. Zařídíme Vám téměř vše od cateringu, přes bary až po fotokoutek. Stačí říct, jak byste si Váš den představovali.

Lom Mokrýšov

Lom Mokrýšov

Romantické místo v přírodě pro pořádání svateb, setkání, různých oslav, narozenin. K dispozici veliká klubovna navazující na venkovní pergolu a bar. Vše zastřešeno a chráněno proti dešti. Můžete tu být i několik dní. Možnost hraní venkovních her KUBB, pétanque, kroket, potápění. K dispozici mnoho deskových her. Pro náruživé i paintball. V letě možnost koupáni v lomu. V zimě koupání v sudu. K dispozici 12 ha areál pouze pro vás. Možnost stanování a parkováni karavanu, obytných vozů. K dispozici veliké parkoviště, a protože jsme na samotě, venkovní hudební produkce je tu bez problému.

Zbirožský dvůr

Zbirožský dvůr

VÁŠ VELKÝ DEN BUDE NEZAPOMENUTELNÝ

Co pro Vás můžeme zařídit?

 • Církevní nebo civilní sňatek.
 • Kapacita až 100 hostů, vlastní ubytování pro 55 svatebčanů.
 • Absolutní soukromí; celý areál bude uzavřen a bude jen k Vaší dispozici.
 • Neděláme svatby jako na běžícím páse; jedna svatba během víkendu je náš standard. Můžete si tedy vybrat, zda Vaším velkým dnem bude pátek nebo sobota.
 • Flexibilní řešení. Pokud by se náhodou pokazilo počasí, máme dostatečné a především důstojné prostory „pod střechou“, kde vše proběhne bez jakýchkoli problémů.
 • Svatba v zimě? Není problém! Rádi pro Vás přichystáme svatbu v zimních podmínkách, hostina a oslava pak proběhne v zateplených prostorách.
  • Obřad pod širým nebem, buď na historickém nádvoří nebo v udržované zahradě.
  • Společně nachystáme výzdobu podle Vašich představ.
  • Osobní přístup; každá svatba je jedinečná a my se postaráme o to, aby ta Vaše byla skutečnou oslavou Vašeho velkého dne.
  • Svatební menu z naší restaurace. Můžete si vybrat z klasického svatebního menu, rautu nebo venkovního grilování.
  • Místnost pro přípravu nevěsty s doprovodem.
  • Pánské i dámské rozlučkové party se svobodou.

  MÁTE SPECIÁLNÍ PŘÁNÍ? SDĚLTE NÁM JEJ, NENÍ TOHO MNOHO, CO BYCHOM NECHTĚLI NEBO NEMOHLI ZAŘÍDIT!

Svatby v kapse

Svatby v kapse

Jsme parta svatebních koordinátorek a rádi vám pomůžeme s čímkoliv, co se týká vaší svatby!

Jsme flexibilní a to se snažíme promítnout do našich služeb – proto nenabízíme žádné balíčky, ale každá spolupráce je šitá na míru našim snoubencům a to včetně ceny, která se odvíjí od počtu odpracovaných hodin. Projdeme s vámi celý proces, takže si s námi můžete být jisti, že na nic nezapomenete a téměř vše bude podle vašich představ (smlouvat s počasím ještě neumíme:D).

Rádi přijímáme výzvy a vítáme netradiční představy.

Co nabízíme: 

 • Koordinaci svatebního dne
 • Konzultace svatebních příprav
 • Dekorování svatebních prostor
 • Tiskoviny (grafika + tisk)
 • Pomoc s výběrem dodavatelů a komunikace s nimi
 • Pronájem neonových nápisů, které rozzáří vaší svatbu
 • Organizace vašeho svatebního dne za vás
Víno Herink

Víno Herink

Na trhu vín se naše rodinná firma pohybuje již více jak 25 let a každým dnem pro Vás objevujeme to nejlepší z celého světa. Poskytujeme profesionální výběr toho nejlepšího vína přesně podle představ našich zákazníků. Vybíráme pouze to, co nám samotným chutná a držíme přívětivé ceny. Naším přáním je, aby Vás naše vína potěšila a možná i zavedla v mysli do míst svého původu, například do slunného Toskánska, barevné Provence provoněné levandulí, temperamentního Španělska, či pod úpatí And v Argentině.

NABÍZÍME:

– široký výběr vína (přes 600.000 lahví skladem) z celého světa
– profesionální výběr vína s našimi lidmi dle Vašich představ
– dárková balení
– dovoz vína na Vámi zvolené místo

Ekosvatby Buchov

Ekosvatby Buchov

DEJTE SVÉ SVATBĚ ZELENOU

Vtiskněte téma udržitelnosti do svého velkého dne. My Vám nabízíme jedinečné prostředí venkovských domků uprostřed Čech, na dohled od bájné hory Blaník, spojených v areálu soběstačném z 90% ve výrobě elektřiny, z 60% ekologickým vytápěním z vlastních rychlerostoucích dřevin a výjimečným zázemím pro realizaci eko/vědomé/ke světu šetrné svatby.

Nabízíme pronájem areálu s ideálním zázemím pro svatby od pátku do neděle. K dispozici je parkoviště, ubytování, sály, jídelna, rozsáhlé venkovní prostory.

Paula’s Baking World

Paula’s Baking World

Zakázková cukrářská výroba těch největších dobrot. Od pralinek a makronek až po velké svatební dorty a celé sladké bary! Návrh je vždy individuální, dle přání svatebčanů. Podělte se o svou vizi a my ji zrealizujeme.

Párty stany a altány – prodej a půjčovna

Párty stany a altány – prodej a půjčovna

Na našem webu i-market můžete najít širokou nabídku párty stanů k prodeji, z nichž některé je možno i zapůjčit. Stany jsou perfektní pro pořádání svateb, ale i jiných venkovních akcí ať už soukromých, nebo komerčních. Na výběr máte jak skládací nůžkové stany od rozměru 3×3 m až do 3×9 m, které snadno rozložíte a opětovně složíte během cca 10 minut, ale také velice bytelné stany se šroubovací ocelovou konsrukcí, které jsou vhodné především tehdy, když chcete nechat stan postavený na místě delší dobu.

pujc-partystan.cz

pujc-partystan.cz

Nabízíme vám veškeré vybavení které potřebujete pro vaší svatbu. Stany, židle,podlahu,osvětlení, stoly, potahy a pro zábavu vašich dětí skákací hrady

Honour and Grace

Honour and Grace

Hotel Honour and Grace je prvotřídní klenot, který je situován v Karlovarském kraji na západě České republiky. Náš hotel těží ze svého jedinečného umístění v samém srdci krušnohorských lesů.

Velice rádi se s Vámi podělíme o Váš nejkrásnější den v životě. Splňte si svůj sen v blaženém a romantickém prostředí. Honour&Grace hotel je perfektně přizpůsoben každému vkusu s možností přeměny interiéru dle Vašich přání. Rádi vám pomůžeme po všech stránkách, se všemi detaily – od nabídky jídel, výběru vín, rozmístění stolů až po dekoraci květin a výběru zábavy.

Velkou výhodou je, že lze vše uspořádat na jednom místě, bez nutnosti přejíždění. Máme k dispozici vše, co je potřeba – včetně ubytování.

Můžete u nás využít jak vnitřní, tak krásné venkovní prostory k uskutečnění Vašeho velkého dne. Náš profesionální tým vždy připraví vše dle Vašich představ, pro Vaši plnou spokojenost.

Penzion Přeštěnice

Penzion Přeštěnice

Postaráme se o nezapomenutelný zážitek Vašeho důležitého dne.
Bude nám potěšením pro Vás zajistit kompletní svatební servis v naší restauraci.

Vybereme menu, zajistíme obřad, dekoraci, květinovou výzdobu, svatební oznámení, jmenovky, dort, cukroví, hudební produkci, zábavu, program pro děti, ubytování, fotografa, kadeřníka, vizážistu

Neváhejte se na nás obrátit

Stodola Týniště

Stodola Týniště

Stodola Týniště je umístěna v romantickém prostředí venkovského statku.V okolí najdete pěknou přírodu i krásné místo pro obřad.Na statku který je poblíž Přeštic (Plzeň jih) se nachází přírodní zahrada a hostinec se sálem,kde je možné pořádat svatby i v zimním období.

Old Yard Rychvald

Old Yard Rychvald

Zámek v Rychvaldu je unikátně zrestaurované šlechtické sídlo z 16. století. V jeho zdech, sklepeních i každém kuse nábytku se zrcadlí rozmanité příběhy historie Českých, Moravských a Slezských zemí, které tak utvářely náš dnešní svět.
My Vám teď dáváme možnost do této historie nahlédnout a stát se její součástí.

Svatba na našem zámku může mít různé podoby, ale my Vám garantujeme, že bude jedinečná, neopakovatelná a na Váš svatební den nikdy nezapomenete Vy ani Vaši hosté.
Obřad se může uskutečnit v naší zámecké zahradě, v secesním altánu nebo na břehu jezera plného leknínů. Pokud máte v úmyslu uspořádat církevní obřad, rádi Vám poskytneme naši vysvěcenou zámeckou kapli. Během svého svatebního dne tak nebudete nuceni nikam cestovat a budete se moci nerušeně radovat z tohoto výjimečného dne.

Hostinu můžeme situovat do zahradního domku, do zámecké restaurace nebo vzdušných zámeckých sálů. Svatební den můžeme zakončit v našich rozlehlých sklepeních plných vzácných historických artefaktů a zákoutí.
Chateau Rychvald je plné zajímavých a velmi fotogenických zákoutí, jedinečných kusů nábytku a mobiliáře, který bude na Vašich svatebních fotkách vypadat zcela výjimečně.
Všichni Vaši hosté mohou být ubytováni v našem 4* hotelu, který je zařízen odborně zrestaurovaným starožitným nábytkem. Náš hotel tak poskytuje naprostý komfort v autentické atmosféře minulých století.

Budeme se Vám individuálně věnovat a společně s naším profesionálním týmem naplánujeme a provedeme Váš svatební den tak, aby Vás přípravy nezatěžovaly a Vy jste si mohli tento den prožít podle Vašich představ.

Hudba na svatbu

Hudba na svatbu

Hudba pro Váš svatební den. Nabízíme originální hudební doprovod nejen ke svatebním obřadům a k svatebním hostinám. Dále zajistíme hudební podkres v podobě smyčcového dua či smyčcového kvarteta k rautům, k firemním akcím a oslavám nebo k žádosti o ruku. 

Wellness Resort Horní Malá Úpa

Wellness Resort Horní Malá Úpa

Místo svatebního obřadu

Vážení snoubenci,

milujete hory a chtěli byste strávit svůj významný den v příjemném horském prostředí v národním parku Krkonoše? V našem Wellness Resortu Bouda Malá Úpa, který leží v nejvýše položené vesnici v České Republice, nabízíme hostinu a pobyt s výhledem na vrchol Sněžky.

Svatební noc

Probudit se s pohledem na naše nejvyšší hory a namísto ruchu města dýchat čerstvý vzduch. Zní to jako pohádka?

Ve Wellness Resortu Bouda Malá Úpa uprostřed nejvýš položené české vesnice je to samozřejmostí. Pro nově sezdaný páry máme romantické hotelové apartmá v nejvyšším patře.

Ubytování

Na výběr máte dva typy ubytování. V hlavní budově Bouda Malá Úpa se nachází hotel s 20 pokoji, restaurace s dětským koutkem, wellness, fitness. Restaurace a multifunkční sál mají kapacitu 35 a 20 osob. Místnosti lze propojit.

Pár metrů od hotelu stojí náš nový domeček Krnapka s 9 apartmány a společenskou místnost. Zde budete mít naprosté soukromí, privátní bar a vybavenou profesionální kuchyňku. Kapacita Krnapky je 30 hostů.

Všichni ubytovaní mají samozřejmě parkování zdarma.

Svatební obřad a program

Zajistíme pro Vás kompletní zázemí pro Váš svatební obřad a hostinu včetně pomoci s výzdobou. Výzdobu můžete mít vlastní, nebo Vám s její přípravou pomůžeme. Jediné, co si budete muset zařídit sami je vlastní oddávající. V teplých měsících se svatební obřad odehrává v krásném venkovním prostředí hor, ale dokážeme zařídit i vnitřní „mokrou“ variantu obřadu.

Svatební občerstvení

Bufet nebo raut pro Vaši svatební hostinu vytvoříme přesně podle Vašich představ a požadavků. Pro přípravu všech pokrmů používáme kvalitní lokální suroviny, naši kuchaři mají svou práci rádi a uvaří pro Vás s maximální péčí a láskou.

Na základě Vašich požadavků můžeme připravit také speciální bufetové menu, např. bezlepkové, vegetariánské.

K jídlu čepujeme výborné pivo
z Maloúpského pivovaru Trautenberk.

Zábava a odreagování

Svatebčané mohou využít také další zázemí našeho hotelu a strávit tak část svatebního dne jinak než u svatební tabule. Hosté mají také v ceně ubytování jednu hodinu denně wellness zdarma, kterou si mohou užít třeba druhý den po náročné svatbě.

Venku v areálu máme – gril, ohniště, multifunkční hřiště a minigolf s 18ti drahami.

O zábavu Vašich nejmenších bude výborně postaráno buď na venkovním dětském hřišti nebo ve vnitřním dětském koutku.

Náš tým

Pro ty z Vás, kteří odpočinek nepotřebují se nabízí využití naší posilovny nebo vypůjčení kol, koloběžek a procházka na Sněžku.

Náš ochotný tým Vám rád pomůže udělat z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Každá svatba je zcela unikátní, a proto jsme k dispozici všem Vašim přáním. Se svatbami už také máme své vlastní zkušenosti, takže v případě zájmu můžeme i poradit.

Svatby děláme nejraději od konce dubna do konce června a od konce září do konce listopadu, ale v případě zájmu o jiné datum je možné se domluvit dle naší vytíženosti

Cena

Veškeré ceny rádi zašleme na vyžádání.

Pro více informací ohledně svatebních prostorů a svatebních menu nás neváhejte kontaktovat.

Residence Tvrz Skočice

Residence Tvrz Skočice

Residence Tvrz Skočice nabízí romantický uzavřený statek obklopený krásnými loukami, rybníčkem a vesnickou atmosférou.
Nabízí celkem 15 plně vybavených apartmánů s kuchyňkou ( max.kapacita 45 míst), díky uzavřenému rozlehlému dvoru (cca 4 000 m²) je tak i ideálním místem na pronájem celého objektu a prožití tak svatebních radovánek v naprostém soukromí, ubytování je laděno do romantického staročeského vesnického stylu se spoustou dobových muzejních prvků a staročeské zemědělské techniky. Novinkou je velké tematické dřevěné hřiště, a tak o zábavu pro děti je postaráno. Residence má připravené podmínky pro venkovní i vnitřní konání svateb vč. potřebného zázemí jak pro hosty, tak i pro catering.
Možnost pronájmu na víkend i na celý týden.

Pronajímáme v období květen až říjen

SVATEBNÍ VIDEO

U nás ve mlýně

U nás ve mlýně

Nově si Vám dovolujeme nabídnout pronájem prostor v budově historického mlýna z roku 1634 včetně přilehlých venkovních prostor, který je na seznamu chráněných kulturních památek a byl citlivě zrekonstruován. Architektura této budovy společně s okolní novoknínskou přírodou Vám zajistí venkovskou atmosféru a pohodově strávené chvíle.

Pokud se rozhodnete uskutečnit svůj velký den v našem mlýně, budete mít zde vše zajištěné na jednom místě – obřad, svatební hostina, ubytování pro nejbližší i náležitou oslavu vašeho životního kroku. Svatební obřad u nás můžete mít za každého počasí. Když je krásně, můžete se nechat oddat přímo pod širým nebem nebo se může Váš obřad uskutečnit ve stylových prostorách našeho mlýna.

Dispozičně Vám nabízíme 3 patra s horní galerií, přilehlé zahrady a parkování v areálu objektu. V prvním patře je klidová část s různým typem posezení, barem, pianem a krbem. Druhé prostřední patro je propojeno se zahradou s francouzskými okny a nabízí možnost individuálního sestavení stolů a cateringu. V 3 N.P. se nachází nadstandardně vybavený apartmán o rozloze 225m2, kde jsou dva třílůžkové pokoje. Horní galerie potom nabízí prostor pro ubytování novomanželů. Rádi předáme kontakty na další ubytovací kapacity v blízkém okolí a poté Vás tam dovezeme naším osmimístným autem.

Svatby Kateřina Lenc Šebestová

Svatby Kateřina Lenc Šebestová

Jsem svatební koordinátorka z malebných jižních Čech. Mým polem působnosti je zejména okolí Českého Krumlova, ale nebráním se za „svou“ nevěstou vyrazit i kousek dál. Zabývám se svatebním plánováním, designem a koordinací.

Svou práci dělám s láskou a pokorou. Mým cílem je co nejdokonalejší realizace Vašeho dne D. Věřím, že společnými silami se nám podaří tohoto cíle dosáhnout. 

 
 1. Těším se na spolupráci s Vámi. 🙂
Penzion Rychtářův Statek

Penzion Rychtářův Statek

Prožijte svůj vysněný den v prostředí stylového statku v srdci Jizerských hor.

Svatební přípravy

Svatebčané můžou na statku strávit celý víkend, objekt je pronajímán od pátku do neděle.

Svatební obřad

Snoubenci si můžou vyměnit svatební sliby v prostorách statku či na louce za statkem.

Svatební oslavy

Svatební hostinu je možné uspořádat ve společenské místnosti, ve venkovní pergole nebo v party stanu na dvoře statku. Konají se u nás komorní svatby i svatby čítající 100 hostů. 

Občerstvení si snoubenci zajišťují sami. Při svatbách využívají snoubenci cateringové firmy, nebo si občerstvení zajišťují svépomocí. Venkovní pergola například nabízí prostor pro grilování.

Venkovní hudební produkce je možná do 22. hodiny, poté je nutné zábavu přesunou do vnitřních prostor.

Penzion nabízí svatebčanům ubytování ve stylových světničkách s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou  18 pevných lůžek.

Přijeďte k nám s vašimi blízkými prožít svatební víkend a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky.

Ceník

Cena za pronájem je 30 000 Kč/víkend (pá-ne).

K dispozici je plná ubytovací kapacita, společenská místnost, parkoviště a uzavíratelný prostor dvora.

Při návštěvě našeho statku nechte, prosím, vaše mazlíčky doma. 

Veronika Brejchova Photography

Veronika Brejchova Photography

Nabízím své služby jako fotografka v rámci ČR, ale ráda se s vámi vydám i do zahraničí. 

Moji hlavní prioritou je zachytit váš velký den tak, abyste i po letech měli krásné vzpomínky, ke kterým se budete stále rádi vracet. Fotím formou reportáže, snažím se o zachycení momentek, ale samozřejmě vám pomůžu s přirozeným pózováním a se vším dalším, co se týká fotografování. 

Můj celodenní balíček obsahuje neomezený počet hodin focení a neomezený počet fotek, které vám předám. Dostanete ode mě všechny záběry, které budou splňovat moje standardy. Pro menší svatby nabízím také zkrácené balíčky, kde je limitován počet hodin focení, ale stále se můžete spolehnout, že ode mě dostanete všechny fotografie. 

Pro své klienty mohu zprostředkovat slevu na tisk fotografií a ráda vám pomůžu také s tvorbou fotoknihy. 

Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoliv přáním, jsem tu pro vás! 🙂 

Veronika 

Hotel Rýzmburk

Hotel Rýzmburk

Vážení snoubenci,
pokud hledáte romantické místo pro krásný, výjimečný a pravděpodobně jediný svatební den ve Vašem životě, pak věřte, že v našem hotelu prožijete začátek společného života tak, že Vám zůstane nádhernou vzpomínkou na celý život.

Atmosféra prostředí, příjemný personál a velký svatební sál s dokonalým interiérem a kruhovými stoly Vám umožní vytvořit ideální prostředí pro výjimečné události.

Naši kuchaři pro Vás připraví stavební menu dle Vašeho přání. Máme možnost grilování na venkovním grilu, což je u moderních svateb vyžadováno jako varianta k večernímu rautu.

Nabídka svatebních menu
Cena svatební hostiny závisí na počtu osob a výběru slavnostního menu, výběru alkoholických nápojů a svatebních dortů a sladkostí.

Ke každé svatbě patří svatební noc a tu mohou novomanželé prožít ve svatebním apartmánu.

Svatební den podle Vás.

Uspořádáme svatbu až pro sto třicet hostů, kapacita hotelu je cca čtyřicet pět osob.

Společný svatební oběd je možné uspořádat maximálně pro 70 osob.

Organizujeme pouze jednu svatbu za víkend.

Vše na jednom místě – obřad, hostinu i večerní raut a grilování a ubytování je na našem statku.
Svatební obřad je buďto na dvoře statku či v přilehlém historickém altánu.

Zavírací doba areálu během svatební party je flexibilní.

Večerní party probíhá v prostorech restaurace a na dvoře statku. K dispozici je i party stan.

Veškeré detaily svatby s Vámi společně doladíme, prostory restaurace je možné vyzdobit již dva dny před svatbou.

Zakládáme si na osobním přístupu již při domlouvání i v průběhu celého Vašeho svatebního dne a přejeme si, abyste se u nás cítili dobře a výjimečně.

Renata Janásová Photography

Renata Janásová Photography

Šťastně na věky věků

Už jako malá dívka Renata vždycky věřila, že všechny velké sny se jednoho dne vyplní.

V průběhu dospívání a v dospělosti je pro nás však někdy obtížné nevzdat důvěru v tuto velmi silnou myšlenku. Každý z nás potřebuje víru na podporu sebevědomí a pro motivaci, aby měl sílu překonat všechny překážky a dojít v životě k jakémukoliv cíli. A to zejména tehdy, když přijde na opravdovou lásku.

Renata se narodila v krásném historickém městečku na Moravě. Již od svých 14-ti let se občas pohybovala na přehlídkových molech a před televizními kamerami. Po ukončení studií pokračovala prací v reklamě a u filmu, což ji v roce 2004 dovedlo k otevření své vlastní reklamní, umělecké, modelingové a talentové agentury s názvem Talent Galaxy.

Při organizaci rozmanitých projektů s týmem agentury se však zamilovala do fotografie a vizážistiky a stala se v těchto oborech velmi úspěšnou. Věnovala se focení módy, reklamních kampaní a oblíbila si přehlídky účesové tvorby a focení soutěží standardních i latinsko-amerických tanců.

Až do jednoho dne, kdy se během své kariéry za fotoaparátem zamilovala podruhé. Tentokrát do schopnosti zachytit a zvěčnit velice jedinečné, dojemné a neopakovatelné okamžiky našeho rodinného a milostného života. Svatby se tak staly její největší láskou.

To ji inspirovalo k odletu do proslulého města svateb – Las Vegas, kde získala další zkušenosti asistováním nejlepším profesionálním svatebním fotografům hollywoodských hvězd. Díky tomu je Renata připravena splnit Vaše nejnáročnější představy, včetně působivého podání barev a precizních retuší.

Renata zcela rozumí tomu, jak je pro nevěstu nesmírně důležité v její Velký Den vypadat a cítit se jako „Princezna”. Renata je nejen fotografkou, dokáže Vám pomoci a přinést pohodu – i díky dlouholetým zkušenostem profesionální vizážistky a vlasové stylistky.

Někdy může trvat velmi dlouho, než najdeme toho pravého… Až však budete připraveni říci své ANO nejúžasnějšímu partnerovi na světě a svým snům, Renata bude s Vámi se svou romantickou duší a kouzelným fotoaparátem, aby zachytila tyto zázračné okamžiky Vašeho nádherného nového života a nechala je tak trvat na věky věků.

Svatební fotograf

Svatební fotograf

 • Milé budoucí nevěsty a ženichové. Je to víc jak 20 let co fotím svatby, párty a různé oslavy. Věřím, že mám co nabídnout, za celou dobu své kariéry jsem nikdy nikomu nezrušil žádný rezervovaný termín ani pro výhodnější zakázku, umím poradit s pózovaním, uvolnit i rozesmát. Nabízím 100% spolehlivost a poctivé fotografické řemeslo, ostré fotky se správnou kompozicí a expozicí. Fotky dodám nejpozději do týdne od Vašeho výběru (kdo by se na ně koukal až za měsíc či později😉) Ceny i služby rád přizpůsobím Vašim možnostem. Používám profi techniku Nikon D800 A D750 plus světelné objektivy 2.8f s ohniskem 24-70 a 80 – 200 jsem tak připraven na většinu fotografických scén. Jsem z Prahy, zde mám i vlastní ateliér. Působím po celé ČR i v zahraničí, svatby fotím nejčastěji na Moravě a severu Čech 😊 K dispozici mám též vlastní skvělou vizážistku nebo kameramana. Mohu nabídnout i fotokoutek. Na mých stránkách najdete ukázku mé práce, reference a orientační ceník  
Statek Věžníkov

Statek Věžníkov

K pronájmu na svatby nabízíme celý areál statku. Na jednom místě můžete mít svatební obřad, svatební hostinu a také ubytování pro část hostů. Areál zahrady má rozlohu asi 3000 m2 a ze všech stran je od okolního světa oddělen zdmi nebo stromy, takže poskytuje naprosté soukromí. Pro svatební hostinu jsou k dispozici tři prostory, záleží na počtu hostů i na počasí. U nás se může konat svatba pro 20 i pro 150 hostů. Jídlo a pití na svatbu může být zcela ve vaší režii, můžete si zajistit jakoukoliv cateringovou firmu, vlastní dort a sladkosti, vlastní obsluhu vašich nápojů.

Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel

Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel

Château Cihelny**** Art Royal Spa Hotel…

…je situován v zámeckém parku v překrásném prostředí údolí říčky Teplé, v ekologicky čistém prostředí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Blízkost hlavní trasy spojující nejvýznamnější lázeňská města a golfová centra regionu a případné romantické vlakové spojení, které vás pohodlně dopraví jak do historického centra Karlových Varů tak i do Mariánských Lázní, jen podtrhuje ideální polohu hotelu.

Svým romantickým zákoutím je zámek místem doslova stvořeným pro pořádání pohádkových svateb. O Váš dokonalý den se postará zkušený a vždy usměvavý team. Zámecká svatební nabídka zahrnuje civilní nebo cirkevní obřad, rozmanité gastronomické služby v zámecké restauraci s letní terasou, bohatý program, skvělou party a ubytování v dechberoucím svatebním apartmá s manželskou postelí s nebesy.

Kromě samotného svatebního dne pořádáme zásnuby, dámské a pánské rozlučky se svobodou, svatební cesty či oslavy výročí.

Vaši hosté budou nadšeni ubytováním v pokojích Château Cihelny, kde se nechají hýčkat v našem wellness centru s bazénem, vířivkou, finskou, solní a parní saunou a velkou nabídkou masáží. Dále lze využít ubytování v přilehlém Hotelu U Zámečku či Penzionu U Golfu. Pro soukromí je jako stvořené ubytování ve čtyřech pokojích luxusní Villa Golf pro maximálně 8 osob.

Svatby na Starém Plese_svatby u rybníka

Svatby na Starém Plese_svatby u rybníka

POKUD MÁTE RÁDI STYL STARÝCH ČASŮ, PŘÍRODU – TO VŠE V DOKONALÉ HARMONII.

POKUD MÁTE RÁDI SOUKROMÍ.

Plánujete svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek nebo školení zaměstnanců ve vaší firmě a přemýšlíte o pronájmu prostor na váš velký den, pak nabízíme možnost pronájmu celého areálu či pouze sálu v naší stylové rybárně.

Volné termíny pro váš svatební den:

29.06.2024
20.07.2024
03.08.2024
31.08.2024

2023 – všechny termíny obsazené

SVATBY NA STARÉM PLESE_svatby u rybníka
______________________________________
Zaručujeme skvělé služby. O náš areál se staráme srdcem.

Rybník na Starém Plese považujeme za naprosto ojedinělé místo pro váš sňatek. Neobyčejná příroda všude kolem vás. Věřte, že takových míst mnoho není. V případě konání svatby je pro všechny ostatní hosty celý 7 ha areál od pátku do neděle uzavřen, aby přípravy vašeho velkého dne i svatební den samotný proběhly nerušeně, ve slavnostní atmosféře a váš svatební den se pro vás stal nezapomenutelnou vzpomínkou. Z naší přírody se tají dech. Čeká vás absolutní soukromí. Rybník na Starém Plese je to pravé pro milovníky přírody, stylu a pohody. Příroda včetně rybníka je všude okolo vás.

MÁME PRO VÁS PŘIPRAVENÝ PERFEKTNÍ SERVIS A ZÁZEMÍ:

– Možnost obřadu v přírodě okolo rybníka. Je jen na vás, které z krásných míst, jež tu máme, si k vašemu „ANO“ vyberete
– K dispozici stolek a židle pro svatební obřad
– Překrásná příroda pro vaše svatební fotografie
– K dispozici stylová rybárna se společenským sálem, kuchyňkou a zázemím – kapacita 60 osob
– Stylový společenský sál je naše chlouba. Krásný prostor pro vaši svatební tabuli.
– K dispozici plná výbava gastra vybavení pro 60 osob (talíře, příbory, porcelán, sklo, podnosy atd.)
– K dispozici dostatečné množství lednic, myčky, zázemí kuchyňky
– Možnost grilování
– K dispozici promítací plátno a dataprojektor
– Terasa a venkovní sezení, od roku 2023 terasa zastřešená
– Parkoviště s neomezenou kapacitou
– V zimních měsících topivo do kamen v rybárně
– Areál je uzavřený pro cizí osoby – je k dispozici pouze vám (pátek až neděle)
– Nekonečný venkovní prostor
– Možnost přespání v roubených chatách pro 8 osob
– Možnost přespání ve svých karavanech či stanech uprostřed naší krásné přírody
– Případné ubytování je možné zajistit v nedalekém Josefově nebo Jaroměři
– Vaší společenské zábavě se meze nekladou
– Z naší strany je zajištěn úklid prostor po vaší svatební hostině, tak abyste po svém svatebním dnu měli co nejméně starostí
– Pokud máte individuální přání a je to v našich silách, snažíme se vám maximálně vyhovět. Je to „váš den“ a chceme, abyste byli spokojení!

SAMI SI ZAJIŠŤUJETE POUZE:
– catering (jídlo, pití, obsluhu)
– svatební výzdobu
– DJ nebo reprodukovanou hudbu – sál je dostatečně ozvučen a vybaven audio zařízením

Svatba na Starém Plese je nejen pro rybáře!

Svatba na Starém Plese je pro všechny, kteří milují přírodu!

Mialis Jewelry

Mialis Jewelry

V Mialis věříme, že šperky by měly být jedinečné, stejně tak, jako chvíle, vzpomínky a lidé, kterými se obklopujete. Neměly by to být jen produkty z katalogu, které nosí miliony dalších. Šperk by měl být vyrobený jen a právě pro vás, jako to děláme v našem šperkařském ateliéru v centru Prahy.

Vyrábíme především netradiční snubní prsteny, unikátní zásnubní prsteny a množství personalizovaných šperků či jiných minimalistických kousků.

Zároveň vám moc rádi vyrobíme šperk na míru podle nejtajnějších představ anebo firemní šperky, které zkrášlí váš team.

Pro výběr snubních prstenů doporučujeme domluvit si schůzku předem. Rádi vás přivítáme v našem showroomu na adrese Petrská 1131/2 na Praze 1. Společně si prohlédnete naše modely, vyzkoušíte velikosti a preferované šířky včetně profilů. Každý model rádi přizpůsobíme přímo na přání klienta. Vnitřní gravírování poskytujeme zdarma.

Standardní výroba šperků u nás trvá 10-14 pracovních dní podle náročnosti a dalších kritérií klientů. Na všechny šperky poskytujeme doživotní záruku, možnost čištění zdarma každého půlroku a první úpravu velikosti prstenu rovněž zdarma. Což se hodí nejen pro páry po svatbě, ale i pro pány při výběru zásnubních prstenů.

Ke každému šperku dostanete krásnou krabičku, certifikát pravosti a při osobním odběru i papírovou taštičku zdarma. K objednávkám nad 5.000 Kč dáváme i drobný dárek.

Jsme zapálení do toho, co děláme, a proto jsme se rozhodli nabídnout krásné, dostupné a jedinečné šperky pro všechny. S Mialis se můžete spolehnout na naše odborné znalosti a precizní práci při výrobě šperků.

Hatěcký mlýn

Hatěcký mlýn

Hatěcký mlýn leží uprostřed přírody a je ideálním místem k venkovské „boho“ svatbě.

Obřad u rybníka, louky, řeka, překrásné prostředí na svatební fotky, prostorná zastřešená terasa, tradiční slovácká jídelna, ubytování pro kruh vašich nejbližších přímo v historickém stavení.. to vše jsou výhody Hatěckého mlýna!

Mlýn je rustikální usedlost ve stylu francouzského venkova s velkou venkovní terasou a osmi rybníky. Jeho historie sahá až do roku 1707, kdy byl postaven. Jméno “Hatěcký” pramení ze slova hatě = cesty budované v bažinaté oblasti pomocí dřeva, proutí a hlízy. Celý areál mlýna jsme zrekonstruovali a postavili sami, včetně komplexu rybníků. Trvalo nám to 30 let a stále máme na čem pracovat. Do mlýna jsme ale dali srdce a duši a tak věříme, že se sem budete rádi vracet.

Svatební obřad

Svatební obřad má mnoho variant – od venkovní svatby u rybníka včetně dřevěné slavobrány, přes obřad na terase s výhledem na rybníky nebo uprostřed louky, fantazii se u nás meze nekladou! Terasa je navíc zastřešená, takže se nemusíte bát deště.

Kam složit hlavu?

Hostit můžeme jedenáct lidí přímo na mlýně. Pokoje jsou po dvou, třech i čtyřech. Na patře najdete dvě nově zrekonstuované koupelny. Dalším můžeme poskytnout venkovní variantu ve stanech nebo vám doporučíme penziony v dojezdové vzdálenosti do 15 minut.

Občerstvení

Přenecháme vám prostor, abyste si mohli jídlo a občerstvení zajistit podle svých představ. Máme i kontakty na dodavatele cateringu, květin či dekorací, takže vám umíme být i nápomocní. Rádi vám poradíme i s úředními formalitami, jelikož jsme si tu sami střihli už dvě vlastní svatby.

Vybavenost mlýna

Kromě zastřešené terasy, ze které je krásný výhled do okolí, vám bude k dispozici také společenská místnost zařízená v tradičním slováckém stylu. Hned vedle ní se nachází kuchyňka, která je ideálním zázemím jak pro svatební přípravy, tak i pro přípravu snídaně vyhladovělým hostům.

V případě vašeho zájmu nám o sobě dejte vědět předem. Rádi se s vámi domluvíme na prohlídce prostor.

Těší se na vás rodina Grabcova

Hoffmanův dvůr

Hoffmanův dvůr

Areál Hoffmanova dvora se nachází v nádherné a klidné, chráněnou přírodou obklopené, někdejší vesničce Vinoř, která je v současnosti severovýchodní pražskou městskou částí. Při vstupu do velmi vkusně zadaptovaného dvora dýchne na každého atmosféra místa, kudy šla historie, sahající až k Valdštejnům, přes rod Czerninů až k Josefu Hoffmanovi, který dvůr v roce 1879 koupil a po němž nese jméno dosud.
Hoffmanův dvůr s plochou 0,6 ha má všestranné celoroční využití, pojme až 1.500 hostů, disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst a je snadno dostupný pražskou MHD.

Bývalá konírna, prostorná stodola, kterou lze v případě nepříznivého počasí přetvořit na místo pro svatební obřad, rozlehlý dvůr, obrovská zahrada s dominantním obřadním stoletým dubem, přístřešek, kde se griluje, vinný sklípek a velké parkoviště – vše je vzájemně propojeno – to vše je v uzavřeném prostoru, vhodném pro pořádání nejrůznějších soukromých, ale i veřejných akcí.
Zajistíme pro Vás veškeré služby, od nabídky cateringu , kterou upravíme dle Vašeho přání – můžete tak mít odpolední raut včetně večerního grilování, kompletní obědové menu nebo jen polévku. Složení nabídky přizpůsobíme stravovacím potřebám vegetariánů i veganů nebo rozličným národním kuchyním. Můžeme se postarat o dekorace, živou hudbu nebo DJe, ozvučení, projekci, stany, banketové stoly, paravány, sweet bar a svatební dort, zábavu pro děti, svatební zvyky, fotografa a natáčení videa. Na přání zajistíme svatební koordinaci. Wifi je k dispozici zdarma.
Areál si lze pronajmout i bez služeb.
Novinkou na Hoffmanově dvoře je od letoška možnost pronájmu zázemí pro nevěstu a místa na přespání pro 4 – 6 osob.
Ubytovací zařízení pro zhruba 50 hostů je pak vzdáleno cca 500 m od areálu.
Pronájmem Hoffmanova dvora na jeden den jej máte k dispozici od 08:00 h ráno do 02:00 h následujícího dne (lze domluvit i prodloužení doby pronájmu etc.).

Svatební obřad přímo na Hoffmanově dvoře může zajistit matrika v Praze 9 – Kbelích, ale může jej vést i jiný oddávající, to už záleží na přání snoubenců. Nebo se pár může nechat oddat jinde a na Hoffmanově dvoře pak svůj vstup do společného života oslavit se svými blízkými a hosty.

Hoffmanův dvůr si lze prohlédnout osobně po předem domluveném termínu návštěvy.

Svatební ateliér – půjčovna dekorací a květinový servis

Svatební ateliér – půjčovna dekorací a květinový servis

Milé nevěsty, vážení ženiši,

Představujeme Vám Svatební ateliér, který vznikl v zimě roku 2021 spojením Svatebních květin My dream a Svatebního krámku. Díky tomu můžeme nabídnout služby 2v1 – tj. půjčovnu dekorací se širokým sortimentem dekorace a květinový servis. Jednodušeji se spolu domluvíme a Vaši svatbu připravíme, tak aby vše ladilo a celkový dojem byl ucelený.

Navrhneme koncept Vaší svatby, vybereme dekorace a uvážeme květiny. Vše dle Vašich představ a přání o dokonalé svatbě. V našem společném ateliéru Vás rády uvítáme vždy dle předchozí dohody.

Působíme převážně v Praze a ve Středočeském kraji. Po domluvě ale rády za Vámi přijedeme kamkoliv.

Vaše Hanka a Pavla

Pro ten okamžik

Pro ten okamžik

Dovolte mi se Vám představit, jsem floristka Aneta Ezechýl a tvořím pod názvem „Pro ten okamžik“ , protože tak jak hledáme lásku, štěstí, náplň života…to vše jsem hledala také a našla jsem to v květinách a díky nim tvořit nezapomenutelný okamžik. Okamžik lásky, radosti, překvapení, svatby a mnoho dalších okamžiků v životě, ke kterým květiny neodmyslitelně patří.

Svatební floristika je mou specialitou a společně naplánujeme Vaši svatební výzdobu do nejmenšího květinového detailu.

Svatební kytice hraje tu nejdůležitější roli a od ní se odvíjí vše, přes výzdobu svatebního obřadu, hostiny, kytic pro maminky, náramků pro družičky až po květiny na dort. Cokoliv Vás z květin napadne, může být právě na té Vaší svatbě. Budu se těšit co společně vytvoříme. 

TILIA vinařský dvůr

TILIA vinařský dvůr

Jsme malé rodinné vinařtsví, které uvítá všechny snoubence ve svých krásných prostorách přímo u vinic. Zařídíme pro Vás svatbu na klíč, přesně podle Vašich představ, za rozumnou cenu a vždy v přátelské rodinné atmosféře.

Nabízíme obřad mezi vinicemi,vynikající občerstvení po celý den, luxusní sweetbar, krásně květiny, tiskoviny a dekorace, koordinaci svatebního dne a mnohem více. Snažíme se maximálně, abychom Vám připravili nejkrásnější den v životě.

Kapocita našeho vinařství skýta 65 osob.

Svatba se odehrává uvnitř, ve svatebním stanu a ve vinném sklepě při degustaci vín.

AUREOLE

AUREOLE

109 m nad zemí, 27 pater nad Prahou a unikátní gastronomický zážitek – to je Aureole.

Hledáte vhodné prostory pro pořádání firemní akce, oslavy narozenin, vánočního večírku, banketu, svatby či jiné společenské události? Pak je restaurace Aureole tím pravým místem pro Vás. Luxusní restaurace ve výšce 109 m nad zemí s panoramatickým výhledem okouzlí i ty nejnáročnější klienty. Sdělte nám své požadavky a zbytek nechte na nás.

Restaurace Aureole disponuje dvěma privátními salonky, barem a letní terasou, kde je možné uspořádat i obřad. Moderní, elegantně laděný interiér a panoramatický výhled na Prahu umocňuje už tak jedinečnou atmosféru Aureole. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s maximálním respektem k požadovaným službám a rozpočtu. Vzhledem k tomu, že jsou prostory restaurace Aureole specifické, podmínky pronájmu jsou možné po konzultaci případně osobní prohlídce.

Těšíme se na Vás!
Váš tým Aureole

Prachovská osma

Prachovská osma

Kompletní uzavření areálu pá 15.00 – ne 20.00

Ubytování pro 58 osob, možnost stanování

Vnitřní prostory restaurace vhodné pro večerní party až 60 míst

Venkovní zastřešená terasa až 120 míst 

Nápoje, svatební hostina, raut, snídaně

Svatební obřad v altánu

Termíny: duben-říjen

Budeme se těšit na osobní schůzce, kontaktujte nás 🙂

28.11. Aktuálně: Volné termíny 2023: 

duben 14-16, 21-23, 28-30

květen  12-14

červen 2-4

červenec X

srpen X

září 1-3, 8-10, 15-17, 22-24

říjen 6-8,13-15, 20-22

Penzion Stará Fara

Penzion Stará Fara

Rodinný penzion Stará Fara se nachází v uzavřeném areálu na kraji malé obce Chržín. Je vzdálený jen 30 minut od centra Prahy (po D8, exit 18). Svatby a rodinné oslavy pořádáme od roku 2013. Naše motto zní: „Nic není nemožné“. Rádi vyjdeme vstříc vašim představám a budeme se snažit vám maximálně vyhovět. Jsme ideálním řešením pro ty, kteří hledají přátelské a neformální prostředí, možná skromné a neprofesionální, ale srdcové :-).

 

Květiny Pod Hůrkou

Květiny Pod Hůrkou

Vůně květin, vůně šumavských luk a lesů. Svazujeme ji do svatebních květinových dekorací pro váš velký den. Kytice, korsáže, floristické vazby nebo třeba dekorace svatební brány. V rodinné dílně v podhůří Šumavy tvoříme Květiny pod hůrkou.

ZÁMEK VÍTKOVICE

ZÁMEK VÍTKOVICE

ZÁMEK VÍTKOVICE byl postaven roku 1847. Jedinečné je postavení tohoto empírového zámku uprostřed obrovského industriálního komplexu. V současné době je zámek reprezentativním sídlem, hostí sbírku umění a řešení interiérů umožňuje pořádání širokého spektra společenských akcí na klíč včetně svateb.

Nabízíme svatby ve vnitřních i venkovních prostorách.

Empírový sál nabízí krásné prostředí pro konání svatebního obřadu uvnitř zámku. V empírovém stylu je kladen důraz na egyptské, antické a orientální vzory, nohy stolů a veškerého nábytku byly ukončeny napodobeninami zvířecích tlap. Místnost dekorují látkové tapety, kazetová podlaha, ručně tkaný koberec, mosazné lustry, piano s neviditelným klavíristou.

Zámecká zahrada s altánem je ideální volbou pro romantickou svatbu ve venkovních prostorách. Zahrada prošla významnou proměnou, optimálně koresponduje s objektem zámku. Citlivým propojením krajinných architektonických prvků, zachováním původní výsadby a začleněním uměleckých artefaktů získala charakter obytné zahrady a nabízí unikátní prostory. Dominantou zahrady je litinový pavilon.

DALOO rodinný šperkařský ateliér

DALOO rodinný šperkařský ateliér

V našem rodinném ateliéru vytváříme zakázkové snubní  prsteny na míru přímo pro vás.

Nabízíme vám nezávaznou osobní schůzku přímo s designérem, na které se budeme věnovat pouze vám.

Používáme Zlato pěti odstínů, Platinu, Stříbro a Palladium. Dále vyrábíme snubní prsteny z Titanu ,Tantalu a chirurgické oceli. Do prstenů vsazujeme přírodní i laboratorní diamanty a jiné drahokamy.

Těšíme se na viděnou.        Pavla a David Lomosovi

MaléSvatby.cz

MaléSvatby.cz

Specializuji se na fotografování malých rodinných svateb. Není pro mě problém si zarezervovat „malá“ focení i půl roku dopředu, fotografie ode mě obdržíte do 14 dnů a v mých nabízených balíčcích také naleznete fotoknihy. Je pro mě také samozřejmostí se s vámi osobně potkat před svatbou a probrat s Vámi vaší představu. Pokud to nelze, můžeme uskutečnit videohovor. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách a když mi napíšete, obratem Vám také zašlu PDF, kde naleznete podrobnější informace. Háňa

Obora

Obora

  Nabízíme Vám možnost strávit Váš výjimečný den  uprostřed pohody barokního areálu fořtovny, uprostřed přírody, na břehu rybníka s bydlením ve věži a oslavou na loukách nebo ve stodole.

Vše je možné – svatba ve Vaší režii, stejně tak jako nám bude potěšením Vám s přípravami pomoci. 

Vincent Luhačovice

Vincent Luhačovice

UBYTOVÁNÍ LUHAČOVICE

Poznejte volnost a tu pravou atmosféru Luhačovic díky našemu ubytování, které vám poskytne příjemné prostředí, pohodlí a útulnost. Ke svému odpočinku máte dostupných 13 pokojů, které vám nabídnou maximální komfort. Mimo vkusně zařízené pokoje vás čeká i prostorná venkovní terasa a posezení plné relaxu pod vzrostlými stromy. Vše doplňuje malebný výhled na město.

Ve Vincentovi si zakládáme na důvěře. Je vám proto k dispozici také samoobslužný bar, ve kterém najdete vše, po čem vaše chuťové pohárky jen touží. Pro chvíle odpočinku je vám mimo jiné k dispozici také společenská místnost.

Zkuste ubytování Vincent a poznejte tu pravou krásu Luhačovic!

https://vincentluhacovice.cz/cs

Salon Hanna | Valašské Klobouky

Salon Hanna | Valašské Klobouky

Jsme maminka s dcerou a vytvořily jsme s láskou pro vás místo, kde již 20 let si plníte sny o dokonalých šatech, které budou jedinečnou vzpomínkou na váš velký den.

V našem vysněném salonu naleznete jedinečné svatební i společenské šaty.

Při vaší návštěvě se snažíme vždy navodit příjemnou rodinnou atmosféru, při které si zkoušení užijete a budete se cítit jako kdyby jste zkoušela s vaší kamarádkou.

I napříč generacemi se nám podařilo skloubit životní zkušenosti s mladým pohledem na svět módních trendů.

Díky tomu vám můžeme nabídnout nádherné moderní modely.

Hájenka pod větrníky

Hájenka pod větrníky

Uprostřed lesů v náručí panenské přírody se nachází naše Hájenka pod větrníky, kterou jsme pro Vás sami navrhli a zrekonstruovali, tak aby nabízela jak pohodlí, tak luxus. Velikost areálu je 2,4 hektarů a nabízí mnohostranné využití a lze si tak svatbu užít na jednom místě bez zdlouhavého přejíždění, v absolutním soukromí a bez omezení zábavy.

Toužíte si říct své „ANO“ na molu u jezírka, v altánu s fontánou, na louce v boho stylu nebo při romantickém obřadu v lese? U nás je vše možné, stačí si jen vybrat. Celý areál je jen pro Vás a Vaše hosty.

Během teplého letního počasí pohodlně usadíte až 120 hostů na terase s grilem nebo na terase u jezírka. Při chladnějším počasí můžete využít společenskou místnost s krbem a barem až pro 50 hostů, nebo sklípek s klenutým stropem až pro 80 hostů.

Připravena bude pro Vás plně vybavená kuchyň včetně chladící místnosti pro catering. Ubytování nabízíme až pro 33 hostů (17 hlavních lůžek + 16 plnohodnotných přistýlek s kvalitní matrací). V pokojích je TV, lednice, klimatizace, sociální zařízení. Další  rozšíření ubytovací kapacity ještě plánujeme. V případě požadavku na větší počet ubytování můžete využít hotel vzdálený 1,5 km od našeho areálu.

Celý provoz funguje na principu ECO friendly v souladu s přírodou a udržitelností.

Pro svatby v roce 2022 nabízíme ještě volné termíny.

Tomáš Teslík

Tomáš Teslík

Jmenuji se Tomáš Teslík a mojí zálibou je grafický design.

Pravidelně navrhuji a nechávám tisknout plakáty, vizitky, svatební oznámení, jmenovky, kalendáře, potisky triček, ilustrace apod.

V oblasti designu se pohybuji už od roku 2011, kdy jsem tento obor vystudoval a zakončil maturitní zkouškou.

Mé pastelové

Mé pastelové

Jsme manželé z jihu  Moravy, kteří s láskou dělají návrh a tvorbu moderní a netradiční svatební grafiky a tiskovin (svatební oznámení, menu karty, nálepky atd.). Nabízíme vlastní i hotové návrhy upravené na míru Vašim potřebám.

Fotografka Dostálová Dominika

Fotografka Dostálová Dominika

Jmenuji se Dominika, a jsem mladá fotografka, která žije pro okamžiky. Žije pro okamžiky, které můžu vyfotit a tím je zvěčnit. Odjakživa jsem vždy a všechno pozorovala. Díky fotografii můžu tuto svoji vlastnost skvěle zužitkovat. Fotografii se věnuji již několik let, a to naplno i díky svojí škole, kde jsem fotografii úspěšně vystudovala. 

Klavírista Peter Zbranek: Živá klavírní hudba na svatební obřad i hostinu

Klavírista Peter Zbranek: Živá klavírní hudba na svatební obřad i hostinu

Zažijte nezapomenutelný svatební obřad za zvuku překrásných tónů klavíru.

Skladby v mém provedení vykouzlí tu pravou romantiku při příchodu novomanželů k oddávajícímu, během výměny prstenů či při odchodu z obřadní síně. Svou hrou také rád navodím příjemnou atmosféru během usazování svatebních hostů ještě před samotným obřadem, ale i v průběhu gratulací či při focení po jeho skončení. Můj bohatý repertoár je plný krásných písní, rád si ale pro Vás připravím i konkrétní skladby na přání, pokud mi o nich dáte vědět s dostatečným časovým předstihem. Klavírní hudba se perfektně hodí pro církevní sňatek v kostele i pro civilní obřad na úřadě. Svatba pod širým nebem není problémem – zajistím dokonalé ozvučení, se kterým budete vše jasně slyšet.

Svatební hostina je také výbornou příležitostí, jak zpříjemnit atmosféru klavírní hudbou. Na svém stage pianu Vám zahraji příjemný a tichý podklad během příjezdu a usazování svatebčanů, ale i v průběhu celé hostiny. Díky pestrému repertoáru skladeb bude vašim hostům jídlo ještě více chutnat. V případě zájmu mohu v přestávkách mezi chody či při taneční zábavě ke hře na klavír připojit i zpěv, čímž se postarám o dokonalou zábavu pro Vás i všechny Vaše hosty.

Klavírní hudba je vhodná pro svatby malé, ale i ty větší. Spojení jedinečného zážitku a nádherné živé hudby je pohlazením pro duše a srdce novomanželů a hostů. A pokud se na svatbu teprve chystáte, rád budu hrou na klavír doprovázet i Vaše zásnuby, díky čemuž se žádost o ruku stane nezapomenutelnou.

Statek Keseg

Statek Keseg

Vítáme Vás u nás, Statek Keseg je vesnické stavení pro Váš výjimečný den, ať už svatební či jiný, který stojí za to oslavit.

Naše stavení je vhodné zejména pro letní měsíce, nabízíme vnitřní prostory se třemi samostatnými pokoji, společenskou místnost, koupelnu, dále venkovní zázemí včetně svatebního stanu, pevné pergoly, jezírka, tanečního parketu, dětského koutku či pozemku o rozloze cca 2akrů.

Budeme se na Vás těšit:)

Svatba Na Kopci

Svatba Na Kopci

Přátelé, rodina a společné chvíle jsou pro nás to nejcennější, a proto jsme se při přípravě tohoto místa soustředili především na to, abychom vytvořili pohodové a klidné prostředí, kde si budete moci oddechnout a prožít každý okamžik naplno. Naší hlavní myšlenkou je trošku zpomalit a odbourat část stresu, kterému při přípravách čelíte. Z toho důvodu Vám bude areál k dispozici na TŘI dny. Je jedno, jestli chcete mít obřad v pátek, v sobotu, nebo jakýkoliv jiný den. U nás uspořádáte jak svatbu, tak zároveň předsvatební posezení s přáteli a rodinou u ohně s opékáním buřtů, nebo společnou túru po okolních přírodních krásách a to vše najednou a na jednom místě. Nemusíte nikam přejíždět. Obřad, zábava, ubytování, to vše na dosah ruky.

hotel Petřín

hotel Petřín

SVATBA S VÝHLEDEM

Svatba na Petříně  je svatba s výhledem na Jablonec a Jizerky. S těmito výhledy za zády budete mít  na váš velký den nádherné ne jen vzpomínky, ale také fotky. K dispozici je vám hotelová kapacita 40 lůžek včetně manželského pokoje, romantický růžový salonek pro 15 osob, velký modrý sál pro 150 osob a případně i celá restaurace pro dalších 40 osob. Okolí Petřína nabízí několik možností, kde uspořádat nezapomenutelný obřad. Těšíme se na Vaše přání.
Opero

Opero

OPERO Jedinečný prostor s příběhem v centru Prahy

Svoji spřízněnou duši jste již našli a nyní i perfektní místo pro Vaši svatbu! Štencův dům v kouzelném historickém prostředí staré Prahy, který má nezapomenutelnou atmosféru. Díky unikátnímu propojení venkovního a vnitřního prostoru prožijete Váš jedinečný den přesně podle Vašich představ.

Každá svatba vypráví příběh a my Vám pomůžeme podchytit ho do posledního detailu. Váš jedinečný den uspořádáme a zajistíme vše dle Vašich požadavků od cateringu, přes hostesky až po doprovodný program.

Kapacita hlavního prostoru je 150 lidí (127m2), kapacita celého prostoru včetně atria (73m2), terasy (29m2) a kavárny (43m2) je poté až 250 osob.

Hotel Admiral ***  hotel u vody

Hotel Admiral *** hotel u vody

NĚCO  O  NÁS
I když se hotel nachází kousek od Brna, ocitnete se v samém centru přírody uprostřed lesů a luk – v kraji „Pohádky máje“ , přímo u přírodního koupaliště biotop s letním koupáním. Jako stvořené pro romantickou svatbu u vody.
Hotel je nově zmodernizovaný – inspirovaný přírodou. Je bezbariérový, taktéž i restaurace, která je propojena s letní terasou a s výhledem na biotop. Za naše služby jsme získaly „certifikát kvality pro rok 2021“. Svatby pro vás plánujeme už 25 let – děláme to poctivě. 
           
        * * *    u  nás máte vše na jednom místě  =  svatební  obřad + svatební  hostinu + ubytování  se  snídaní   * * *

 

SVATEBNÍ OBŘAD JE MOŽNÝ:

 • v hotelovém parku pod širým nebem
 • v zahradním altánku v případě deště
 • na břehu biotopu 

SVATEBNÍ  HOSTINU  MUŽETE  MÍT: 

 • v naší stylové restauraci  propojenou s letní terasou a výhledem na biotop i kraj „Pohádky máje“. Je bezbariérová.
 • v naší hotelové zahradě jako „zahradní svatba“ – s možností zapůjčení pártystanu  (i v případě živé hudby)

BONUSY PRO NOVOMANŽELE:

 • špuntovné  za svoje víno  – 0,- KČ
 • sleva ubytování pro svatební hosty – 60%

DÁREK PRO NOVOMANŽELE:

 • první svatební noc v našem hotelu zdarma – dárek pro vás
Dom’s Bar

Dom’s Bar

Originální drinky na vaší svatbě? To je Dom’s Bar! 

Těšíme se na vás! Cheers

Petr Hlaváček – Fotograf

Petr Hlaváček – Fotograf

Jsem fotograf z Uherského Hradiště. Rád Vám nafotím párové, rodinné či solo portrétní fotografie, svatbu nebo jinou akci / oslavu. Působím především ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji (Zlín, Kroměříž, Hodonín a vše v okolí), po dohodě přijedu i kamkoliv jinam na Moravě.

Svatební vizáž

Svatební vizáž

Jmenuji se Martina Okapalová. Jsem vizážistka a vlasová stylistka sídlící nedaleko Humpolce. 

Líčení se věnuji několik let. Nejdříve převažovalo líčení na focení, ale v současnosti se již pátým rokem zaměřuji převážně na svatby. Působím hlavně na Vysočině, ale určitě je možné dojet i jinam.

Pracuji s kosmetikou Dior, Estée Lauder, Too Faced, Make up for Ever, Huda Beauty, Charlotte Tilbury, P.Louise, Bperfect a další.