10 nejbláznivějších dárků pro ženicha

h

4.8.2023

Hledáte nápady na vtipné svatební dárky? „Malé doplňky“, které můžete dát nevěstě a ženichovi, abyste je rozesmáli po jejich velkém dni? Pak jste na správném místě! Tady je 10 (zcela originálních!) vtipných svatebních dárků, které můžete dát ženichovi. Doporučujeme nedávat mu jen tento dárek, berte to spíše jako doplněk ke tradičnějším svatebním darům – v současnosti je to zejména obálka s penězi.

Sada na přežití opice

Takže musíme začít seznam zábavných svatebních darů s touto soupravou na přežití při kocovině. Může být něco užitečnějšího po těžké svatební noci? Po příliš mnoha skleničkách alkoholu, vína a piva, budou novomanželé následující ráno při otevírání dárků a karet děkovat svým šťastným hvězdám, že dostali tuto soupravu! Můžete si takovou soupravu sehnat na internetu, nebo ji vytvořit svépomocí, například s pilulkami proti bolesti hlavy, malým alkoholem na dorovnání hladiny nebo kapsou na… Vždyť víte na co!

Tepláková souprava BMW

Oblečení patří právem mezi nejoblíbenější dárky. Pokud zvolíte pohodlnou teplákovou soupravu BMW, pobavíte ženicha a zároveň nestoupíte vedle. Domácí oblečení nebo outfit vhodný i na venku? To už nechte na něm. Bude se chvíli cítit jako hvězda amerického seriálu.

Pozor, bude tady horko

Mezi nejzajímavější sexy dárky patří párové vibrátory. Zpestří manželský život jednak tím, že mohou uspokojit oba partnery najednou, nebo tak, že mohou navzájem způsobovat rozkoš pomocí dálkového ovladače nebo chytrého telefonu i když jsou partneři pořádně daleko od sebe.

Ještě více pikantních dárků

V erotice však není všechno jen o vibrátorech. Udělejte ženichovi radost a věnujte mu sadu erotických pomůcek, jako jsou pouta, bičíky, svorky nebo vibrační kroužky. Fantazii se meze nekladou, ale je pravda, že takový dárek si mohou dovolit jen kamarádi, kteří se dobře znají.

Návod k použití pro novomanžele

Návod k použití pro novomanžele je jeden z NEJLEPŠÍCH zábavných svatebních dárků, protože je tak vesele neočekávaný (ale opět, opravdu velmi praktický!) „Vyměnili jste si sliby, rozkrojili dort a zatancovali si svůj první tanec. Teď co? Svatba sice skončila, ale manželství právě začalo.“ Tato knížka obsahuje vtipné, ale i vážné rady, jak dělat kompromisy, těšit se navzájem a naplňovat potřeby toho druhého.

Oboustranný polštář s nápisem Dnes ano, Dnes ne

Buďme k sobě upřímní – manželský život nemůže být vždy tak romantický jako v začátcích a všichni si občas potřebujeme odpočinout! Je to originální, určitě to nebude to, co nevěsta a ženich očekávali, a proto je to skvělý vtipný svatební dárek.

Ponožky Game over

Pokud ženich holduje počítačovým hrám, určitě ho potěší ponožky Game over… Jedná se o vtipný způsob, jak doslova vkročit do manželství.

Vtipné hrníčky manžel a manželka

Skoro každý miluje svou ranní kávu, proto nestoupíte vedle, pokud koupíte nebo vyrobíte hrníčky s vtipným nápisem. Například Mr. _ Right Mrs. _ Always right. Nebo vyrobte personalizovaný odkaz se jmény novomanželů a vtipným obrázkem nebo komentářem k tomu.

Voodoo panenky manžel a manželka

Pokud znáte bláznivý pár, pak jedním z nejlepších vtipných svatebních dárků, které můžete obdržet, je sada Voodoo panenek. Víme, že to zní poněkud strašidelně! Ale je to opravdu jen veselé a vtipné! Jsou na nich pouze milé nápisy, do kterých zapíchnou novomanželé jehlu, pokud budou chtít tomu druhému něco odkázat, například: Vynes odpadky! Umy nádobí! Řekni mi, že mě miluješ… Je to veselé, originální a zároveň skvělý doplněk k jakémukoli svatebnímu daru!

Sexy společenská hra

Chcete pro své novomanžele připravit vtipný svatební dar, který odbourává stres? Vsaďte na sexy společenskou hru, při které se zabaví a zároveň je bude motivovat k intimitě hravým a nečekaným způsobem. Nezapomeňte k ní napsat vtipný odkaz ve stylu: „Tohle možná budete potřebovat!“